Európa Torna 1. verseny 2013 június 6-9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nincs szavazat)
Loading...

Európa Torna 1. verseny

Snooker verseny időpontja: 2013 június 6-9

Verseny helyszíne: Universiada Hall, Szófia, Bulgária

Snooker verseny kategóriája: Players Tour Championship, PTC verseny, 2013/2014-es szezon

Az Európai Torna első versenyét Bulgáriába John Higgins nyerte, a döntőben Neil Robertson ellen győzött 4-1 arányban. A mérkőzés részletes eredményei: 0-103 (63), 82-31 (60), 97-12 (73), 126-0 (118), 86-0 (82)

A snooker Európa Torna 1 döntő eredmények

Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins 4-1 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson

A snooker EU PTC 1 elődöntő eredmények

Australia Neil Robertson 4-3 England Barry Hawkins Hawkins vezetett még 3-0 arányban
Scotland John Higgins 4-2 England Ronnie O’Sullivan

A snooker verseny negyeddöntő eredményei

Australia Neil Robertson 4-2 England Jimmy Robertson
England Barry Hawkins 4-1 Scotland Scott Donaldson
Scotland John Higgins 4-2 Ireland Fergal O’Brien
England Ronnie O’Sullivan 4-0 Wales Mark J Williams

A verseny 4. körének az eredményei

1 Australia Neil Robertson [1] 4-1 England Anthony Hamilton [31] 142 by Neil Robertson
2 England Jimmy Robertson [38] 4-2 Scotland Anthony McGill [35]
3 Scotland Scott Donaldson [61] 4-1 Wales Matthew Stevens [8]
4 England Barry Hawkins [4] 4-1 England Nigel Bond [34]
5 Scotland John Higgins [5] 4-0 England Shaun Murphy [3]
6 Ireland Fergal O’Brien [26] 4-1 England Stuart Carrington
7 Wales Mark J Williams [9] 4-1 England Sam Baird [54]
8 England Ronnie O’Sullivan [11] 4-2 England Mark Davis [7]

A snooker verseny 3. körös eredményei

1 Australia Neil Robertson [1] 4-1 England Mike Dunn [46]
2 England Anthony Hamilton [31] 4-2 Scotland Graeme Dott [6]
3 England Jimmy Robertson [38] 4-2 England Jack Lisowski [25]
4 Scotland Anthony McGill [35] 4-0 Wales Ryan Day [22]
5 Scotland Scott Donaldson [61] 4-3 Wales Jamie Jones [28]
6 Wales Matthew Stevens [8] 4-0 England Sean O’Sullivan [63]
7 England Nigel Bond [34] 4-2 England Tom Ford [15]
8 England Barry Hawkins [4] 4-3 England Gary Wilson
9 England Shaun Murphy [3] 4-1 Scotland Alan McManus [36]
10 Scotland John Higgins [5] 4-0 Belgium Luca Brecel [49]
11 England Stuart Carrington 4-1 England Joel Walker [62]
12 Ireland Fergal O’Brien [26] 4-1 England Ben Woollaston [23]
13 Wales Mark J Williams [9] 4-3 Ireland Ken Doherty [18]
14 England Sam Baird [54] 4-1 England Robert Milkins [10]
15 England Ronnie O’Sullivan [11] 4-1 England Ian Burns [48]
16 England Mark Davis [7] 4-3 England David Gilbert [29]

A snooker verseny 2. köre

1 Australia Neil Robertson [1] 4-2 Norway Kurt Maflin [47]
2 England Mike Dunn [46] 4-2 England Simon Bedford [57]
3 England Anthony Hamilton [31] 4-2 England Adam Duffy [44]
4 Scotland Graeme Dott [6] 4-3 England Jamie O’Neill [64]
5 England Jimmy Robertson [38] 4-0 England Michael Holt [17]
6 England Jack Lisowski [25] 4-1 England Michael Wasley [53]
7 Scotland Anthony McGill [35] 4-2 England Martin Gould [16] 142 by McGill
8 Wales Ryan Day [22] 4-0 England John Astley
9 Scotland Scott Donaldson [61] 4-2 Wales Michael White [24]
10 Wales Jamie Jones [28] 4-3 England Alfie Burden [39]
11 Wales Matthew Stevens [8] 4-2 England Jamie Cope [27]
12 England Sean O’Sullivan [63] 4-2 England Joe Perry [12]
13 England Tom Ford [15] 4-1 Germany Patrick Einsle
14 England Nigel Bond [34] 4-1 England David Grace [60]
15 England Gary Wilson 4-3 England Mark King [20]
16 England Barry Hawkins [4] 4-1 England Kyren Wilson
17 England Shaun Murphy [3] 4-0 England Hammad Miah
18 Scotland Alan McManus [36] 4-1 England Liam Highfield [51]
19 Belgium Luca Brecel [49] 4-3 England Rod Lawler [43]
20 Scotland John Higgins [5] 4-2 England Andrew Higginson [13]
21 England Stuart Carrington 4-2 Wales Andrew Pagett
22 England Joel Walker [62] 4-3 Malta Tony Drago [55]
23 Ireland Fergal O’Brien [26] 4-1 England Steve Davis [37]
24 England Ben Woollaston [23] 4-2 Northern Ireland Gerard Greene [41]
25 Wales Mark J Williams [9] 4-0 Wales Dominic Dale [14]
26 Ireland Ken Doherty [18] 4-3 Wales Daniel Wells [59]
27 England Robert Milkins [10] 4-1 Scotland Marcus Campbell [19]
28 England Sam Baird [54] 4-1 England Barry Pinches [45]
29 England Ian Burns [48] 4-1 England Robbie Williams [52]
30 England Ronnie O’Sullivan [11] 4-1 Scotland Michael Leslie [65]
31 England Mark Davis [7] 4-2 England Matthew Selt [32]
32 England David Gilbert [29] 4-2 England Judd Trump [2]

A verseny első körének eredményei

1 Australia Neil Robertson [1] 4-0 Bulgaria Iveilo Pekov (a)
2 Norway Kurt Maflin [47] 4-0 Bulgaria Krasimir Kameshev (a)
3 England Simon Bedford [57] 4-3 England James Cahill
4 England Mike Dunn [46] 4-0 Bulgaria Julian Petrov (a)
5 England Adam Duffy [44] w/o Nincs ellenfél
6 England Anthony Hamilton [31] 4-0 England Oliver Brown (a)
7 Scotland Graeme Dott [6] 4-0 Bulgaria Konstantin Gochev (a)
8 England Jamie O’Neill [64] 4-0 Romania Cosmin Constantin (a)
9 England Michael Holt [17] w/o Nincs ellenfél
10 England Jimmy Robertson [38] 4-0 Bulgaria Stanislav Hadvipopov (a)
11 England Jack Lisowski [25] 4-3 England Matthew Couch (a)
12 England Michael Wasley [53] 4-0 England Ryan Causton (a)
13 England Martin Gould [16] w/o England Lee Spick
14 Scotland Anthony McGill [35] 4-0 Qatar Ahmed Saif
15 Wales Ryan Day [22] 4-0 England Sydney Wilson (a)
16 England John Astley 4-1 England Rory McLeod [33]
17 Scotland Scott Donaldson [61] 4-1 Scotland Ross Muir
18 Wales Michael White [24] 4-1 England Craig Barber (a)
19 Wales Jamie Jones [28] 4-0 Bulgaria Nikola Kemilev (a)
20 England Alfie Burden [39] 4-2 Bulgaria Nikolai Vlashev (a)
21 Wales Matthew Stevens [8] 4-0 Bulgaria Hristo Sirakov (a)
22 England Jamie Cope [27] 4-1 Romania Paul Croitoru (a)
23 England Joe Perry [12] 4-3 Northern Ireland Joe Swail
24 England Sean O’Sullivan [63] 4-1 England Ryan Clark
25 Germany Patrick Einsle 4-3 England Mark Joyce [30]
26 England Tom Ford [15] 4-1 England Sam Harvey (a)
27 England Nigel Bond [34] 4-2 England Alex Davies
28 England David Grace [60] 4-0 Romania Rares Sinca (a)
29 England Mark King [20] 4-0 England Christopher Keogan (a)
30 England Gary Wilson 4-3 England Peter Ebdon [21]
31 England Barry Hawkins [4] 4-0 Switzerland Alexander Ursenbacher
32 England Kyren Wilson 4-3 England Craig Steadman [56]
33 England Shaun Murphy [3] 4-0 Bulgaria Georgi Velichkov (a)
34 England Hammad Miah 4-2 England Paul S Davison [50]
35 Scotland Alan McManus [36] w/o Wales Jak Jones
36 England Liam Highfield [51] 4-0 Bulgaria Nikolai Hristov (a)
37 Belgium Luca Brecel [49] 4-0 Belgium Hans Blanckaert (a)
38 England Rod Lawler [43] 4-0 England Mark Vincent (a)
39 England Andrew Higginson [13] 4-0 Romania Toma Cristian Marinescu (a)
40 Scotland John Higgins [5] 4-0 Bulgaria Bratislav Krustev (a)
41 Wales Andrew Pagett 4-0 England Jimmy White [40]
42 England Stuart Carrington 4-1 England Peter Lines [42]
43 Malta Tony Drago [55] 4-2 England Darren Cook (a)
44 England Joel Walker [62] 4-0 Bulgaria Julian Serbeski (a)
45 England Steve Davis [37] 4-0 Bulgaria Ivelin Boyanov (a)
46 Ireland Fergal O’Brien [26] 4-1 England Allan Taylor
47 England Ben Woollaston [23] w/o England Chris Wakelin
48 Northern Ireland Gerard Greene [41] w/o England David Gray (a)
49 Wales Mark J Williams [9] 4-1 Australia Vinnie Calabrese
50 Wales Dominic Dale [14] 4-2 England Lee Page
51 Wales Daniel Wells [59] 4-1 England Matthew Day (a)
52 Ireland Ken Doherty [18] 4-3 England Oliver Lines (a)
53 Scotland Marcus Campbell [19] 4-3 England Elliot Slessor
54 England Robert Milkins [10] 4-0 England Kashif Khan (a)
55 England Barry Pinches [45] 4-1 England Chris Norbury
56 England Sam Baird [54] 4-2 England Joe Steele (a)
57 England Ian Burns [48] 4-3 Scotland Fraser Patrick
58 England Robbie Williams [52] 4-0 Portugal Filipe Cardoso (a)
59 Scotland Michael Leslie [65] 4-3 England Martin O’Donnell [58]
60 England Ronnie O’Sullivan [11] 4-0 England Michael Wild (a)
61 England Mark Davis [7] 4-0 Bulgaria Dimitar Mehandjiiski (a)
62 England Matthew Selt [32] 4-0 Bulgaria Salim Otti (a)
63 England David Gilbert [29] 4-1 England Michael Georgiou (a)
64 England Judd Trump [2] 4-0 England Sanderson Lam (a)

Kvalifikációs kör

1 England Oliver Brown (a) 4-0 Bulgaria Luchezar Gergov (a)
2 England Ryan Causton (a) 4-0 Bulgaria Lachezar Rusakov (a)
3 Bulgaria Nikolai Vlashev (a) 4-1 England Gary Steele (a)
4 Bulgaria Ivelin Boyanov (a) 4-2 Bulgaria Damail Tugov (a)
5 England Matthew Day (a) 4-1 Bulgaria Ivan Kupov (a)
6 England Joe Steele (a) 4-0 Romania Tiberiu Teodoru (a)

 

Hasonló snooker bejegyzések

Megosztás..Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on TumblrPin on Pinterest