Featured POSTS Snooker Hírek

200. százas breakét érte el Luca Brecel

A belga színekben szereplő Luca Brecel  a 2023-ban megrendezett  a 2023-as European Masters  snooker verseny harmadik körében az angol Robbie Williamssel találkozott, a mérkőzésük 5-4 arányú Brecel győzelemmel ért véget, aki így jutott tovább a verseny következő körébe. A mérkőzésen Luca egy százas breaket is elért, és ezzel megszerezte profi snooker pályafutásának 200. százas break eredményét. A 42. játékos lett, aki elérte a 200 százas breaket.

Még 1 maximum 147-es breakkel rendelkező belga játékos mostanság többször jól szerepelt, ő a friss világbajnok is.

Viszonlag kevés 20-25 százast szokott elérni, idén ez még a 2. volt neki. 2011-től van a profik között folyamatosan. A legmagasabb ranglista helyezése 2. volt, tavaly megnyerte a World Championship snooker versenyt, ezzel megszerezte negyedik ranglista győzelmét.

A folyamatosan frissülő: százas break lista a weboldalunkon.