Paul Hunter Classic 2018 kvalifikáció

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nincs szavazat)
Loading...

Paul Hunter Classic 2018 kvalifikáció

A snooker verseny időpontja: 2018. augusztus 22-23.

A snooker verseny helyszíne: Stadhalle, Fürth, Németország

A verseny besorolása: Ranglista snooker verseny, kvalifikációs, amatőr torna, a 2018/2019-es snooker szezon része, Michael White nyerte meg a 2017-es Paul Hunter Classic snooker versenyt, a döntőben 4-2 arányban múlta felül Shaun Murphyt.

A Paul Hunter Classic 2018 kvalifikáció eredményei

 

A Paul Hunter Classic 2018 snooker verseny kvalifikáció második kör eredménye
1 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnall (a) v Maschmeier / O’Neill Thu 23 Aug 10am
2 Brazil nemzetiségű snooker játékos Itaro Santos (a) v Kaltenborn / Al-Saffar Thu 23 Aug 10am
3 Német nemzetiségű snooker játékos Loris Lehmann (a) v Wild / Dikme Thu 23 Aug 10am
4 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) v Moermans / Kowalski Thu 23 Aug 10am
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) v Wakelin / Glasby Thu 23 Aug 10am
6 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) v Van Hove / Schneider Thu 23 Aug 10am
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Reggie Edwards (a) v Ghulam Jilani / Baranowski Thu 23 Aug 10am
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) v Beresford / Otto Thu 23 Aug 10am
9 Német nemzetiségű snooker játékos Thomas Cesal (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Jackson Page (a) Thu 23 Aug 10am
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a) v Cahill / Caniff Thu 23 Aug 10am
11 Unknown Jason Kendrick (a) v Heeger / Einsle Est. Thu 23 Aug 12 noon
12 Belga nemzetiségű snooker játékos Kevin Vandevoort (a) v Chacon / L Pinches Est. Thu 23 Aug 12 noon
13 Unknown Bartosz Utkowski (a) v Spooner / Bradford Est. Thu 23 Aug 12 noon
14 Német nemzetiségű snooker játékos Markus Fischer (a) v B Jones / Chren Est. Thu 23 Aug 12 noon
15 Unknown Achim Belzl (a) v Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) Est. Thu 23 Aug 12 noon
16 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) v Skalski / Womersley Est. Thu 23 Aug 12 noon
17 Norvég nemzetiségű snooker játékos Christopher Watts (a) v Wongharuthai / Bakirci Est. Thu 23 Aug 12 noon
18 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a) v Kempenaers / Hofheinz Est. Thu 23 Aug 12 noon
19 Francia nemzetiségű snooker játékos Regis D’Anna (a) v Kantor / Rees Est. Thu 23 Aug 12 noon
20 Német nemzetiségű snooker játékos Stefan Gerst (a) v Simmonds / Kaufmann Est. Thu 23 Aug 12 noon
21 Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a) v Prime / Busuttil Est. Thu 23 Aug 2pm
22 Máltai nemzetiségű snooker játékos Duncan Bezzina (a) v Maddocks / Petersen Est. Thu 23 Aug 2pm
23 Unknown Ebrahim Baghi (a) v Gebhardt / Daher Est. Thu 23 Aug 2pm
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) v Shaikh / Wai Cheung Est. Thu 23 Aug 2pm
25 Német nemzetiségű snooker játékos Carl Rosenberger (a) v Isaenko / Ochoiski Est. Thu 23 Aug 2pm
26 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a) v Davies / Islam Est. Thu 23 Aug 2pm
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a) v Fatima / Ciantar Est. Thu 23 Aug 2pm
28 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Billy Ginn (a) v Fenyvesi / Heusdens Est. Thu 23 Aug 2pm
29 Bosnia and Herzegovina Mario-Zeljo Milosevic (a) v Sari / Schoder Est. Thu 23 Aug 2pm
30 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Paul Ludden (a) v Buchholz / Luis Est. Thu 23 Aug 2pm
31 Unknown Sompol Saetang (a) v Lazarkov / Bendig Est. Thu 23 Aug 4pm
32 Unknown Smolka Dietmar (a) v Chooi / Kesseler Est. Thu 23 Aug 4pm
33 Unknown Jan Matejicek (a) v Mertens / Losi Est. Thu 23 Aug 4pm
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Bhavesh Sodha (a) v Chacon / Monnin Est. Thu 23 Aug 4pm
35 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a) Est. Thu 23 Aug 4pm
36 Ír nemzetiségű snooker játékos Tony Corrigan (a) v Zimmermann / Emery Est. Thu 23 Aug 4pm
37 Német nemzetiségű snooker játékos Felix Frede (a) v Whelan / Hartung Est. Thu 23 Aug 4pm
38 Unknown David Elahi (a) v D Poomjaeng / Williams Est. Thu 23 Aug 4pm
39 Német nemzetiségű snooker játékos Tanja Ender (af) v Holoyda / Haken Est. Thu 23 Aug 4pm
40 Német nemzetiségű snooker játékos Richard Wienold (a) v Curtis-Barrett / Nuessle Est. Thu 23 Aug 4pm
41 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Paul Schopf (a) v Ng On Yee / Thompson Est. Thu 23 Aug 6pm
42 Török nemzetiségű snooker játékos Ismail Türker (a) v Nitschke / Oehmicke Est. Thu 23 Aug 6pm
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Brown (a) v Roberts / Strnad Est. Thu 23 Aug 6pm
44 Angol nemzetiségű snooker játékos James Budd (a) v Pagett / Rogoza Est. Thu 23 Aug 6pm
45 Német nemzetiségű snooker játékos Thomas Blang (a) v Günzel / Hertle Est. Thu 23 Aug 6pm
46 Német nemzetiségű snooker játékos Rolf Mahr (a) v Grace / Nicholson Est. Thu 23 Aug 6pm
47 Német nemzetiségű snooker játékos Tom Egger (a) v Fung Tam / Manzoor Est. Thu 23 Aug 6pm
A Paul Hunter Classic 2018 snooker verseny kvalifikáció első kör eredménye
1 Német nemzetiségű snooker játékos Julian Maschmeier (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) Wed 22 Aug 10am
2 Unknown Nirek Kaltenborn (a) v Dán nemzetiségű snooker játékos Hussam Al-Saffar (a) Wed 22 Aug 10am
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) v Unknown Davut Dikme (a) Wed 22 Aug 10am
4 Belga nemzetiségű snooker játékos Johny Moermans (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Antoni Kowalski (a) Wed 22 Aug 10am
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Wakelin (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) Wed 22 Aug 10am
6 Belga nemzetiségű snooker játékos Kevin Van Hove (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Daniel Schneider (a) Wed 22 Aug 10am
7 Afgán nemzetiségű snooker játékos Abdullah Atmar Ghulam Jilani (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Mateusz Baranowski (a) Wed 22 Aug 10am
8 Unknown Callum Beresford (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a) Wed 22 Aug 10am
9 Angol nemzetiségű snooker játékos James Cahill (a) v Unknown Conor Caniff (a) Wed 22 Aug 10am
10 Német nemzetiségű snooker játékos Michael Heeger (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Patrick Einsle (a) Wed 22 Aug 10am
11 Német nemzetiségű snooker játékos Luis Chacon (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Pinches (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Spooner (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
13 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a) v Unknown Jan Chren (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
14 Belga nemzetiségű snooker játékos Tomasz Skalski (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
15 Thai nemzetiségű snooker játékos Nutcharut Wongharuthai (af) v Unknown Enes Bakirci (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
16 Belga nemzetiségű snooker játékos Gert Kempenaers (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Norbert Hofheinz (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
17 Izraeli nemzetiségű snooker játékos Ron Kantor (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Tyler Rees (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Luca Kaufmann (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
19 Unknown Dale Prime (a) v Máltai nemzetiségű snooker játékos Aaron Busuttil (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) v Unknown Joerg Petersen (a) Est. Wed 22 Aug 12 noon
21 Német nemzetiségű snooker játékos Nicolai Gebhardt (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Curtis Daher (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
22 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Umar Ali Shaikh (a) v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
23 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Sergey Isaenko (a) v Francia nemzetiségű snooker játékos Stephane Ochoiski (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
24 Unknown Ryan Davies (a) v Bolgár nemzetiségű snooker játékos Shahidul Islam (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
25 Unknown Karam Fatima (a) v Unknown Philip Ciantar (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
26 Unknown Zsolt Fenyvesi (a) v Belga nemzetiségű snooker játékos Jurian Heusdens (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
27 Török nemzetiségű snooker játékos Soner Sari (a) v Unknown Georg Schoder (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
28 Német nemzetiségű snooker játékos Ronny Buchholz (a) v Unknown Vetter Luis (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
29 Bolgár nemzetiségű snooker játékos Boris Lazarkov (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Horst Bendig (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
30 Unknown Tan Wang Chooi (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Jürgen Kesseler (a) Est. Wed 22 Aug 2pm
31 Belga nemzetiségű snooker játékos Ben Mertens (a) v Svájci nemzetiségű snooker játékos Marvin Losi (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
32 Német nemzetiségű snooker játékos Pedro Chacon (a) v Francia nemzetiségű snooker játékos Fabian Monnin (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
33 Svájci nemzetiségű snooker játékos Tom Zimmermann (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Dylan Emery (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Andreas Hartung (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
35 Thai nemzetiségű snooker játékos Dechawat Poomjaeng (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Williams (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
36 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Daniel Holoyda (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Fabian Haken (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Curtis-Barrett (a) v Unknown Florian Nuessle (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
38 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af) v Unknown Paul Thompson (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
39 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Marcin Nitschke (a) v Unknown Christian Oehmicke (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
40 Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Roberts (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Bernd Strnad (a) Est. Wed 22 Aug 4pm
41 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Pawel Rogoza (a) Est. Wed 22 Aug 6pm
42 Német nemzetiségű snooker játékos Ralf Günzel (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Markus Hertle (a) Est. Wed 22 Aug 6pm
43 Angol nemzetiségű snooker játékos David Grace (a) v Unknown John Nicholson (a) Est. Wed 22 Aug 6pm
44 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Yun Fung Tam (a) v Unknown Abid Manzoor (a) Est. Wed 22 Aug 6pm

 

Hasonló snooker bejegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..