Európa Torna 6. verseny 2013. november 7-10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nincs szavazat)
Loading...

Európa Torna 6. verseny

Snooker verseny időpontja: 2013. november 7-10

Verseny helyszíne: The Capital Venue, Gloucester, Anglia

Snooker verseny kategória: Players Tour Championship, PTC verseny

Az Angliai Gloucesterben megrendezett 6. európai snooker torna győztese Mark Allen lett, a döntőben 4-1 arányben Judd Trump ellen nyert. A döntő frame-ek eredményei: 62-59 (58, 62), 1-128 (128), 65-24, 97-6, 93-1 (53).

Az Európai Torna 6. versenyének döntője

Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump

Az Európai Torna 6. versenyének elődöntője

England Judd Trump 4-3 Wales Jamie Jones
Northern Ireland Mark Allen 4-2 Scotland Graeme Dott

Az Európai Torna 6. versenyének negyeddöntője

England Judd Trump [25] 4-2 England Chris Wakelin
Wales Jamie Jones [27] 4-2 England Ian Burns [62]
Scotland Graeme Dott 4-1 England Sam Baird [20]
Northern Ireland Mark Allen [5] 4-2 Australia Neil Robertson [9]

A snooker torna 4. köre

England Judd Trump [25] 4-3 England Anthony Hamilton [16]
England Chris Wakelin 4-2 England Michael Holt [43]
Wales Jamie Jones [27] 4-3 England Michael Wasley [53]
England Ian Burns [62] 4-1 Ireland David Morris [40]
England Sam Baird [20] 4-2 England Allister Carter [26]
Scotland Graeme Dott 4-2 England Barry Pinches
Northern Ireland Mark Allen [5] 4-1 England Joel Walker [64]
Australia Neil Robertson [9] 4-1 Norway Kurt Maflin [44]

 

A snooker torna 3. köre

England Anthony Hamilton [16] 4-3 Wales Mark J Williams [1]
England Judd Trump [25] 4-0 England David Gilbert [11]
England Chris Wakelin 4-3 England Mike Dunn [55]
England Michael Holt [43] 4-3 India Pankaj Advani [34]
England Michael Wasley [53] 4-1 England Peter Ebdon
Wales Jamie Jones [27] 4-2 England Andrew Norman [45]
England Ian Burns [62] 4-1 Scotland Jamie Burnett
Ireland David Morris [40] 4-1 England Stuart Bingham [14]
England Sam Baird [20] 4-1 Wales Ryan Day [18]
England Allister Carter [26] 4-2 England Dave Harold
England Barry Pinches 4-0 China Liang Wenbo
Scotland Graeme Dott 4-2 England Mark Selby [6]
Northern Ireland Mark Allen [5] 4-3 England Gary Wilson [15]
England Joel Walker [64] 4-2 Wales Anthony Davies (a)
Norway Kurt Maflin [44] 4-2 Ireland Fergal O’Brien [31]
Australia Neil Robertson [9] 4-2 England Ronnie O’Sullivan [2]

A snooker torna 2. köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England Tom Ford [38]
2 England Anthony Hamilton [16] 4-1 Scotland Stephen Maguire [10]
3 England David Gilbert [11] 4-3 England Joe Perry
4 England Judd Trump [25] 4-1 England Elliot Slessor
5 England Chris Wakelin 4-3 England Mark Davis [13]
6 England Mike Dunn [55] 4-2 Scotland Scott Donaldson [32]
7 India Pankaj Advani [34] 4-1 Northern Ireland Gerard Greene [7]
8 England Michael Holt [43] 4-3 Thailand Ratchayothin Yotharuck Yotharuck vezetett 3-0 arányban
9 England Peter Ebdon 4-3 Switzerland Alexander Ursenbacher
10 England Michael Wasley [53] 4-1 China Zhang Anda
11 Wales Jamie Jones [27] 4-1 England Mark King [42]
12 England Andrew Norman [45] 4-0 England Ryan Clark
13 England Ian Burns [62] 4-0 Wales Dominic Dale [52]
14 Scotland Jamie Burnett 4-3 Scotland Michael Leslie
15 England Stuart Bingham [14] 4-0 England Craig Steadman
16 Ireland David Morris [40] 4-2 England Ricky Walden [4]
17 England Sam Baird [20] 4-0 England Andrew Higginson
18 Wales Ryan Day [18] 4-2 England Barry Hawkins [17]
19 England Dave Harold 4-2 Scotland Marcus Campbell [54]
20 England Allister Carter [26] 4-2 Wales Michael White [33]
21 England Barry Pinches 4-3 England Jimmy Robertson [12]
22 China Liang Wenbo 4-2 England Kyren Wilson [30]
23 England Mark Selby [6] 4-3 England Robbie Williams [19]
24 Scotland Graeme Dott 4-1 England David Grace [48]
25 England Gary Wilson [15] 4-3 England Martin O’Donnell [41]
26 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-1 England Matthew Selt [61]
27 England Joel Walker [64] 4-0 England Rory McLeod
28 Wales Anthony Davies (a) 4-3 England Nigel Bond [49]
29 Norway Kurt Maflin [44] 4-2 England Robert Milkins [29]
30 Ireland Fergal O’Brien [31] 4-0 England Peter Lines [51]
31 Australia Neil Robertson [9] 4-3 Hong Kong Marco Fu [8]
32 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-3 Finland Robin Hull

A snooker torna első köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England James Cahill
2 England Tom Ford [38] 4-2 England Adam Duffy
3 England Anthony Hamilton [16] 4-2 England Adam Wicheard (a)
4 Scotland Stephen Maguire [10] 4-0 Scotland Ross Muir
5 England Joe Perry 4-3 England Stuart Carrington [36]
6 England David Gilbert [11] 4-3 China Cao Xinlong
7 England Judd Trump [25] 4-0 Wales Alex Taubman (a)
8 England Elliot Slessor 4-3 Belgium Luca Brecel [24]
9 England Mark Davis [13] 4-1 Thailand Dechawat Poomjaeng
10 England Chris Wakelin 4-3 England Liam Highfield
11 England Mike Dunn [55] 4-2 Wales Jak Jones
12 Scotland Scott Donaldson [32] 4-3 England Lee Page
13 India Pankaj Advani [34] 4-0 England Sydney Wilson (a)
14 Northern Ireland Gerard Greene [7] 4-3 Wales Kishan Hirani (a)
15 Thailand Ratchayothin Yotharuck 4-0 England Hammad Miah [58]
16 England Michael Holt [43] 4-3 China Lu Haotian
17 England Peter Ebdon 4-3 England John Astley [46]
18 Switzerland Alexander Ursenbacher 4-1 Ireland Ken Doherty [50]
19 China Zhang Anda 4-3 India Aditya Mehta [35]
20 England Michael Wasley [53] 4-3 Thailand James Wattana
21 Wales Jamie Jones [27] 4-2 Wales Andrew Rogers (a)
22 England Mark King [42] 4-2 China Chen Zhe
23 England Ryan Clark 4-2 Wales Daniel Wells [59]
24 England Andrew Norman [45] 4-0 China Li Hang
25 Wales Dominic Dale [52] 4-3 England Michael Wild (a)
26 England Ian Burns [62] 4-0 England Chris Norbury
27 Scotland Jamie Burnett 4-1 England Alfie Burden [47]
28 Scotland Michael Leslie 4-3 Wales Matthew Stevens [39]
29 England Craig Steadman 4-2 Scotland Alan McManus [57]
30 England Stuart Bingham [14] 4-1 England Jack Lisowski
31 England Ricky Walden [4] 4-2 England Jamie Cope [63]
32 Ireland David Morris [40] 4-3 Malta Alex Borg
33 England Andrew Higginson 4-0 Scotland John Higgins [3]
34 England Sam Baird [20] w/o China Li Yan
35 Wales Ryan Day [18] 4-0 England Jeff Cundy (a)
36 England Barry Hawkins [17] 4-3 Thailand Thepchaiya Un-Nooh
37 Scotland Marcus Campbell [54] 4-3 England Paul S Davison
38 England Dave Harold 4-0 Northern Ireland Joe Swail [22]
39 Wales Michael White [33] 4-2 Wales Duane Jones (a)
40 England Allister Carter [26] 4-1 China Yu Delu
41 England Barry Pinches 4-2 England Ben Woollaston [28]
42 England Jimmy Robertson [12] 4-2 Ireland Leo Fernandez (a)
43 England Kyren Wilson [30] w/o Qatar Ahmed Saif
44 China Liang Wenbo 4-3 England Rod Lawler [37]
45 England Mark Selby [6] 4-0 England Zak Surety (a)
46 England Robbie Williams [19] w/o England Lee Spick
47 England David Grace [48] 4-2 Thailand Noppon Saengkham Saengkham késett, emiatt egy break hátrányból indult.
48 Scotland Graeme Dott 4-0 England Martin Gould [21]
49 England Gary Wilson [15] 4-3 England Sean O’Sullivan
50 England Martin O’Donnell [41] 4-2 Wales Andrew Pagett
51 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-2 Belgium Tomasz Skalski (a)
52 England Matthew Selt [61] 4-2 England Alex Davies
53 England Rory McLeod 4-2 England Mark Joyce [60]
54 England Joel Walker [64] 4-0 Australia Vinnie Calabrese
55 England Nigel Bond [49] 4-3 England Jamie O’Neill
56 Wales Anthony Davies (a) 4-3 Scotland Anthony McGill [23]
57 England Robert Milkins [29] 4-1 England Zack Richardson (a)
58 Norway Kurt Maflin [44] 4-0 England Jimmy White
59 Ireland Fergal O’Brien [31] 4-2 Thailand T Thirapongpaiboon
60 England Peter Lines [51] 4-2 England Allan Taylor
61 Hong Kong Marco Fu [8] 4-1 England Mark White (a)
62 Australia Neil Robertson [9] 4-0 Scotland Fraser Patrick
63 Finland Robin Hull 4-2 Malta Tony Drago [56]
64 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-1 England Luke Garland (a)

Kvalifikáció 3. köre

1 England Adam Wicheard (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)
2 Wales Alex Taubman (a) 4-0 England Martin Ball (a)
3 England Sydney Wilson (a) 4-3 England Ian Glover (a)
4 Wales Kishan Hirani (a) 4-3 England Phil O’Kane (a)
5 Wales Andrew Rogers (a) 4-3 England Nico Elton (a)
6 England Michael Wild (a) 4-0 Wales Gareth Allen (a)
7 England Jeff Cundy (a) 4-2 England Jamie Barrett (a)
8 Wales Duane Jones (a) 4-0 Scotland Marc J Davis (a)
9 Ireland Leo Fernandez (a) 4-2 Scotland Rhys Clark (a)
10 England Zak Surety (a) 4-1 England Michael Williams (a)
11 Belgium Tomasz Skalski (a) 4-2 Scotland Dylan Craig (a)
12 Wales Anthony Davies (a) 4-1 England Mitchell Travis (a)
13 England Zack Richardson (a) 4-0 England Ashley Carty (a)
14 England Mark White (a) 4-0 Russia David Maslov (a)
15 England Luke Garland (a) 4-2 England Jake Nicholson (a)

Kvalifikáció második köre

1 Poland Adam Stefanow (a) 4-3 England Mike Hallett (a)
2 England Adam Wicheard (a) 4-0 England Kobi Mates (a)
3 England Martin Ball (a) 4-2 England Jordan Winbourne (a)
4 Wales Alex Taubman (a) 4-3 England Callum Downing (a)
5 England Sydney Wilson (a) 4-0 England Henry Roper (a)
6 England Ian Glover (a) 4-3 England Oliver Brown (a)
7 Wales Kishan Hirani (a) 4-0 Scotland George Cunningham (a)
8 England Phil O’Kane (a) 4-1 England Sean Hopkin (a)
9 Wales Andrew Rogers (a) 4-1 England Matthew Day (a)
10 England Nico Elton (a) 4-1 Wales Jack Bradford (a)
11 Wales Gareth Allen (a) 4-3 Wales Jimmy Carney (a)
12 England Michael Wild (a) 4-2 England Michael Georgiou (a)
13 England Jeff Cundy (a) 4-1 England Joe Roberts (a)
14 England Jamie Barrett (a) 4-0 England Carl Gibson (a)
15 Scotland Marc J Davis (a) 4-2 England Terry Challenger (a)
16 Wales Duane Jones (a) 4-2 Scotland Mark Owens (a)
17 Scotland Rhys Clark (a) 4-0 England Thomas Goldstein (a)
18 Ireland Leo Fernandez (a) 4-0 England Ashley Beal (a)
19 England Zak Surety (a) 4-1 England Sam Harvey (a)
20 England Michael Williams (a) 4-0 Wales Thomas Davie (a)
21 Belgium Tomasz Skalski (a) 4-2 England Ben Harrison (a)
22 Scotland Dylan Craig (a) 4-2 England Wayne Townsend (a)
23 Wales Anthony Davies (a) 4-3 Wales Jamie Rhys Clarke (a)
24 England Mitchell Travis (a) 4-1 England Oliver Lines (a)
25 England Zack Richardson (a) 4-1 England Christopher Keogan (a)
26 England Ashley Carty (a) 4-2 England Saqib Nasir (a)
27 Russia David Maslov (a) 4-2 Australia Ryan Thomerson (a)
28 England Mark White (a) 4-0 England Reanne Evans (af)
29 England Luke Garland (a) 4-2 England Thomas Wealthy (a)
30 England Jake Nicholson (a) 4-1 England Sanderson Lam (a)

Kvalifikáció első köre

1 Poland Adam Stefanow (a) 4-2 England Ian Barry Stark (a)
2 England Mike Hallett (a) 4-0 England Robert Tickner (a)
3 England Adam Wicheard (a) 4-1 Austria Andreas Ploner (a)
4 England Martin Ball (a) 4-3 England Charlie Walters (a)
5 England Jordan Winbourne (a) w/o England Vic Makh (a)
6 England Callum Downing (a) 4-1 Northern Ireland Billy Brown (a)
7 Wales Alex Taubman (a) 4-2 Wales Callum Lloyd (a)
8 England Henry Roper (a) 4-2 Pakistan Omer Butt (a)
9 England Sydney Wilson (a) 4-2 England Anthony Harris (a)
10 England Ian Glover (a) w/o England Mitchell Mann (a)
11 England Oliver Brown (a) 4-1 Wales Edward Topham (a)
12 Scotland George Cunningham (a) 4-1 England Joshua Cooper (a)
13 England Sean Hopkin (a) 4-3 England Adam Bobat (a)
14 England Phil O’Kane (a) 4-1 Belgium Hans Blanckaert (a)
15 Wales Andrew Rogers (a) 4-0 England Ryan Causton (a)
16 England Matthew Day (a) 4-0 Wales Ben Jones (a)
17 Wales Jack Bradford (a) 4-2 England Michael Tomlinson (a)
18 England Nico Elton (a) 4-2 England Stefan Mazrocis (a)
19 Wales Jimmy Carney (a) 4-3 England Ricky Norris (a)
20 Wales Gareth Allen (a) 4-0 England Stuart Langford (a)
21 England Michael Wild (a) 4-1 England James Silverwood (a)
22 England Michael Georgiou (a) 4-1 England Andy Marriott (a)
23 England Jeff Cundy (a) 4-2 England Joe Steele (a)
24 England Joe Roberts (a) 4-0 Belgium Jurian Heusdens (a)
25 England Jamie Barrett (a) 4-0 England Aaron Cook (a)
26 England Terry Challenger (a) 4-3 England Brandon Sargeant (a)
27 Scotland Marc J Davis (a) 4-1 England Andrew Milliard (a)
28 Scotland Mark Owens (a) 4-0 England Ali Bassiri (a)
29 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Ben Fortey (a)
30 Scotland Rhys Clark (a) 4-1 England Kurtis Weaver (a)
31 Ireland Leo Fernandez (a) 4-2 England Shane Castle (a)
32 England Ashley Beal (a) 4-0 England Adam King (a)
33 England Sam Harvey (a) 4-0 Scotland Barry Campbell (a)
34 England Zak Surety (a) 4-0 Belgium Jeff Jacobs (a)
35 England Michael Williams (a) 4-1 England Jaspal Bamotra (a)
36 England Ben Harrison (a) 4-1 England Adam Longley (a)
37 Belgium Tomasz Skalski (a) 4-3 England Richard Haney (a)
38 England Wayne Townsend (a) 4-2 England Steven Hallworth (a)
39 Scotland Dylan Craig (a) 4-0 England Gary Steele (a)
40 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Australia Jamie Brown (a)
41 Wales Anthony Davies (a) 4-3 England Andrew Greaves (a)
42 England Oliver Lines (a) 4-2 England Troy Brett (a)
43 England Mitchell Travis (a) 4-3 England William Lemons (a)
44 England Christopher Keogan (a) 4-1 Scotland Michael Collumb (a)
45 England Zack Richardson (a) 4-1 Scotland Ross Higgins (a)
46 England Ashley Carty (a) 4-2 England Damian Wilks (a)
47 England Saqib Nasir (a) 4-0 England Matthew Glasby (a)
48 Russia David Maslov (a) 4-3 Hong Kong Jamie Chui (af)
49 Australia Ryan Thomerson (a) 4-3 England Peter Devlin (a)
50 England Reanne Evans (af) 4-1 England Jason Riding (a)
51 England Mark White (a) 4-0 England Ashley Hugill (a)
52 England Luke Garland (a) 4-3 England Adam Edge (a)
53 England Thomas Wealthy (a) 4-1 Northern Ireland David Rowlands (a)
54 England Jake Nicholson (a) 4-1 England Danny Brindle (a)
55 England Sanderson Lam (a) 4-0 Wales Tyler Rees (a)

A kép forrása: http://www.worldsnooker.com/page/NewsArticles/0,,13165~3532034,00.html

Hasonló snooker bejegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..