Versenyek snooker bejegyzések

Qualifying School 2. verseny – 2018

Qualifying School 2. verseny – 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. május 20-25.

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Meadowside Leisure Centre, Burton on Trent

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra.

A Qualifying School 2. verseny 2018 eredményei

 

A 2018-as Q School 2. esemény első körének eredményei

1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af)
2 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Couch (a)
3 Amerikai nemzetiségű snooker játékos Corey Deuel (a) v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Leong ManHoi (a)
4 Iom nemzetiségű snooker játékos Darryl Hill (a) v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Blackwell (a) v Szingapúri nemzetiségű snooker játékos Benny Loh Siang Leng (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Vincent (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnall (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah
8 Angol nemzetiségű snooker játékos John Pritchett (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Challis (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a)
10 Skót nemzetiségű snooker játékos William Thomson (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Thomond (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Stefan Mazrocis (a) v Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg
12 Angol nemzetiségű snooker játékos James Cahill (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos James Height (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos John Foster (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Owais Ali (a)
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Imran Puri (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Ning Kang (a)
15 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Sergey Isaenko (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Tam Mustafa (a)
16 Román nemzetiségű snooker játékos Constantin Mateescu (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a)
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Joel Walker (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Bedford (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Causton (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jenson Kendrick (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos David Craggs (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Farakh Ajaib (a)
20 Maláj nemzetiségű snooker játékos Thor Chuan Leong v Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Fortey (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos David Grace
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Costello (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Liu Jiaming (a)
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Steve Martin (a) v Indiai nemzetiségű snooker játékos Lucky Vatnani (a)
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Aaron Holland (a)
26 Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Dan Woolloff (a)
27 Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Roberts (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Devlin (a)
28 Angol nemzetiségű snooker játékos Antony Parsons (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Manasawin Phetmalaikul (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Turnbull (a)
30 Wales nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani (a) v South Africa Paul Burrell (a)
31 Német nemzetiségű snooker játékos Felix Frede (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a)
32 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Dean Goddard (a)
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez
34 Mauritius Richard Somauroo (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Fenghui Wei (a)
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a) v Észak ír nemzetiségű snooker játékos Billy Ginn (a)
37 Angol nemzetiségű snooker játékos John Whitty (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a)
38 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Chae Ross (a)
39 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Walker (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a)
40 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a)
41 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe v Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Pinches (a)
42 Román nemzetiségű snooker játékos Mihai Vladu (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Labeeb Ahmed (a)
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie v Thai nemzetiségű snooker játékos Nutcharut Wongharuthai (af)
44 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) v Dán nemzetiségű snooker játékos Daniel Kandi (a)
45 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Smith (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a)
46 Svéd nemzetiségű snooker játékos Belan Sharif (a) v Skót nemzetiségű snooker játékos Marc J Davis (a)
47 Ír nemzetiségű snooker játékos Ronan Whyte (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Fang Xiongman
48 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a) v Francia nemzetiségű snooker játékos Niel Vincent (a)
49 Angol nemzetiségű snooker játékos James Silverwood (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a)
50 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Haider Ali (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos David Nelson (a)
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Lu Ning (a)
52 Wales nemzetiségű snooker játékos Jak Jones v Indiai nemzetiségű snooker játékos Himanshu Dinesh Jain (a)
53 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Mateusz Baranowski (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a)
54 Wales nemzetiségű snooker játékos Jackson Page (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Anthony Jeffers (a)
55 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Callum Lloyd (a)
56 Angol nemzetiségű snooker játékos Shane Castle (a) v Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a)
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Delaney (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
58 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Gorton (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Keen (a)
59 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wu Shengguang (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety (a)
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) v Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Jamie Brown (a)
61 Angol nemzetiségű snooker játékos Clayton Humphries (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong
62 Angol nemzetiségű snooker játékos Jed Mann (a) v South Korea Lee Daegyu (a)
63 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Thistlewhite (a)
64 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Hall (a) v Ukrán nemzetiségű snooker játékos Vladyslav Vyshnevskyy (a)
65 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Brindle (a)
66 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Burns (a)
67 Thai nemzetiségű snooker játékos Dechawat Poomjaeng (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a)
68 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Garland (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Aaron Cook (a)
69 Angol nemzetiségű snooker játékos Haydon Pinhey (a) v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a)
70 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a)
71 Ír nemzetiségű snooker játékos Michael Judge (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Brown (a)
72 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Shehzad Iqbal (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a)
73 Észt nemzetiségű snooker játékos Andres Petrov (a) v Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a)
74 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Shanker (a) w/o Ír nemzetiségű snooker játékos Fergal Quinn (a)

Qualifying School 1. verseny – 2018

Qualifying School 1. verseny – 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. május 14-19.

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Meadowside Leisure Centre, Burton on Trent

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra.

A Qualifying School 1. verseny 2018 eredményei

A 2018-as Q School 1. esemény első körének eredményei

1 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Challis (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Shafaqut Hussain (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) 4-3 Svéd nemzetiségű snooker játékos Belan Sharif (a)
3 Skót nemzetiségű snooker játékos William Thomson (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jaspal Bamotra (a)
4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ma Tingpeng (a) 4-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wu Shengguang (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos James Cahill (a) 4-0 Indiai nemzetiségű snooker játékos Himanshu Dinesh Jain (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos David Craggs (a) 4-1 Ír nemzetiségű snooker játékos Aaron Holland (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Curtis-Barrett 4-1 Belga nemzetiségű snooker játékos Hans Blanckaert (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a) 4-3 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a)
10 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Kacper Filipiak (a) 4-3 Amerikai nemzetiségű snooker játékos Ahmed Elsayed (a)
11 Skót nemzetiségű snooker játékos Fraser Patrick (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Millington (a)
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Vincent (a) 4-3 Francia nemzetiségű snooker játékos Niel Vincent (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Thomond (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Antony Parsons (a)
14 Maláj nemzetiségű snooker játékos Thor Chuan Leong 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Bedford (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Hall (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan
16 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a) 4-1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Billy Ginn (a)
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Shane Castle (a) 4-0 Mauritius Richard Somauroo (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Smith (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a)
19 Wales nemzetiségű snooker játékos Jak Jones 4-3 Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos James Silverwood (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos John Parkin (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Clayton Humphries (a)
22 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Aaron Cook (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Dean Goddard (a)
24 Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a) 4-2 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Leong ManHoi (a)
25 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a)
26 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Collumb (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Causton (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Keen (a)
28 Angol nemzetiségű snooker játékos David Grace 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Tyler Rees (a)
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a) 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos Dessie Sheehan (a)
30 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) 4-0 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Haider Ali (a)
31 Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Roberts (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Steve Martin (a)
32 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ning Kang (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Dan Woolloff (a)
33 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lu Ning (a) 4-2 Dán nemzetiségű snooker játékos Daniel Kandi (a)
34 Dél-afrikai nemzetiségű snooker játékos Paul Burrell (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Walker (a)
35 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) 4-0 Szingapúri nemzetiségű snooker játékos Benny Loh Siang Leng (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Steadman 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a)
37 Indiai nemzetiségű snooker játékos Laxman Rawat (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Heather Clare (af)
38 Wales nemzetiségű snooker játékos Jackson Page (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Blackwell (a)
39 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnall (a)
40 Angol nemzetiségű snooker játékos Joel Walker (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Stefan Mazrocis (a)
41 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Cope (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos John Pritchett (a)
42 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Burns (a)
43 South Korea Lee Daegyu (a) 4-0 Kínai nemzetiségű snooker játékos Fenghui Wei (a)
44 Angol nemzetiségű snooker játékos Anthony Jeffers (a) 4-2 Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a)
45 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Garland (a)
46 Wales nemzetiségű snooker játékos Dylan Emery (a) w/o Ír nemzetiségű snooker játékos Fergal Quinn (a)
47 Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a) 4-0 Indiai nemzetiségű snooker játékos Lucky Vatnani (a)
48 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a) 4-3 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af)
49 Angol nemzetiségű snooker játékos Haydon Pinhey (a) 4-1 Amerikai nemzetiségű snooker játékos Corey Deuel (a)
50 Angol nemzetiségű snooker játékos James Welch (a) w/o Ukrán nemzetiségű snooker játékos Vladyslav Vyshnevskyy (a)
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Devlin (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Delaney (a)
52 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a) w/o Iráni nemzetiségű snooker játékos Amir Sarkhosh (a)
53 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Gorton (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Evans (a)
54 Angol nemzetiségű snooker játékos Owais Ali (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Saywell (a)
55 Saudi Arabia Omar Alajlani (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Jenson Kendrick (a)
56 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-2 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a)
57 Kínai nemzetiségű snooker játékos Long Zehuang (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Labeeb Ahmed (a)
58 Angol nemzetiségű snooker játékos James Burrett (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Ullah (a)
59 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Fortey (a) 2-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a)
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Jed Mann (a) 3-3 Iom nemzetiségű snooker játékos Darryl Hill (a)
61 Ír nemzetiségű snooker játékos Michael Judge (a) 2-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Mann
62 Wales nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani (a) 3-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Brindle (a)
63 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Jamie Brown (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Imran Puri (a)
64 Izlandi nemzetiségű snooker játékos Kristjan Helgason (a) 3-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Mike Finn (a)
65 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Turnbull (a) 1-2 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a)
66 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Ganderton (a) 0-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a)
67 Saudi Arabia Ahmed Aseeri (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a)
68 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies (a)
69 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a)
70 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez
71 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Ward (a) v Román nemzetiségű snooker játékos Mihai Vladu (a)
72 Angol nemzetiségű snooker játékos Chae Ross (a) v Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Ryan Thomerson (a)
73 Angol nemzetiségű snooker játékos James Height (a) v Thai nemzetiségű snooker játékos Nutcharut Wongharuthai (af)
74 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a)

Snooker 2018/2019-es szezon verseny naptár

Snooker 2018/2019-es szezon verseny naptár

A profi snooker 2018/2019-es szezonjának a naptára és a snooker verseny győztesek.

A 2018/2019-es Snooker versenyek időpontja és az eseménnyel kapcsolatos oldalak. A nemzetközi mezőnyben egy snooker szezon az adott év májusának végével kezdődik, általában a Q School és az évad első eseményeinek kvalifikációs versenyeivel és a következő év május elejéig tart a World Championship megrendezésével.

Az itt látható naptár még többször módosulhat, folyamatos szervezés, egyeztetés alatt vannak a snooker versenyek és a verseny helyszínek. A bejegyzés itt látható első állapota a 2018. április 19-i állapotot tükrözik.

Időpont Snooker verseny Győztes Kategória Helyszín
2018 május 14-19 Q School Event 1 Anglia, Meadowside, Burton on Trent
2018 május 20-25 Q School Event 2 Anglia, Meadowside, Burton on Trent
2018 május 26-31 Q School Event 3 Anglia, Meadowside, Burton on Trent
2018 július 2-9 Riga Masters kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 július 13-15 Meghívásos Kína
2018 július 27-29 Riga Masters 2018 Riga, Latvia
2018 augusztus 6-12 World Open Kína
2018 augusztus 16-22 Indian Open kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 augusztus 16-22 China Championship kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 augusztus 16-22 European Masters kv. Kvalifikáció Anglia, Preston Guildhall
2018 augusztus 22-23 Paul Hunter Classic (amatőr) Kvalifikáció Németország, Furth
2018 augusztus 24-26 Paul Hunter Classic 2018 Németország, Furth
2018 szeptember 3-8 Six-Reds World Championship 2018 Thaiföld
2018 szeptember 10-16 Shanghai Masters 2018 Kína, Shanghai
2018 szeptember 18-22 Indian Open 2018 India
2018 október 1-7 European Masters 2018 Belgium
2018 október 9-12 International Champioship 2018 kv. Kvalifikáció
2018 október 15-21 English Open 2018
2018 október 26- nov 4 International Championship 2018 Kína
2018 november 5-11 Champion of Champions 2018 Anglia, Coventry, Ricoh Arena
2018 november 12-18
Northern Ireland Open 2018
Írország, Belfast
2018 november 27- dec 9 UK Championship 2018 Anglia, York, York Barbican
2018 december 10-16 Scottish Open 2018 Skócia, Glasgow
2018 december 18-21 German Masters 2018 kv. Kvalifikáció Anglia, Barnsley Metrodome, Barnsle

 

A bejegyzés alapja: http://www.worldsnooker.com/wp-content/uploads/2018/01/calendar.pdf

Romanian Masters 2018

Romanian Masters 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. március 14-18.

A verseny helyszíne: Circul Metropolitan, Bukarest, Románia

Az esemény kategóriája: meghívásos snooker verseny, a 2017/2018-as snooker szezon része, Romanian Masters 2018.

Romanian Masters 2018 eredményei

Sturart Bingham ért el 137-es break eredményt a snooker verseny első körében. A Romanian Masters 2018 győztese Ryan Day lett, aki a döntőben Stuart Bingham ellen tudott győzni.

A Romanian Masters 2018 döntőjének az eredménye
Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day 10-8 eg nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham

A Romanian Masters 2018 döntő első szakasza: 45-65, 20-71 (57), 1-90 (84), 0-71, 62-52, 63-8 (62), 77-13 (52), 0-124 (124), 62-7

A Romanian Masters 2018 döntő második szakasza: 85-0 (50), 77-66, 0-84 (84), 2-58, 61-37, 0-111 (111), 82-0 (61), 92-0

A Romanian Masters 2018 elődöntők eredménye
Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham 5-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter
Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day 5-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson

Sturat Bingham és Allister Carter játszmái: 33-76, 24-110 (82), 58-49, 66-9 (58), 65-42, , 63-30 (63), 80-1 (76)

Ryan Day és Kyren Wilson játszmái: 63-41, 78-26, 100-12 (91), 120-0 (120), 87-0 (87)

A Romanian Masters 2018 negyeddöntő eredmények
Kínai nemzetiségű snooker játékos Liang Wenbo [16] 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [9]
Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter [10] 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Stephen Maguire [15]
Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins [3] 1-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day [14]
Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson [11] 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump [2]
A Romanian Masters 2018 első körének az eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [1] 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Liang Wenbo [16]
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [9] 4-3 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson [12]
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [7] 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter [10]
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Shaun Murphy [4] 0-4 Skót nemzetiségű snooker játékos Stephen Maguire [15]
5 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins [3] 4-2 Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill [13]
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Hawkins [5] 2-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day [14]
7 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [6] 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson [11]
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump [2] 4-0 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel [8]

 

Championship League – győztesek csoportja 2018

Championship League – győztesek csoportja 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. március 28-29

A snooker verseny helyszíne: Ricoh Arena, Coventry, Anglia

A verseny besorolása: Meghívásos verseny, a 2017/2018-as snooker szezon része, Championship League Winner’s Group. A 2017-es Championship League győztese John Higgins lett, aki a döntőben 3-0 arányban nyert Ryan Day ellen.

A Championship League – győztesek csoportja 2018 eredményei

Zhou Yuelong 141-es breaket rakott összes az elődöntő mérkőzésén, ez a torna legmagasabb break eredménye.

A Championship League – győztesek csoportja 2018 döntő eredménye
A 2018-as Championship League – győztesek csoportja döntő eredménye
Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong

John Higgins és Zhou Yuelong játszmái: 78-39, 1-133 (100), 61-11, 17-57, 81-0 (81)

A 2018-as Championship League – győztesek csoportja elődöntő eredménye
Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 19:00
Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter 0-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 19:00

John Higgins és Mark Selby játszmái: 75-24 (67), 1-81 (74), 91-0 (91), 31-62 (51), 66-63 (MS 63)

Aliister Carter és Zhou Yuelong játszmái: 44-87, 0-141 (141), 24-68 (55)

A 2018-as Championship League – győztesek csoportja csoportkör eredmények
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 3-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams 3-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould 0-3 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter 3-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould
7 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson
8 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould 3-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams
11 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 2-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson 3-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams
13 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 2-3 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 3-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson 1-3 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter 3-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams
17 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 3-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 3-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson 3-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 0-3 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins
21 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 2-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter

 

Championship League – 7. csoport 2018

Championship League – 7. csoport 2018

A snooker verseny időpontja: 2018. március 26-27

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Coventry, Ricoh Arena

A verseny besorolása: Meghívásos verseny, a 2017/2018-as snooker szezon része.

A Championship League – 7. csoport 2018 eredményei

A Championship League – 7. csoport 2018 döntő eredménye
A 2018-es Championship League – 7. csoport döntő eredménye
Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump

A döntő játszmái: 0-77 (77), 105-0 (105), 4-89 (89), 67-54 (JT 52), 78-28

A 2018-es Championship League – 7. csoport elődöntő eredménye
Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson

Judd Trump és Ricky Walden játszmái: 85-16 (67), 0-137 (137), 137-0 (137), 73-18 (68)

John Higgins és Jimmy Robertson játszmái: 63-60, 69-21, 0-134 (113)

A 2018-es Championship League – 7. csoport csoportkör eredménye
1 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 0-3 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins 1-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden 2-3 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson 0-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump
5 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson
7 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
9 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel 0-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson 3-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump 3-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
13 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump
14 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel 2-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump
16 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale 2-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
17 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 2-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson
18 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel 0-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertsonc
20 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel 1-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump
21 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 3-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale