verseny előzetes snooker bejegyzések

A snooker World Cup 2015 csapatainak beosztása, pénzdíj

A snooker World Cup 2015 csapatainak beosztása, pénzdíj

A World Cup alatt 4 csoportban 6 ország snooker játékosai szerepelnek. 2-2 snooker játékos alkot jelenleg egy csapatot. Korábban 3 játékosból állt egy ország csapata. Kína két csapatot állított ki, mint rendező ország.

A World Cup 2015 résztvevő csapatok csoport beosztása és a csapat tagok

A csoport

Kína 1 (Ding Junhui és Xiao Guodong)
Norvégia (Kurt Maflin és Anita Maflin)
Singapore (Marvin Lim Chun Kiat és KK Chan)
India (Aditya Mehta és Pankaj Advani)
Málta (Tony Drago és Alex Borg)
Ausztria (Andreas Ploner és Paul Schopf)

B csoport

Hong Kong (Marco Fu és Au Chi Wai)
Skócia (John Higgins és Stephen Maguire)
Irán (Hossein Vafaei Ayouri és Ehsan Heydari Nezhad)
Malaysia (Thor Chuan Leong és Mohd Reza Hassan)
Brazilia (Igor Figueiredo és Itaro Santos)
Belgium (Luca Brecel és Tomasz Skalski)

C csoport

Ausztrália (Neil Robertson and Vinnie Calabrese)
Wales (Mark Williams and Michael White)
Pakisztán (Hamza Akbar and Muhammad Sajjad)
Katar (Ahmed Saif and Ali Alobaidaly)
Lengyelország (Mateusz Baranowski and Adam Stefanow)
Észak-Írország (Gerard Greene and Joe Swail)

D csoport

Anglia (Mark Selby és Stuart Bingham)
Írország (Ken Doherty és Fergal O’Brien)
Kína 2 (Zhou Yuelong és Yan Bingtao)
Thaiföld (Dechawat Poomjaeng és Thepchaiya Un-Nooh)
Egyesült Arab Emírségek (Khalid Alkamali és Mohamed Shehab)
Németország (Lukas Kleckers és Felix Frede)

A pénzdíj összege csapatonként USA dollárban

Győztes: $200,000
Döntős (második helyezett): $100,000
Elődöntős (két harmadik helyezett): $60,000
Negyeddöntős: $40,000
Csoport 3. helyezett: $22,500
Csoport 4. helyezett: $15,000
Csoport 5. helyezett: $10,000
Csoport 6. helyezett: $7,500
Összes pénzdíj a World Cup 2015-ön: $800,000

 

A bejegyzés alapja: http://www.worldsnooker.com/snooker-world-cup-line-up-announced/

888casino.com World Seniors Championship Kvalifikáció 2013

888casino.com World Seniors Championship Kvalifikáció 2013

Időpont: 2013 október 3

Helyszín:  Barnsley Metrodome, Barnsley, Anglia

Típus: meghívásos torna

 

Kvalifikáció

Wales Philip Williams (a) 2-0 England Les Dodd (a)
England Dave Harold 2-0 Wales Wayne Jones (a)
England Les Dodd (a) 2-0 Wales Darren Thompson (a)
Wales Wayne Jones (a) 2-0 England Hassan Vaizie (a)
Wales Philip Williams (a) 2-0 Ireland Patsy Fagan (a)
England Dave Harold 2-0 Ireland John Leahy (a)
England Hassan Vaizie (a) 2-1 England Nigel Gilbert (a)
Wales Wayne Jones (a) 2-0 England Dean Reynolds (a)
England Dave Harold 2-0 England Sean Lanigan (a)
Ireland John Leahy (a) 2-1 England Surinder Gill (a)
Wales Darren Thompson (a) 2-1 Jersey Gabriel Burns (a)
England Les Dodd (a) 2-1 England Roger Leighton (a)
Ireland Patsy Fagan (a) 2-0 England Tony Brown (a)
Wales Philip Williams (a) 2-0 England Karl Townsend (a)
Wales Wayne Jones (a) 2-0 England Steve Ventham (a)
England Les Dodd (a) 2-1 England Barry West (a)
Wales Philip Williams (a) 2-0 England Gary Wilkinson (a)
Wales Darren Thompson (a) 2-1 England Nick Pearce (a)
Ireland Patsy Fagan (a) 2-0 England Ian Barry Stark (a)
Jersey Gabriel Burns (a) 2-1 England Stefan Mazrocis (a)
England Hassan Vaizie (a) 2-0 England Bill Oliver (a)
England Roger Leighton (a) 2-0 England John Welsh (a)
Ireland John Leahy (a) 2-0 Ireland John McBride (a)
England Surinder Gill (a) 2-1 England Ashley Beal (a)
England Dave Harold 2-0 England Gary Miller (a)
England Nigel Gilbert (a) 2-1 England Paul Stockwell (a)
England Tony Brown (a) 2-1 Ireland Dessie Sheehan (a)
England Karl Townsend (a) 2-0 England Ali Bassiri (a)
England Sean Lanigan (a) 2-0 England Andrew Milliard (a)
England Steve Ventham (a) 2-1 England Mike Hallett (a)
England Ian Barry Stark (a) 2-1 England Steven Gough (a)
England Roger Leighton (a) 2-0 England Gary Filtness (a)
Wales Darren Thompson (a) 2-0 England Tony Jones (a)
England Gary Wilkinson (a) 2-1 England Stephen Meakin (a)
Ireland John McBride (a) 2-0 England Jimmy O’Shea (a)
England Stefan Mazrocis (a) 2-0 Ireland Bill Kelly (a)
England Sean Lanigan (a) w/o Scotland Guilio Rea (a)
England Les Dodd (a) w/o Scotland John Rea (a)
England Dean Reynolds (a) w/o England Robert Marshall (a)
England Bill Oliver (a) w/o England Anthony Harris (a)

 

International championship 2013 kvalifikáció

international-championship-logo1International championship 2013 kvalifikáció

Időpont: 2013 október 1-2

Helyszín:  Barnsley Metrodome, Barnsley, Anglia

Típus: ranglista esemény

 

Kvalifikáció 1. kör

England Judd Trump [1] 6-4 China Cao Xinlong [115]
Scotland Alan McManus [45] 6-0 England Darren Cook (a)
England Mike Dunn [62] 6-3 Scotland Scott Donaldson [79]
Wales Ryan Day [26] 6-3 England Chris Wakelin [107]
England Ben Woollaston [32] 6-1 England Lee Spick
Ireland Fergal O’Brien [39] 6-2 England David Grace [83]
England Rod Lawler [57] 6-4 England Ian Burns [65]
India Aditya Mehta [71] 6-2 England Ricky Walden [9]
Northern Ireland Mark Allen [13] 6-2 China Chen Zhe [77]
China Tian Pengfei [64] 6-0 Switzerland Alexander Ursenbacher
England Dave Harold [53] 6-5 England Sam Baird [75]
India Pankaj Advani [69] 6-3 Wales Dominic Dale [24]
England Joe Perry [20] 6-1 Malta Tony Drago [80]
Wales Jamie Jones [37] 6-4 Wales Andrew Pagett [97]
England David Gilbert [34] 6-2 England Sean O’Sullivan [87]
England Shaun Murphy [5] 6-0 England Christopher Keogan (a)
England Barry Hawkins [7] 6-1 Scotland Rhys Clark (a)
England Jimmy White [56] 6-3 England Liam Highfield [67]
England Steve Davis [49] 6-2 England Allan Taylor [110]
England Craig Steadman [81] 6-1 England Michael Holt [22]
China Xiao Guodong [28] 6-1 Wales Jak Jones [114]
England Alfie Burden [44] 6-4 Wales Daniel Wells [82]
England Adam Duffy [60] 6-5 England Michael Wasley [72]
Hong Kong Marco Fu [12] 6-1 England Robbie Williams [73]
England Stuart Bingham [11] 6-2 Thailand Ratchayothin Yotharuck [117]
Finland Robin Hull [118] 6-2 China Liu Chuang [51]
England Matthew Selt [52] 6-0 England Chris Norbury [109]
England Martin Gould [21] 6-1 Scotland Fraser Patrick [113]
England Mark King [27] 6-3 China Lu Haotian [104]
England Peter Lines [54] 6-2 England Hammad Miah [100]
Scotland Jamie Burnett [41] 6-2 Egypt Mohamed Khairy [98]
England Mark Selby [4] 6-1 England Martin O’Donnell [84]
Australia Neil Robertson [3] 6-2 China Li Hang [94] 140, 136, 107 and 105 by Robertson
England Alex Davies [96] 6-5 China Yu Delu [47]
Thailand Thepchaiya Un-Nooh [68] 6-5 Northern Ireland Gerard Greene [55] 142 by Greene
China Zhang Anda [78] 6-4 Scotland Marcus Campbell [31]
England Peter Ebdon [29] 6-2 Thailand T Thirapongpaiboon [74]
England Jack Lisowski [36] 6-2 Australia Vinnie Calabrese [103]
England Mark Joyce [42] 6-2 England Andrew Norman [99]
England Allister Carter [16] 6-2 England Barry Pinches [66]
Scotland John Higgins [10] 6-5 England John Astley [93]
Northern Ireland Joe Swail [95] 6-4 Thailand Dechawat Poomjaeng [61]
England Rory McLeod [43] 6-3 England Darryl Hill (a)
Wales Matthew Stevens [17] 6-4 England Mitchell Travis (a)
England Gary Wilson [92] 6-2 England Tom Ford [23]
Thailand James Wattana [63] 6-2 England Jamie O’Neill [88]
China Cao Yupeng [58] 6-4 England James Cahill [111] The ninth frame was won 39-3 by Cahill making it the lowest aggregate score in a frame (Source: Kiss Zsolt)
China Ding Junhui [8] 6-0 England Shane Castle (a)
Scotland Stephen Maguire [6] 6-1 Ireland David Morris [89]
England Kyren Wilson [90] 6-1 England Jamie Cope [40]
Wales Michael White [33] 6-4 Malta Alex Borg [116]
Scotland Graeme Dott [18] 6-1 England Elliot Slessor [106]
Wales Mark J Williams [19] 6-1 Qatar Ahmed Saif [119]
England Paul S Davison [76] 6-3 England Anthony Hamilton [38]
Norway Kurt Maflin [59] 6-4 Belgium Luca Brecel [70]
England Robert Milkins [14] 6-2 Thailand Noppon Saengkham [105]
England Mark Davis [15] 6-3 England Lee Page [108]
England Oliver Brown (a) 6-3 England Nigel Bond [48]
Scotland Michael Leslie [91] 6-4 England Jimmy Robertson [46]
England Stuart Carrington [102] 6-3 Ireland Ken Doherty [30]
China Li Yan [85] 6-1 England Andrew Higginson [25]
China Liang Wenbo [35] 6-2 England Ryan Clark [112]
Scotland Anthony McGill [50] 6-2 Scotland Ross Muir [101]
England Ronnie O’Sullivan [2] 6-1 England Joel Walker [86]

 

 

Európai PTC 5. verseny

eu-ptc5-ruhr-open-2013Európai PTC 5. verseny – Ruhr Open

Időpont: 2013 október 3-6

Helyszín:  RWE-Sporthalle, Mülheim, Németország

Típus: PTC  torna

Mark Allen nyerte a snooker Európa PTC 5. állomását. Ding Junhui ellene győzött a döntőben 4-1 arányban. A döntő eredményei: 76-0 (76), 76-56 (DJ 55), 112-0 (100), 0-72, 94-6 (74).

Európai PTC 5. torna Ruhr Open verseny eredmények

EU PTC5 döntő eredménye
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-1 China Ding Junhui [22]
Európai PTC torna 5. állomás elődöntő eredményel
China Ding Junhui [22] 4-3 Scotland Stephen Maguire [17]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-0 England Robbie Williams [50]
Európai PTC 5 negyeddöntő eredményei
Scotland Stephen Maguire [17] 4-3 England Ben Woollaston [55]
China Ding Junhui [22] 4-1 Wales Ryan Day [26]
England Robbie Williams [50] 4-3 Belgium Luca Brecel [44]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-1 England Judd Trump [47]
Verseny 4. kör eredmények
England Ben Woollaston [55] 4-0 England Chris Norbury
Scotland Stephen Maguire [17] 4-3 England Mark King
Wales Ryan Day [26] 4-2 England Barry Hawkins [20]
China Ding Junhui [22] 4-3 England Anthony Hamilton [18]
England Robbie Williams [50] 4-3 England David Gilbert [8]
Belgium Luca Brecel [44] 4-1 England Stuart Bingham [11]
England Judd Trump [47] 4-2 England Kyren Wilson [33]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-3 England Mark Davis [10]
Verseny 3. kör eredményei
England Ben Woollaston [55] 4-0 England Alfie Burden [60]
England Chris Norbury 4-0 England Stuart Carrington [38]
England Mark King 4-2 England Craig Steadman
Scotland Stephen Maguire [17] 4-3 India Aditya Mehta [35]
England Barry Hawkins [20] 4-2 India Pankaj Advani [31]
Wales Ryan Day [26] 4-0 Thailand Thepchaiya Un-Nooh
China Ding Junhui [22] 4-3 England Alex Davies
England Anthony Hamilton [18] 4-2 Northern Ireland Gerard Greene [4]
England David Gilbert [8] 4-2 England Dave Harold
England Robbie Williams [50] 4-1 China Liu Chuang
Belgium Luca Brecel [44] 4-3 England Michael Holt [51]
England Stuart Bingham [11] 4-2 Australia Neil Robertson [6]
England Kyren Wilson [33] 4-3 Hong Kong Marco Fu [5]
England Judd Trump [47] 4-0 England Steve Davis [41]
England Mark Davis [10] 4-2 England Sam Baird [16]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-2 Wales Mark J Williams [2]
Verseny 2. kör eredmények
England Ben Woollaston [55] 4-3 England Ronnie O’Sullivan [1]
England Alfie Burden [60] 4-2 England Joel Walker
England Stuart Carrington [38] 4-2 Malta Alex Borg
England Chris Norbury 4-3 England Gary Wilson [12]
England Mark King 4-1 England Oliver Lines (a)
England Craig Steadman 4-3 England Hammad Miah [57]
Scotland Stephen Maguire [17] 4-1 England Adam Duffy
India Aditya Mehta [35] 4-3 Scotland Marcus Campbell [53]
England Barry Hawkins [20] 4-0 England Mike Dunn [54]
India Pankaj Advani [31] 4-1 England Barry Pinches
Wales Ryan Day [26] 4-3 Northern Ireland Joe Swail [15]
Thailand Thepchaiya Un-Nooh 4-2 England Chris Wakelin
England Alex Davies 4-2 Wales Andrew Pagett
China Ding Junhui [22] 4-0 England Rod Lawler [30]
England Anthony Hamilton [18] 4-1 Wales Matthew Stevens [37]
Northern Ireland Gerard Greene [4] 4-2 England Nigel Bond [48]
England Dave Harold 4-2 England Ricky Walden [3]
England David Gilbert [8] 4-0 England Jamie Cope
China Liu Chuang 4-0 England Andrew Norman [45]
England Robbie Williams [50] 4-2 England Martin O’Donnell [39]
England Michael Holt [51] 4-2 England Matthew Selt [64]
Belgium Luca Brecel [44] 4-0 England Paul S Davison
Australia Neil Robertson [6] 4-1 England Robert Milkins [23]
England Stuart Bingham [11] 4-3 Scotland Alan McManus [58]
England Kyren Wilson [33] 4-1 Wales Jamie Jones [21]
Hong Kong Marco Fu [5] 4-1 England Peter Lines [52]
England Steve Davis [41] 4-0 England Mark Joyce [62]
England Judd Trump [47] 4-1 England Elliot Slessor
England Mark Davis [10] 4-1 Wales Michael White [27]
England Sam Baird [16] 4-2 Ireland Fergal O’Brien [24]
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-2 Malta Tony Drago [56]
Wales Mark J Williams [2] 4-1 England Jimmy Robertson [7]

 

Verseny 1. kör eredmények
England Ronnie O’Sullivan [1] 4-0 Scotland Ross Muir
England Ben Woollaston [55] 4-3 England Michael Georgiou (a)
England Joel Walker 4-2 England Ian Burns [59]
England Alfie Burden [60] 4-3 Thailand Dechawat Poomjaeng
England Stuart Carrington [38] 4-0 England Peter Ebdon
Malta Alex Borg 4-0 England Liam Highfield [63]
England Chris Norbury 4-1 Scotland Michael Leslie
England Gary Wilson [12] 4-2 China Xiao Guodong
England Mark King 4-2 Norway Kurt Maflin [32]
England Oliver Lines (a) 4-2 Scotland Scott Donaldson [25]
England Craig Steadman 4-1 Scotland Anthony McGill [14]
England Hammad Miah [57] 4-0 England Sanderson Lam (a)
England Adam Duffy 4-2 Thailand T Thirapongpaiboon [61]
Scotland Stephen Maguire [17] 4-2 England Sean O’Sullivan
Scotland Marcus Campbell [53] 4-3 England Joe Perry
India Aditya Mehta [35] 4-1 Belgium Kevin Van Hove (a)
England Barry Hawkins [20] 4-0 England Ryan Causton (a)
England Mike Dunn [54] w/o Wales Jak Jones
India Pankaj Advani [31] 4-2 England Jimmy White
England Barry Pinches 4-3 England David Grace [36]
Northern Ireland Joe Swail [15] 4-2 Thailand Ratchayothin Yotharuck
Wales Ryan Day [26] 4-3 China Li Yan
England Chris Wakelin 4-2 England Tom Ford [28]
Thailand Thepchaiya Un-Nooh 4-3 Ireland David Morris [29]
Wales Andrew Pagett 4-0 England Allister Carter [19]
England Alex Davies 4-3 England Martin Gould [13]
China Ding Junhui [22] 4-1 China Li Hang
England Rod Lawler [30] 4-2 England Jack Lisowski
England Anthony Hamilton [18] 4-2 China Zhang Anda
Wales Matthew Stevens [37] w/o Thailand James Wattana
Northern Ireland Gerard Greene [4] 4-0 Germany Phil Barnes (a) 144 by Greene.
England Nigel Bond [48] 4-0 Belgium Wendy Jans (af)
England Ricky Walden [3] w/o Scotland Graeme Dott
England Dave Harold 4-2 England John Astley [34]
England David Gilbert [8] 4-2 Thailand Noppon Saengkham
England Jamie Cope 4-1 England Michael Wasley [43]
England Andrew Norman [45] 4-0 England Ryan Clark
China Liu Chuang 4-3 Ireland Ken Doherty [40]
England Martin O’Donnell [39] w/o Australia Vinnie Calabrese
England Robbie Williams [50] 4-3 Belgium Jurian Heusdens (a)
England Matthew Selt [64] 4-3 England Shaun Murphy [9]
England Michael Holt [51] w/o China Lu Haotian
England Paul S Davison 4-2 Wales Dominic Dale [42]
Belgium Luca Brecel [44] 4-1 England Allan Taylor
Australia Neil Robertson [6] 4-0 Qatar Ahmed Saif Robertson made four centuries (108, 100, 105 and 100) and won with a combined 419-0!
England Robert Milkins [23] 4-0 Switzerland Alexander Ursenbacher
Scotland Alan McManus [58] 4-3 China Liang Wenbo
England Stuart Bingham [11] 4-0 Scotland Marc J Davis (a)
England Kyren Wilson [33] 4-1 China Chen Zhe
Wales Jamie Jones [21] 4-0 Egypt Mohamed Khairy
England Peter Lines [52] 4-1 England Joe Steele (a)
Hong Kong Marco Fu [5] 4-2 England Rory McLeod
England Mark Joyce [62] 4-2 England James Cahill
England Steve Davis [41] 4-2 England Jamie O’Neill
England Judd Trump [47] 4-1 England Andrew Higginson
England Elliot Slessor 4-1 Wales Daniel Wells [46]
England Mark Davis [10] 4-0 Germany Patrick Einsle
Wales Michael White [27] 4-1 China Yu Delu
England Sam Baird [16] 4-3 England Ben Harrison (a)
Ireland Fergal O’Brien [24] 4-0 China Cao Yupeng
Northern Ireland Mark Allen [49] 4-1 Finland Robin Hull
Malta Tony Drago [56] 4-2 England Lee Page
England Jimmy Robertson [7] w/o Scotland Fraser Patrick
Wales Mark J Williams [2] 4-2 China Tian Pengfei

 

Európai PTC 5. torna kavalifikáció

Kvalifikáció 3. kör
England Michael Georgiou (a) 4-1 Belgium Wan Chooi Tan (a)
England Oliver Lines (a) 4-0 England Reanne Evans (af)
England Sanderson Lam (a) 4-3 England Daniel Ward (a)
Belgium Kevin Van Hove (a) 4-1 England Matthew Day (a)
England Ryan Causton (a) 4-1 England Ian Glover (a)
Germany Phil Barnes (a) 4-1 England Saqib Nasir (a)
Belgium Wendy Jans (af) 4-2 England Oliver Brown (a)
Belgium Jurian Heusdens (a) 4-1 Denmark Rune Kampe (a)
Scotland Marc J Davis (a) 4-1 England Phil O’Kane (a)
England Joe Steele (a) 4-2 Belgium Hans Blanckaert (a)
England Ben Harrison (a) 4-2 Germany Christian Gabriel (a)
Kvalifikáció 2. kör
England Michael Georgiou (a) 4-0 England Richard Haney (a)
Belgium Wan Chooi Tan (a) 4-0 England Thomas Wealthy (a)
England Reanne Evans (af) 4-0 Germany Miro Popovic (a)
England Oliver Lines (a) 4-0 Germany Felix Frede (a)
England Sanderson Lam (a) 4-2 England Ashley Carty (a)
England Daniel Ward (a) 4-0 Germany Felix Buchfeld (a)
Belgium Kevin Van Hove (a) 4-2 Germany Roman Dietzel (a)
England Matthew Day (a) 4-0 Germany Sebastian Zittermann (a)
England Ryan Causton (a) 4-1 Wales Ben Jones (a)
England Ian Glover (a) 4-1 Germany Lukas Kleckers (a)
England Saqib Nasir (a) 4-0 Germany Jacek Stacha (a)
Germany Phil Barnes (a) 4-3 England William Lemons (a)
Belgium Wendy Jans (af) 4-1 Afghanistan Ismail Ali (a)
England Oliver Brown (a) 4-1 Northern Ireland Billy Brown (a)
Denmark Rune Kampe (a) 4-1 Wales Jimmy Carney (a)
Belgium Jurian Heusdens (a) w/o Germany Sascha Lippe (a)
Scotland Marc J Davis (a) 4-0 Germany Andreas Cieslak (a)
England Phil O’Kane (a) 4-0 Belgium Kevin Vandevoort (a)
Belgium Hans Blanckaert (a) 4-0 Netherlands Fozan Masood (a)
England Joe Steele (a) w/o England Christopher Keogan (a)
England Ben Harrison (a) 4-0 Belgium Tomasz Skalski (a)
Germany Christian Gabriel (a) 4-0 England Ismail Turker (a)
Kvalifikáció 1. kör
England Richard Haney (a) 4-3 Wales Kishan Hirani (a)
Belgium Wan Chooi Tan (a) 4-2 England Mitchell Mann (a)
Germany Miro Popovic (a) 4-0 Germany Christian Pesch (a)
England Oliver Lines (a) 4-0 Belgium Steven Put (a)
Germany Felix Frede (a) 4-1 Germany Daniel Schneider (a)
England Ashley Carty (a) 4-2 Germany Sascha Breuer (a)
England Daniel Ward (a) 4-1 Denmark Lasse Petersen (a)
Belgium Kevin Van Hove (a) 4-0 Scotland Ross Higgins (a)
England Matthew Day (a) 4-0 Pakistan Imran Ayaz (a)
Wales Ben Jones (a) 4-0 England Zack Richardson (a)
Germany Lukas Kleckers (a) 4-2 Turkey Soner Sari (a)
England Saqib Nasir (a) 4-2 Belgium Jeff Jacobs (a)
England William Lemons (a) w/o England Damian Wilks (a)
Belgium Wendy Jans (af) 4-0 Germany Dirk Oppenhoff (a)
England Oliver Brown (a) 4-3 England Sydney Wilson (a)
Northern Ireland Billy Brown (a) 4-0 Germany Markus Fischer (a)
Wales Jimmy Carney (a) 4-1 Germany Kemal Ueruen (a)
Belgium Jurian Heusdens (a) 4-0 Netherlands Emile Bastiaan Hendriksen (a)
Germany Andreas Cieslak (a) 4-0 Germany Habib Shalchian (a)
England Phil O’Kane (a) 4-0 Belgium Dennis Van Veldhoven (a)
Netherlands Fozan Masood (a) 4-0 Germany Diana Schuler (af)
England Joe Steele (a) 4-2 England Mark Vincent (a)
England Ben Harrison (a) 4-0 Austria Benjamin Buser (a)
England Ismail Turker (a) 4-0 Germany Andreas Pesch (a)