Európai PTC 5. verseny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nincs szavazat)
Loading...

eu-ptc5-ruhr-open-2013Európai PTC 5. verseny – Ruhr Open

Időpont: 2013 október 3-6

Helyszín:  RWE-Sporthalle, Mülheim, Németország

Típus: PTC  torna

Mark Allen nyerte a snooker Európa PTC 5. állomását. Ding Junhui ellene győzött a döntőben 4-1 arányban. A döntő eredményei: 76-0 (76), 76-56 (DJ 55), 112-0 (100), 0-72, 94-6 (74).

Európai PTC 5. torna Ruhr Open verseny eredmények

EU PTC5 döntő eredménye
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-1 China Ding Junhui [22]
Európai PTC torna 5. állomás elődöntő eredményel
China Ding Junhui [22] 4-3 Scotland Stephen Maguire [17]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-0 England Robbie Williams [50]
Európai PTC 5 negyeddöntő eredményei
Scotland Stephen Maguire [17] 4-3 England Ben Woollaston [55]
China Ding Junhui [22] 4-1 Wales Ryan Day [26]
England Robbie Williams [50] 4-3 Belgium Luca Brecel [44]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-1 England Judd Trump [47]
Verseny 4. kör eredmények
England Ben Woollaston [55] 4-0 England Chris Norbury
Scotland Stephen Maguire [17] 4-3 England Mark King
Wales Ryan Day [26] 4-2 England Barry Hawkins [20]
China Ding Junhui [22] 4-3 England Anthony Hamilton [18]
England Robbie Williams [50] 4-3 England David Gilbert [8]
Belgium Luca Brecel [44] 4-1 England Stuart Bingham [11]
England Judd Trump [47] 4-2 England Kyren Wilson [33]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-3 England Mark Davis [10]
Verseny 3. kör eredményei
England Ben Woollaston [55] 4-0 England Alfie Burden [60]
England Chris Norbury 4-0 England Stuart Carrington [38]
England Mark King 4-2 England Craig Steadman
Scotland Stephen Maguire [17] 4-3 India Aditya Mehta [35]
England Barry Hawkins [20] 4-2 India Pankaj Advani [31]
Wales Ryan Day [26] 4-0 Thailand Thepchaiya Un-Nooh
China Ding Junhui [22] 4-3 England Alex Davies
England Anthony Hamilton [18] 4-2 Northern Ireland Gerard Greene [4]
England David Gilbert [8] 4-2 England Dave Harold
England Robbie Williams [50] 4-1 China Liu Chuang
Belgium Luca Brecel [44] 4-3 England Michael Holt [51]
England Stuart Bingham [11] 4-2 Australia Neil Robertson [6]
England Kyren Wilson [33] 4-3 Hong Kong Marco Fu [5]
England Judd Trump [47] 4-0 England Steve Davis [41]
England Mark Davis [10] 4-2 England Sam Baird [16]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-2 Wales Mark J Williams [2]
Verseny 2. kör eredmények
England Ben Woollaston [55] 4-3 England Ronnie O’Sullivan [1]
England Alfie Burden [60] 4-2 England Joel Walker
England Stuart Carrington [38] 4-2 Malta Alex Borg
England Chris Norbury 4-3 England Gary Wilson [12]
England Mark King 4-1 England Oliver Lines (a)
England Craig Steadman 4-3 England Hammad Miah [57]
Scotland Stephen Maguire [17] 4-1 England Adam Duffy
India Aditya Mehta [35] 4-3 Scotland Marcus Campbell [53]
England Barry Hawkins [20] 4-0 England Mike Dunn [54]
India Pankaj Advani [31] 4-1 England Barry Pinches
Wales Ryan Day [26] 4-3 Northern Ireland Joe Swail [15]
Thailand Thepchaiya Un-Nooh 4-2 England Chris Wakelin
England Alex Davies 4-2 Wales Andrew Pagett
China Ding Junhui [22] 4-0 England Rod Lawler [30]
England Anthony Hamilton [18] 4-1 Wales Matthew Stevens [37]
Northern Ireland Gerard Greene [4] 4-2 England Nigel Bond [48]
England Dave Harold 4-2 England Ricky Walden [3]
England David Gilbert [8] 4-0 England Jamie Cope
China Liu Chuang 4-0 England Andrew Norman [45]
England Robbie Williams [50] 4-2 England Martin O’Donnell [39]
England Michael Holt [51] 4-2 England Matthew Selt [64]
Belgium Luca Brecel [44] 4-0 England Paul S Davison
Australia Neil Robertson [6] 4-1 England Robert Milkins [23]
England Stuart Bingham [11] 4-3 Scotland Alan McManus [58]
England Kyren Wilson [33] 4-1 Wales Jamie Jones [21]
Hong Kong Marco Fu [5] 4-1 England Peter Lines [52]
England Steve Davis [41] 4-0 England Mark Joyce [62]
England Judd Trump [47] 4-1 England Elliot Slessor
England Mark Davis [10] 4-1 Wales Michael White [27]
England Sam Baird [16] 4-2 Ireland Fergal O’Brien [24]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-2 Malta Tony Drago [56]
Wales Mark J Williams [2] 4-1 England Jimmy Robertson [7]

 

Verseny 1. kör eredmények
England Ronnie O’Sullivan [1] 4-0 Scotland Ross Muir
England Ben Woollaston [55] 4-3 England Michael Georgiou (a)
England Joel Walker 4-2 England Ian Burns [59]
England Alfie Burden [60] 4-3 Thailand Dechawat Poomjaeng
England Stuart Carrington [38] 4-0 England Peter Ebdon
Malta Alex Borg 4-0 England Liam Highfield [63]
England Chris Norbury 4-1 Scotland Michael Leslie
England Gary Wilson [12] 4-2 China Xiao Guodong
England Mark King 4-2 Norway Kurt Maflin [32]
England Oliver Lines (a) 4-2 Scotland Scott Donaldson [25]
England Craig Steadman 4-1 Scotland Anthony McGill [14]
England Hammad Miah [57] 4-0 England Sanderson Lam (a)
England Adam Duffy 4-2 Thailand T Thirapongpaiboon [61]
Scotland Stephen Maguire [17] 4-2 England Sean O’Sullivan
Scotland Marcus Campbell [53] 4-3 England Joe Perry
India Aditya Mehta [35] 4-1 Belgium Kevin Van Hove (a)
England Barry Hawkins [20] 4-0 England Ryan Causton (a)
England Mike Dunn [54] w/o Wales Jak Jones
India Pankaj Advani [31] 4-2 England Jimmy White
England Barry Pinches 4-3 England David Grace [36]
Northern Ireland Joe Swail [15] 4-2 Thailand Ratchayothin Yotharuck
Wales Ryan Day [26] 4-3 China Li Yan
England Chris Wakelin 4-2 England Tom Ford [28]
Thailand Thepchaiya Un-Nooh 4-3 Ireland David Morris [29]
Wales Andrew Pagett 4-0 England Allister Carter [19]
England Alex Davies 4-3 England Martin Gould [13]
China Ding Junhui [22] 4-1 China Li Hang
England Rod Lawler [30] 4-2 England Jack Lisowski
England Anthony Hamilton [18] 4-2 China Zhang Anda
Wales Matthew Stevens [37] w/o Thailand James Wattana
Northern Ireland Gerard Greene [4] 4-0 Germany Phil Barnes (a) 144 by Greene.
England Nigel Bond [48] 4-0 Belgium Wendy Jans (af)
England Ricky Walden [3] w/o Scotland Graeme Dott
England Dave Harold 4-2 England John Astley [34]
England David Gilbert [8] 4-2 Thailand Noppon Saengkham
England Jamie Cope 4-1 England Michael Wasley [43]
England Andrew Norman [45] 4-0 England Ryan Clark
China Liu Chuang 4-3 Ireland Ken Doherty [40]
England Martin O’Donnell [39] w/o Australia Vinnie Calabrese
England Robbie Williams [50] 4-3 Belgium Jurian Heusdens (a)
England Matthew Selt [64] 4-3 England Shaun Murphy [9]
England Michael Holt [51] w/o China Lu Haotian
England Paul S Davison 4-2 Wales Dominic Dale [42]
Belgium Luca Brecel [44] 4-1 England Allan Taylor
Australia Neil Robertson [6] 4-0 Qatar Ahmed Saif Robertson made four centuries (108, 100, 105 and 100) and won with a combined 419-0!
England Robert Milkins [23] 4-0 Switzerland Alexander Ursenbacher
Scotland Alan McManus [58] 4-3 China Liang Wenbo
England Stuart Bingham [11] 4-0 Scotland Marc J Davis (a)
England Kyren Wilson [33] 4-1 China Chen Zhe
Wales Jamie Jones [21] 4-0 Egypt Mohamed Khairy
England Peter Lines [52] 4-1 England Joe Steele (a)
Hong Kong Marco Fu [5] 4-2 England Rory McLeod
England Mark Joyce [62] 4-2 England James Cahill
England Steve Davis [41] 4-2 England Jamie O’Neill
England Judd Trump [47] 4-1 England Andrew Higginson
England Elliot Slessor 4-1 Wales Daniel Wells [46]
England Mark Davis [10] 4-0 Germany Patrick Einsle
Wales Michael White [27] 4-1 China Yu Delu
England Sam Baird [16] 4-3 England Ben Harrison (a)
Ireland Fergal O’Brien [24] 4-0 China Cao Yupeng
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-1 Finland Robin Hull
Malta Tony Drago [56] 4-2 England Lee Page
England Jimmy Robertson [7] w/o Scotland Fraser Patrick
Wales Mark J Williams [2] 4-2 China Tian Pengfei

 

Európai PTC 5. torna kavalifikáció

Kvalifikáció 3. kör
England Michael Georgiou (a) 4-1 Belgium Wan Chooi Tan (a)
England Oliver Lines (a) 4-0 England Reanne Evans (af)
England Sanderson Lam (a) 4-3 England Daniel Ward (a)
Belgium Kevin Van Hove (a) 4-1 England Matthew Day (a)
England Ryan Causton (a) 4-1 England Ian Glover (a)
Germany Phil Barnes (a) 4-1 England Saqib Nasir (a)
Belgium Wendy Jans (af) 4-2 England Oliver Brown (a)
Belgium Jurian Heusdens (a) 4-1 Denmark Rune Kampe (a)
Scotland Marc J Davis (a) 4-1 England Phil O’Kane (a)
England Joe Steele (a) 4-2 Belgium Hans Blanckaert (a)
England Ben Harrison (a) 4-2 Germany Christian Gabriel (a)
Kvalifikáció 2. kör
England Michael Georgiou (a) 4-0 England Richard Haney (a)
Belgium Wan Chooi Tan (a) 4-0 England Thomas Wealthy (a)
England Reanne Evans (af) 4-0 Germany Miro Popovic (a)
England Oliver Lines (a) 4-0 Germany Felix Frede (a)
England Sanderson Lam (a) 4-2 England Ashley Carty (a)
England Daniel Ward (a) 4-0 Germany Felix Buchfeld (a)
Belgium Kevin Van Hove (a) 4-2 Germany Roman Dietzel (a)
England Matthew Day (a) 4-0 Germany Sebastian Zittermann (a)
England Ryan Causton (a) 4-1 Wales Ben Jones (a)
England Ian Glover (a) 4-1 Germany Lukas Kleckers (a)
England Saqib Nasir (a) 4-0 Germany Jacek Stacha (a)
Germany Phil Barnes (a) 4-3 England William Lemons (a)
Belgium Wendy Jans (af) 4-1 Afghanistan Ismail Ali (a)
England Oliver Brown (a) 4-1 Northern Ireland Billy Brown (a)
Denmark Rune Kampe (a) 4-1 Wales Jimmy Carney (a)
Belgium Jurian Heusdens (a) w/o Germany Sascha Lippe (a)
Scotland Marc J Davis (a) 4-0 Germany Andreas Cieslak (a)
England Phil O’Kane (a) 4-0 Belgium Kevin Vandevoort (a)
Belgium Hans Blanckaert (a) 4-0 Netherlands Fozan Masood (a)
England Joe Steele (a) w/o England Christopher Keogan (a)
England Ben Harrison (a) 4-0 Belgium Tomasz Skalski (a)
Germany Christian Gabriel (a) 4-0 England Ismail Turker (a)
Kvalifikáció 1. kör
England Richard Haney (a) 4-3 Wales Kishan Hirani (a)
Belgium Wan Chooi Tan (a) 4-2 England Mitchell Mann (a)
Germany Miro Popovic (a) 4-0 Germany Christian Pesch (a)
England Oliver Lines (a) 4-0 Belgium Steven Put (a)
Germany Felix Frede (a) 4-1 Germany Daniel Schneider (a)
England Ashley Carty (a) 4-2 Germany Sascha Breuer (a)
England Daniel Ward (a) 4-1 Denmark Lasse Petersen (a)
Belgium Kevin Van Hove (a) 4-0 Scotland Ross Higgins (a)
England Matthew Day (a) 4-0 Pakistan Imran Ayaz (a)
Wales Ben Jones (a) 4-0 England Zack Richardson (a)
Germany Lukas Kleckers (a) 4-2 Turkey Soner Sari (a)
England Saqib Nasir (a) 4-2 Belgium Jeff Jacobs (a)
England William Lemons (a) w/o England Damian Wilks (a)
Belgium Wendy Jans (af) 4-0 Germany Dirk Oppenhoff (a)
England Oliver Brown (a) 4-3 England Sydney Wilson (a)
Northern Ireland Billy Brown (a) 4-0 Germany Markus Fischer (a)
Wales Jimmy Carney (a) 4-1 Germany Kemal Ueruen (a)
Belgium Jurian Heusdens (a) 4-0 Netherlands Emile Bastiaan Hendriksen (a)
Germany Andreas Cieslak (a) 4-0 Germany Habib Shalchian (a)
England Phil O’Kane (a) 4-0 Belgium Dennis Van Veldhoven (a)
Netherlands Fozan Masood (a) 4-0 Germany Diana Schuler (af)
England Joe Steele (a) 4-2 England Mark Vincent (a)
England Ben Harrison (a) 4-0 Austria Benjamin Buser (a)
England Ismail Turker (a) 4-0 Germany Andreas Pesch (a)

 

 

Hasonló snooker bejegyzések

Megosztás..Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on TumblrPin on Pinterest