Liang Wenbo harmadik 147-es maximum break

Liang Wenbo harmadik 147-es maximum break A kínai Liang Wenbo a World Champioship 2018 kvalifikáció első körében találkozott az angol Rod Lawer-rel. A Wenbo uralta mérkőzésen 10-2 arányban jutott tovább a kínai Tovább »

Stuart Bingham negyedik 147-es maximum break

Stuart Bingham negyedik 147-es maximum break Az angol Stuart Bingham 1999-ben szerezte első maxium breakét, majd 2005-ben és 2012-ben tudott még 147-et felmutatni. Most a 2018-as China Open második körében megszerezte a Tovább »

Ronnie O’Sullivan 14. 147-es maximum break

Ronnie O’Sullivan 14. 147-es maximum break Ronnie O’Sullivan négy év után a 2018-es China Open snooker versenyen a verseny 1. körében a Elliot Slessor ellen az ötödik frameben megszerezte 14. maximum break Tovább »

Luca Brecel első 147-es maximum break

Luca Brecel első 147-es maximum break A belga Luca Brecel  23 éves profi snooker játékos 7 éves profi karriert követően szerezte meg első hivatalos 147 maximum break eredményét a 2018-as Championship League – Tovább »

Ronnie: öt ranglista győzelem egy szezonon belül

Ronnie: öt ranglista győzelem egy szezonon belül Illusztris társaságba került Ronnie O’Sullivan a 2018-as Players Championship győzelmével. Ugyanis ez volt a 2017/2018-as szezonban az ötödik ranglista verseny győzelme, amivel egyrészt saját rekordot Tovább »

Michael Georgiou első ranglista győzelme

Michael Georgiou megszerezte profi pályafutása első ranglista győzelmét azzal, hogy a 2018-as Snooker Shoot out döntőjében 67-56 arányban győzött Graeme Dott ellen. A ciprusi színeket képviselő snooker játékos a 2017/2018-as szezon Shoot Tovább »

III. Magyar Snooker Gála 2018

III. Magyar Snooker Gála 2018 2018. május 19-én folytatódik a Magyar Snooker Gála, amelyen ismét a snooker-sport világsztárjai mérkőznek meg egymással. Ezúttal a sportág legendás fenegyereke, a 80-as és 90-es évek közönség kedvence, Tovább »

700. százas breaket érte el John Higgins

700. százas breaket érte el John Higgins John Higgins a 2018-as Masters elődöntőjében Mark Allen ellen az ötödik játszmában százas breaket (century break) ért el, ami a saját 700. ilyen eredménye volt. Tovább »

500. százas breaket érte el Mark Selby

500. százas breaket érte el Mark Selby Mark Selby a 2018-as Championship League 2 csoportja döntőjében Barry Hawkins ellen a második játszmában százas breaket (century break) ért el, ami a saját 500. Tovább »

Cao Yupeng első 147-es maximum break

Cao Yupeng első 147-es maximum break A kínai  Cao Yupeng  27 éves profi snooker játékos 6 éves profi karriert követően szerezte meg első hivatalos 147 maximum break eredményét a 2017-es Scottish Open Tovább »

Snooker 2018/2019-es szezon verseny naptár

Snooker 2018/2019-es szezon verseny naptár

A profi snooker 2018/2019-es szezonjának a naptára és a snooker verseny győztesek.

A 2018/2019-es Snooker versenyek időpontja és az eseménnyel kapcsolatos oldalak. A nemzetközi mezőnyben egy snooker szezon az adott év májusának végével kezdődik, általában a Q School és az évad első eseményeinek kvalifikációs versenyeivel és a következő év május elejéig tart a World Championship megrendezésével.

Az itt látható naptár még többször módosulhat, folyamatos szervezés, egyeztetés alatt vannak a snooker versenyek és a verseny helyszínek. A bejegyzés itt látható első állapota a 2018. április 19-i állapotot tükrözik.

Időpont Snooker verseny Győztes Kategória Helyszín
2018 május 14-19 Q School Event 1 Anglia, Meadowside, Burton on Trent
2018 május 20-25 Q School Event 2 Anglia, Meadowside, Burton on Trent
2018 május 26-31 Q School Event 3 Anglia, Meadowside, Burton on Trent
2018 július 2-5 Riga Masters kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 július 6-9 World Open kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 július 13-15 Meghívásos Kína
2018 július 27-29 Riga Masters 2018 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson Ranglista Riga, Latvia, Arena Riga
2018 augusztus 6-12 World Open 2018 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J. Williams Ranglista Kína
2018 augusztus 16-22 Indian Open kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 augusztus 16-22 China Championship kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 augusztus 16-22 European Masters kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 augusztus 22-23 Paul Hunter Classic (amatőr) Kvalifikáció Németország, Furth
2018 augusztus 24-26 Paul Hunter Classic 2018 Ranglista Németország, Furth
2018 szeptember 3-8 Six-Reds World Championship 2018 Thaiföld
2018 szeptember 10-16 Shanghai Masters 2018 Kína, Shanghai
2018 szeptember 18-22 Indian Open 2018 Ranglista India
2018 október 1-7 European Masters 2018 Ranglista Belgium, Lommel, Sportdienst – De Soeverein
2018 október 9-12 International Champioship 2018 kv. Kvalifikáció
2018 október 15-21 English Open 2018
2018 október 26- nov 4 International Championship 2018 Kína
2018 november 5-11 Champion of Champions 2018 Anglia, Coventry, Ricoh Arena
2018 november 12-18
Northern Ireland Open 2018
Írország, Belfast
2018 november 27- dec 9 UK Championship 2018 Anglia, York, York Barbican
2018 december 10-16 Scottish Open 2018 Skócia, Glasgow
2018 december 18-21 German Masters 2018 kv. Kvalifikáció Anglia, Barnsley Metrodome, Barnsle
Időpont Snooker verseny Győztes Kategória Helyszín
2019 január 4-6 Seniors Irish Masters Senior esemény Írország, Goffs, Goffs Property
2019 január 7-8 Championship League – 1. csoport Meghívásos Anglia
2019 január 9-10 Championship League – 2. csoport Meghívásos Anglia
2019 január 13-20 Masters 2019 Meghívásos Anglia, London, Alexandra Palace
2019 január 21-22 Championship League – 3. csoport Meghívásos Anglia
2019 január 23-24 Championship League – 4. csoport Meghívásos Anglia
2019 január 30- feb 3. German Masters 2019 Ranglista Németország, Berlin, Tempodrom
2019 február 4-10. World Grand Prix 2019 Ranglista Anglia, Cheltenham, Cheltenham Racecourse
2019 február 11-17. Welsh Open 2019 Ranglista Wales, Cardiff, Motorpoint Arena
2019 február 18-19 Championship League – 5. csoport Meghívásos Anglia
2019 február 20-21 Championship League – 6. csoport Meghívásos Anglia
2019 február 21-24 Shoot-out 2019 Meghívásos Anglia, Watford, Watford Colosseum
2019 február 27- már 2 China Open 2019 kv. Kvalifikáció Anglia, Barnsley, Barnsley Metrodome
2019 március 2-3 World Seniors 6 Red Championship 2019 Senior Esemény Észak-Írország, Belfast
2019 március 4-10 Players Championship 2019 Ranglista Anglia, Preston, Guild Hall
2019 március 13-17 Gibraltar Open 2019 Ranglista Gibraltár, Gibraltár, Victoria Stadium
2019 március 19-24 Tour Championship 2019 Ranglista Wales, Llandudno, Venue Cymru
2019 március 25-26 Championship League – 7. csoport Meghívásos Anglia
2019 március 25-29 World Seniors Championship 2019 Senior Esemény Anglia
2019 március 27-28 Championship League – győztesek csoportja Meghívásos Anglia
2019 április 1-7 China Open 2019 Ranglista Kína, Peking, Beijing National Olympic Center Gymnasium
2019 április 10-11 Seniors Masters 2019 Senior Esemény Anglia, Sheffield, Crucible Theatre
2019 április 10-17 World Championship 2019 kvalifikáció Ranglista Anglia, Sheffield, English Institute of Sport
2019 április 20- május 6 World Championship 2019 Ranglista Anglia, Sheffield, Crucible Theatre

A bejegyzés alapja: http://www.worldsnooker.com/wp-content/uploads/2018/01/calendar.pdf

European Masters 2018

European Masters 2018

Snooker verseny időpontja:  2018. október 1-7.

Snooker verseny helyszíne: Lommel, Belgium

Snooker verseny kategóriája: Ranglista esemény , 2018/2019-es snooker szezon része. D88.com a fő támogató, utánuk D88.com European Masters a snooker verseny megnevezése.

Az European Masters a Málta Kupa folytatása, 2016-ban Bukarestben tartották. Az European Masters 2017 győztese Judd Trump lett, aki döntőben szoros mérkőzésen Stuart Bingham-et tudta legyőzni 9-7 arányban.

Az European Masters 2018 eredményei

Az European Masters 2018 döntő eredménye

 

Indian Open 2018

Indian Open 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. szeptember 18-22.

A snooker verseny helyszíne: India, Visakhapatnam, Novotel Visakhapatnam Varun Beach

A verseny kategóriája: Ranglista verseny a 2018/2019-es snooker szezon része. India Open 2018, Nyílt Indiai snooker verseny. A 2017-es Indian Open győztese John Higgins skót snooker játékos lett, aki Anthony McGill  ellen tudott a döntőben 5-1 arányban nyerni.

Az Indian Open 2018 snooker verseny eredményei

Az Indian Open 2018 döntőjének eredménye
Az Indian Open 2018 első kör eredménye

 

Shanghai Masters 2018

Shanghai Masters 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. szeptember 10-16.

A verseny helyszíne: Kína, Shanghai, Shanghai Grand Stage

A verseny besorolása: Ranglista, Pontszerző snooker verseny a 2018/2019-es snooker szezon része. A fő sponzor után Juss Sports Shanghai Masters a hivatalos elnevezése a snooker versenynek.

A Shanghai Masters 2018 snooker verseny eredmények

Ronnie O’Sullivan, meggyőző, jó játékkal nyerte 10-3 arányban a Shanghai Masters 2017 snooker versenyt Judd Trump ellen.

A Shanghai Masters 2018 döntő eredménye

6 Red World Championship 2018

6 Red World Championship 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. szeptember 3-8.

A verseny helyszíne: Thaiföld, Bangkok, Bangkok Convention Centre

A six red world championship egy meghívásos snooker verseny, a 2018/19-es snooker szezon részeként Bangkokban, Thaiföldön. A 2017-es 6 red World Championship győztese Mark J Williams lett, aki 10 frameben a thai Thepchaiya Un-Nooh ellen nyert 8-2 arányban.

A Six Red World Championship 2018 snooker verseny eredményei

A 6 red world championship 2018 döntő eredménye

 

Paul Hunter Classic 2018

Paul Hunter Classic 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. augusztus 24-26.

A snooker verseny helyszíne: Stadhalle, Fürth, Németország

A verseny besorolása: Ranglista snooker verseny, kvalifikációs, amatőr torna, a 2018/2019-es snooker szezon része, Michael White nyerte meg a 2017-es Paul Hunter Classic snooker versenyt, a döntőben 4-2 arányban múlta felül Shaun Murphyt.

A Paul Hunter Classic 2018 eredményei

A Paul Hunter Classic 2018 snooker verseny döntő eredménye
A Paul Hunter Classic 2018 snooker verseny első kör eredménye
1 Wales nemzetiségű snooker játékos Michael White [1] v Maláj nemzetiségű snooker játékos Thor Chuan Leong Fri 24 Aug 9:30am
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Rory McLeod [31] v Angol nemzetiségű snooker játékos Allan Taylor [40] Fri 24 Aug 9:30am
3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Anda v Pragnall / tbd Fri 24 Aug 9:30am
4 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale [19] v Santos / tbd Fri 24 Aug 9:30am
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Joyce [16] v Lehmann / tbd Fri 24 Aug 9:30am
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean O’Sullivan [53] v Cini / tbd Fri 24 Aug 9:30am
7 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher [35] v B Pinches / tbd Fri 24 Aug 9:30am
8 Kínai nemzetiségű snooker játékos Fan Zhengyi v Angol nemzetiségű snooker játékos Harvey Chandler Fri 24 Aug 9:30am
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird v Niva / tbd Fri 24 Aug 9:30am
10 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Andy Lee v Edwards / tbd Fri 24 Aug 9:30am
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Burns [37] v O Brown / tbd Est. Fri 24 Aug 11am
12 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong [8] v Cesal / J Page Est. Fri 24 Aug 11am
13 Kínai nemzetiségű snooker játékos Niu Zhuang [43] v Walters / tbd Est. Fri 24 Aug 11am
14 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott Donaldson [27] v Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie [60] Est. Fri 24 Aug 11am
15 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir [50] v Kendrick / tbd Est. Fri 24 Aug 11am
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Tom Ford [9] v Vandevoort / tbd Est. Fri 24 Aug 11:30am
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark King [5] v Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell [33] Est. Fri 24 Aug 11:30am
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Carrington [18] v Utkowski / tbd Est. Fri 24 Aug 11:30am
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Ebdon [25] v Fischer / tbd Est. Fri 24 Aug 11:30am
20 Egyiptomi nemzetiségű snooker játékos Basem Eltahhan [62] v Belzl / Ploner Est. Fri 24 Aug 11:30am
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [12] v Taubman / tbd Est. Fri 24 Aug 12:30pm
22 Thai nemzetiségű snooker játékos Thepchaiya Un-Nooh [28] v Watts / tbd Est. Fri 24 Aug 12:30pm
23 Ciprusi nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou [21] v Dikme / tbd Est. Fri 24 Aug 12:30pm
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor v Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Yong [36] Est. Fri 24 Aug 12:30pm
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Steadman [55] v Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Lines [56] Est. Fri 24 Aug 1pm
26 Wales nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani v Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Clarke Est. Fri 24 Aug 1pm
27 Wales nemzetiségű snooker játékos Lee Walker [61] v D’Anna / tbd Est. Fri 24 Aug 1pm
28 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Jones [13] v Angol nemzetiségű snooker játékos Nigel Bond [41] Est. Fri 24 Aug 1pm
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Wakelin [20] v Gerst / tbd Est. Fri 24 Aug 2pm
30 Német nemzetiségű snooker játékos Stefan Joachim (a) v Ochoiski / tbd Est. Fri 24 Aug 2pm
31 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan [42] v Bezzina / tbd Est. Fri 24 Aug 2pm
32 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel [4] v Baghi / tbd Est. Fri 24 Aug 2pm
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson [3] v Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Feilong Sat 25 Aug 9:30am
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty [57] v Nicholson / tbd Sat 25 Aug 9:30am
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Liam Highfield [29] v Rosenberger / tbd Sat 25 Aug 9:30am
36 Német nemzetiségű snooker játékos Kilian Baur-Pantoulier (a) v Devlin / tbd Sat 25 Aug 9:30am
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Wilson [15] v Angol nemzetiségű snooker játékos John Astley Sat 25 Aug 9:30am
38 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown v P O’Kane / tbd Sat 25 Aug 9:30am
39 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah v Ginn / tbd Sat 25 Aug 9:30am
40 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Gerard Greene [34] v Milosevic / tbd Sat 25 Aug 9:30am
41 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Selt [30] v Ludden / tbd Sat 25 Aug 9:30am
42 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor [58] v Saetang / tbd Sat 25 Aug 9:30am
43 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells [32] v Dietmar / tbd Est. Sat 25 Aug 11am
44 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins [10] v Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam [51] Est. Sat 25 Aug 11am
45 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Adam Stefanow v Matejicek / tbd Est. Sat 25 Aug 11am
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Higginson [24] v Sodha / tbd Est. Sat 25 Aug 11am
47 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle [49] v Boiko / Sargeant Est. Sat 25 Aug 11am
48 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xiao Guodong [7] v Kínai nemzetiségű snooker játékos Yuan Sijun [38] Est. Sat 25 Aug 11:30am
49 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski [6] v Corrigan / tbd Est. Sat 25 Aug 11:30am
50 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Jiankang v Frede / tbd Est. Sat 25 Aug 11:30am
51 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lu Ning v Elahi / tbd Est. Sat 25 Aug 11:30am
52 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav [46] v Ender / tbd Est. Sat 25 Aug 11:30am
53 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson [11] v Skót nemzetiségű snooker játékos Chris Totten [45] Est. Sat 25 Aug 12:30pm
54 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Joe Swail [48] v Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison [47] Est. Sat 25 Aug 12:30pm
55 Angol nemzetiségű snooker játékos Rod Lawler [52] v Wienold / tbd Est. Sat 25 Aug 12:30pm
56 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers [54] v Schopf / tbd Est. Sat 25 Aug 12:30pm
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Alfie Burden [59] v Türker / tbd Est. Sat 25 Aug 1pm
58 Német nemzetiségű snooker játékos Simon Lichtenberg v W Brown / tbd Est. Sat 25 Aug 1pm
59 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill [44] v Budd / tbd Est. Sat 25 Aug 1pm
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Davis [14] v Blang / tbd Est. Sat 25 Aug 1pm
61 Norvég nemzetiségű snooker játékos Kurt Maflin [17] v Mahr / tbd Est. Sat 25 Aug 2pm
62 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines [39] v Egger / tbd Est. Sat 25 Aug 2pm
63 Thai nemzetiségű snooker játékos Noppon Saengkham [23] v Angol nemzetiségű snooker játékos Robbie Williams [26] Est. Sat 25 Aug 2pm
64 Angol nemzetiségű snooker játékos Shaun Murphy [2] v Ireland Fergal O’Brien [22] Est. Sat 25 Aug 2pm

 

Paul Hunter Classic 2018 kvalifikáció

Paul Hunter Classic 2018 kvalifikáció

A snooker verseny időpontja: 2018. augusztus 22-23.

A snooker verseny helyszíne: Stadhalle, Fürth, Németország

A verseny besorolása: Ranglista snooker verseny, kvalifikációs, amatőr torna, a 2018/2019-es snooker szezon része, Michael White nyerte meg a 2017-es Paul Hunter Classic snooker versenyt, a döntőben 4-2 arányban múlta felül Shaun Murphyt.

A Paul Hunter Classic 2018 kvalifikáció eredményei

 

A Paul Hunter Classic 2018 snooker verseny kvalifikáció második kör eredménye
1 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnall (a) v Maschmeier / O’Neill Thu 23 Aug 10am
2 Brazil nemzetiségű snooker játékos Itaro Santos (a) v Kaltenborn / Al-Saffar Thu 23 Aug 10am
3 Német nemzetiségű snooker játékos Loris Lehmann (a) v Wild / Dikme Thu 23 Aug 10am
4 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) v Moermans / Kowalski Thu 23 Aug 10am
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) v Wakelin / Glasby Thu 23 Aug 10am
6 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) v Van Hove / Schneider Thu 23 Aug 10am
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Reggie Edwards (a) v Ghulam Jilani / Baranowski Thu 23 Aug 10am
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) v Beresford / Otto Thu 23 Aug 10am
9 Német nemzetiségű snooker játékos Thomas Cesal (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Jackson Page (a) Thu 23 Aug 10am
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a) v Cahill / Caniff Thu 23 Aug 10am
11 Unknown Jason Kendrick (a) v Heeger / Einsle Est. Thu 23 Aug 12 noon
12 Belga nemzetiségű snooker játékos Kevin Vandevoort (a) v Chacon / L Pinches Est. Thu 23 Aug 12 noon
13 Unknown Bartosz Utkowski (a) v Spooner / Bradford Est. Thu 23 Aug 12 noon
14 Német nemzetiségű snooker játékos Markus Fischer (a) v B Jones / Chren Est. Thu 23 Aug 12 noon
15 Unknown Achim Belzl (a) v Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) Est. Thu 23 Aug 12 noon
16 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) v Skalski / Womersley Est. Thu 23 Aug 12 noon
17 Norvég nemzetiségű snooker játékos Christopher Watts (a) v Wongharuthai / Bakirci Est. Thu 23 Aug 12 noon
18 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a) v Kempenaers / Hofheinz Est. Thu 23 Aug 12 noon
19 Francia nemzetiségű snooker játékos Regis D’Anna (a) v Kantor / Rees Est. Thu 23 Aug 12 noon
20 Német nemzetiségű snooker játékos Stefan Gerst (a) v Simmonds / Kaufmann Est. Thu 23 Aug 12 noon
21 Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a) v Prime / Busuttil Est. Thu 23 Aug 2pm
22 Máltai nemzetiségű snooker játékos Duncan Bezzina (a) v Maddocks / Petersen Est. Thu 23 Aug 2pm
23 Unknown Ebrahim Baghi (a) v Gebhardt / Daher Est. Thu 23 Aug 2pm
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) v Shaikh / Wai Cheung Est. Thu 23 Aug 2pm
25 Német nemzetiségű snooker játékos Carl Rosenberger (a) v Isaenko / Ochoiski Est. Thu 23 Aug 2pm
26 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a) v Davies / Islam Est. Thu 23 Aug 2pm
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a) v Fatima / Ciantar Est. Thu 23 Aug 2pm
28 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Billy Ginn (a) v Fenyvesi / Heusdens Est. Thu 23 Aug 2pm
29 Bosnia and Herzegovina Mario-Zeljo Milosevic (a) v Sari / Schoder Est. Thu 23 Aug 2pm
30 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Paul Ludden (a) v Buchholz / Luis Est. Thu 23 Aug 2pm
31 Unknown Sompol Saetang (a) v Lazarkov / Bendig Est. Thu 23 Aug 4pm
32 Unknown Smolka Dietmar (a) v Chooi / Kesseler Est. Thu 23 Aug 4pm
33 Unknown Jan Matejicek (a) v Mertens / Losi Est. Thu 23 Aug 4pm
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Bhavesh Sodha (a) v Chacon / Monnin Est. Thu 23 Aug 4pm
35 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a) Est. Thu 23 Aug 4pm
36 Ír nemzetiségű snooker játékos Tony Corrigan (a) v Zimmermann / Emery Est. Thu 23 Aug 4pm
37 Német nemzetiségű snooker játékos Felix Frede (a) v Whelan / Hartung Est. Thu 23 Aug 4pm
38 Unknown David Elahi (a) v D Poomjaeng / Williams Est. Thu 23 Aug 4pm
39 Német nemzetiségű snooker játékos Tanja Ender (af) v Holoyda / Haken Est. Thu 23 Aug 4pm
40 Német nemzetiségű snooker játékos Richard Wienold (a) v Curtis-Barrett / Nuessle Est. Thu 23 Aug 4pm
41 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Paul Schopf (a) v Ng On Yee / Thompson Est. Thu 23 Aug 6pm
42 Török nemzetiségű snooker játékos Ismail Türker (a) v Nitschke / Oehmicke Est. Thu 23 Aug 6pm
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Brown (a) v Roberts / Strnad Est. Thu 23 Aug 6pm
44 Angol nemzetiségű snooker játékos James Budd (a) v Pagett / Rogoza Est. Thu 23 Aug 6pm
45 Német nemzetiségű snooker játékos Thomas Blang (a) v Günzel / Hertle Est. Thu 23 Aug 6pm
46 Német nemzetiségű snooker játékos Rolf Mahr (a) v Grace / Nicholson Est. Thu 23 Aug 6pm
47 Német nemzetiségű snooker játékos Tom Egger (a) v Fung Tam / Manzoor Est. Thu 23 Aug 6pm
A Paul Hunter Classic 2018 snooker verseny kvalifikáció első kör eredménye
1 Német nemzetiségű snooker játékos Julian Maschmeier (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) Wed 22 Aug 10am
2 Unknown Nirek Kaltenborn (a) v Dán nemzetiségű snooker játékos Hussam Al-Saffar (a) Wed 22 Aug 10am
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) v Unknown Davut Dikme (a) Wed 22 Aug 10am
4 Belga nemzetiségű snooker játékos Johny Moermans (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Antoni Kowalski (a) Wed 22 Aug 10am
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Wakelin (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) Wed 22 Aug 10am
6 Belga nemzetiségű snooker játékos Kevin Van Hove (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Daniel Schneider (a) Wed 22 Aug 10am
7 Afgán nemzetiségű snooker játékos Abdullah Atmar Ghulam Jilani (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Mateusz Baranowski (a) Wed 22 Aug 10am
8 Unknown Callum Beresford (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a) Wed 22 Aug 10am
9 Angol nemzetiségű snooker játékos James Cahill (a) v Unknown Conor Caniff (a) Wed 22 Aug 10am
10 Német nemzetiségű snooker játékos Michael Heeger (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Patrick Einsle (a) Wed 22 Aug 10am
11 Német nemzetiségű snooker játékos Luis Chacon (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Pinches (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Spooner (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
13 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a) v Unknown Jan Chren (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
14 Belga nemzetiségű snooker játékos Tomasz Skalski (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
15 Thai nemzetiségű snooker játékos Nutcharut Wongharuthai (af) v Unknown Enes Bakirci (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
16 Belga nemzetiségű snooker játékos Gert Kempenaers (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Norbert Hofheinz (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
17 Izraeli nemzetiségű snooker játékos Ron Kantor (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Tyler Rees (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Luca Kaufmann (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
19 Unknown Dale Prime (a) v Máltai nemzetiségű snooker játékos Aaron Busuttil (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) v Unknown Joerg Petersen (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
21 Német nemzetiségű snooker játékos Nicolai Gebhardt (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Curtis Daher (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
22 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Umar Ali Shaikh (a) v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
23 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Sergey Isaenko (a) v Francia nemzetiségű snooker játékos Stephane Ochoiski (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
24 Unknown Ryan Davies (a) v Bolgár nemzetiségű snooker játékos Shahidul Islam (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
25 Unknown Karam Fatima (a) v Unknown Philip Ciantar (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
26 Unknown Zsolt Fenyvesi (a) v Belga nemzetiségű snooker játékos Jurian Heusdens (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
27 Török nemzetiségű snooker játékos Soner Sari (a) v Unknown Georg Schoder (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
28 Német nemzetiségű snooker játékos Ronny Buchholz (a) v Unknown Vetter Luis (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
29 Bolgár nemzetiségű snooker játékos Boris Lazarkov (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Horst Bendig (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
30 Unknown Tan Wang Chooi (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Jürgen Kesseler (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
31 Belga nemzetiségű snooker játékos Ben Mertens (a) v Svájci nemzetiségű snooker játékos Marvin Losi (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
32 Német nemzetiségű snooker játékos Pedro Chacon (a) v Francia nemzetiségű snooker játékos Fabian Monnin (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
33 Svájci nemzetiségű snooker játékos Tom Zimmermann (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Dylan Emery (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Andreas Hartung (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
35 Thai nemzetiségű snooker játékos Dechawat Poomjaeng (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Williams (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
36 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Daniel Holoyda (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Fabian Haken (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Curtis-Barrett (a) v Unknown Florian Nuessle (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
38 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af) v Unknown Paul Thompson (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
39 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Marcin Nitschke (a) v Unknown Christian Oehmicke (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
40 Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Roberts (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Bernd Strnad (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
41 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Pawel Rogoza (a) Est. Wed 22 Aug 6pm
42 Német nemzetiségű snooker játékos Ralf Günzel (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Markus Hertle (a) Est. Wed 22 Aug 6pm
43 Angol nemzetiségű snooker játékos David Grace (a) v Unknown John Nicholson (a) Est. Wed 22 Aug 6pm
44 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Yun Fung Tam (a) v Unknown Abid Manzoor (a) Est. Wed 22 Aug 6pm