Amatőr verseny snooker bejegyzések

Qualifying School – 2. verseny 2015

Qualifying School – 2. verseny 2015

A snooker verseny időpontja: 2015. május 14-19

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Meadowside Leisure Centre, Burton on Trent

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra.

A Qualifying School – 2. verseny eredményei

A negyeddöntő győztesei megszerezték a 2015/2016-os és 2016/2017-es snooker szezon indulási jogát:

Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a)
Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a)
Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a)
Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a)
A Qualifying School 2. snooker verseny ötödik körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Roberts (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a)
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a)
4 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a)
5 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a)
6 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah
A Qualifying School 2. snooker verseny negyedik körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Roberts (a) 4-3 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 4-2 Skót nemzetiségű snooker játékos Marcus Campbell
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Thistlewhite (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a)
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a)
7 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Rhydian Ap Owen (a)
8 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a) 4-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a)
9 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle (a)
10 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott MacFarlane (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Eddie Manning (a)
12 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a)
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Clayton Humphries (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Cook (a)
A Qualifying School 2. snooker verseny harmadik körének eredményei
1 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-0 Svéd nemzetiségű snooker játékos Arpat Pulat (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Roberts (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Thomas Rees (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Harvey (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
6 Skót nemzetiségű snooker játékos Marcus Campbell 4-0 Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Thistlewhite (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a) 4-2 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a)
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Collumb (a)
11 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam King (a)
13 Wales nemzetiségű snooker játékos Rhydian Ap Owen (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Baddeley (a)
14 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Shanker (a)
15 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Brett Miller (a)
16 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Josh Harrison (a)
17 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a)
19 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos Dessie Sheehan (a)
20 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott MacFarlane (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Eddie Manning (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a)
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a)
24 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-3 Német nemzetiségű snooker játékos Sascha Lippe (a)
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-0 Pakistan Yasir Nadeem (a)
26 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Barrett (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Clayton Humphries (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Causton (a)
28 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a)
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a)
31 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Cook (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a)
32 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a)
A Qualifying School 2. snooker verseny második körének eredményei
1 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Garland (a)
2 Svéd nemzetiségű snooker játékos Arpat Pulat (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Imran Puri (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Roberts (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Mohammed Rangzib (a)
4 Wales nemzetiségű snooker játékos Thomas Rees (a) w/o Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a) 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Harvey (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Page
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Owais Ali (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Vincent (a)
10 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a) 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Li Yan (a)
11 Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Darryl James (a)
12 Skót nemzetiségű snooker játékos Marcus Campbell w/o Skót nemzetiségű snooker játékos Rhys Clark (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Thistlewhite (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos James McGouran (a)
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Zack Richardson (a)
16 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos John Beesley (a)
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a) 4-0 Orosz nemzetiségű snooker játékos David Maslov (a)
18 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Thomond (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Barber (a)
20 Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Collumb (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Nico Elton (a)
21 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) 4-1 Pakistan Khaled Al Saaleem (a)
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Chalkley (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam King (a) 4-2 Singapore Boon Chin Ang (a)
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a) 4-0 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Conor McCormack (a)
25 Wales nemzetiségű snooker játékos Rhydian Ap Owen (a) w/o Wales nemzetiségű snooker játékos Mark Davies (a)
26 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Baddeley (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Gene Lam (a)
27 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-0 Indiai nemzetiségű snooker játékos David Singh (a)
28 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Shanker (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Gareth Green (a)
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Brett Miller (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Tanner (a)
30 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-1 Ír nemzetiségű snooker játékos Josh Boileau (a)
31 Angol nemzetiségű snooker játékos Josh Harrison (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Frampton (a)
32 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a)
33 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Kurtis Weaver (a)
34 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) 4-0 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Adam Stefanow (a)
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle (a) 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos Chris Kilcoyne (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a)
37 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies
38 Ír nemzetiségű snooker játékos Dessie Sheehan (a) w/o Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells (a)
39 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott MacFarlane (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Grant Miles (a)
40 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos David John (a)
41 Angol nemzetiségű snooker játékos Eddie Manning (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a)
42 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Ormerod (a)
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a)
44 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Erik Wilson (a)
45 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a) 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lin Shuai (a)
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Barton (a)
47 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a)
48 Német nemzetiségű snooker játékos Sascha Lippe (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Cloherty (a)
49 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Tart (a)
50 Pakistan Yasir Nadeem (a) w/o Ír nemzetiségű snooker játékos Mark Dooley (a)
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Barrett (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Barton (a)
52 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a) 4-1 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a)
53 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Causton (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af)
54 Angol nemzetiségű snooker játékos Clayton Humphries (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Bobat (a)
55 Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Mark Owens (a)
56 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnall (a)
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-2 Israel Shachar Ruberg (a)
58 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Tahel Miah (a)
59 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a)
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-1 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers (a)
61 Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a)
62 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Cook (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jordan Church (a)
63 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a) 4-2 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Kacper Filipiak (a)
64 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Norbury
A Qualifying School 2. snooker verseny első körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Garland (a) 4-0 Kanadai nemzetiségű snooker játékos Roshan Birdi (a)
2 Svéd nemzetiségű snooker játékos Arpat Pulat (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Hocking (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Roberts (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos John Eames (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Page 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Harrison (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-2 United States Corey Deuel (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Brindle (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos James Burrett (a)
8 Kínai nemzetiségű snooker játékos Li Yan (a) w/o Angol nemzetiségű snooker játékos James Silverwood (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos James McGouran (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Brad Chappell (a)
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Alexandrou (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Cooper (a)
12 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Steele (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a) w/o Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a)
14 Pakistan Khaled Al Saaleem (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Freddie Blunden (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Chalkley (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Hilborne (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam King (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Nick Jennings (a)
17 Indiai nemzetiségű snooker játékos David Singh (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Mike Finn (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a) 4-0 Belga nemzetiségű snooker játékos Hans Blanckaert (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Kurtis Weaver (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Zafran Ali (a)
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Delaney (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Bullock (a)
22 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott MacFarlane (a) 4-3 Belga nemzetiségű snooker játékos Jeff Jacobs (a)
23 Wales nemzetiségű snooker játékos David John (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a)
24 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a)
25 Skót nemzetiségű snooker játékos Erik Wilson (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Higgins (a)
26 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lin Shuai (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Darryn Walker (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Barton (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Reece King (a)
28 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a) w/o Katar nemzetiségű snooker játékos Ahmed Saif
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af) 4-3 Dán nemzetiségű snooker játékos Rune Kampe (a)
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Bobat (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a)
31 Skót nemzetiségű snooker játékos Mark Owens (a) 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Marc J Davis (a)
32 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-0 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a)
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a) w/o Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a)
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Scott Lyons (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Jordan Church (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Julian Mills (a)
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Heather Clare (af)
38 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Jones (a)

 

Qualifying School – 1. verseny 2015

Qualifying School – 1. verseny 2015

A snooker verseny időpontja: 2015. május 14-19

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Meadowside Leisure Centre, Burton on Trent

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra.

A Qualifying School – 1. verseny eredményei

A negyeddöntő győztesei megszerezték a 2015/2016-os és 2016/2017-es snooker szezon indulási jogát:

Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a) 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a)
Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells (a) 4-1 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher
Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a)
Skót nemzetiségű snooker játékos Rhys Clark (a) 4-1 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a)
A Qualifying School 1. snooker verseny ötödik körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Higgins (a)
2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill (a)
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a)
4 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a)
6 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a)
7 Skót nemzetiségű snooker játékos Rhys Clark (a) 4-0 Israel Shachar Ruberg (a)
8 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies
A Qualifying School 1. snooker verseny negyedik körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a)
2 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Higgins (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a)
3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a) 4-0 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lin Shuai (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Nick Jennings (a)
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a)
7 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Barrett (a)
8 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Darryn Walker (a)
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a)
11 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Brett Miller (a)
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a)
13 Israel Shachar Ruberg (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a)
14 Skót nemzetiségű snooker játékos Rhys Clark (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a)
15 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Harrison (a)
A Qualifying School 1. snooker verseny harmadik körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a) 4-3 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers (a)
3 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Higgins (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jordan Church (a)
5 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lin Shuai (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a)
6 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Tart (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Nick Jennings (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos John Beesley (a)
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a)
12 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a)
13 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-1 Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a)
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Barrett (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Cook (a)
15 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-1 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott MacFarlane (a)
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Darryn Walker (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Grant Miles (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Bullock (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos David John (a)
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a) 4-2 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a)
21 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a)
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Brett Miller (a) 4-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) 4-1 Dán nemzetiségű snooker játékos Rune Kampe (a)
24 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Jones (a)
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a)
26 Israel Shachar Ruberg (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a) 4-0 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a)
28 Skót nemzetiségű snooker játékos Rhys Clark (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a)
29 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a)
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor
31 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah
32 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Harrison (a) 4-0 Belga nemzetiségű snooker játékos Jeff Jacobs (a)
A Qualifying School 1. snooker verseny második körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Heather Clare (af)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Gene Lam (a)
3 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Nico Elton (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Marcus Campbell
5 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Higgins (a) 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Rhydian Ap Owen (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Weston (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Darryl James (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Jordan Church (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Gareth Green (a)
9 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lin Shuai (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a)
10 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Tart (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Thomond (a)
12 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnall (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af) 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Erik Wilson (a)
14 Ír nemzetiségű snooker játékos Greg Casey (a) 4-2 Indiai nemzetiségű snooker játékos David Singh (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Steele (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Chalkley (a)
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Nick Jennings (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos John Beesley (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Josh Harrison (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) w/o Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Mohammed Rangzib (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Harvey (a)
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Brindle (a)
23 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells (a) 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Li Yan (a)
24 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a)
25 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Freddie Blunden (a)
26 Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Zafran Ali (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Barrett (a) 4-3 United States Corey Deuel (a)
28 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Cook (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Eddie Manning (a)
29 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Barber (a)
30 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Tahel Miah (a)
31 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a) 4-2 Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a)
32 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott MacFarlane (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Norbury
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Grant Miles (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Alexandrou (a)
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Darryn Walker (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a)
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Bullock (a) 4-1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Conor McCormack (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Ormerod (a)
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Frampton (a)
38 Wales nemzetiségű snooker játékos David John (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a)
39 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a) 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a)
40 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos James McGouran (a)
41 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Cooper (a)
42 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a) 4-1 Ír nemzetiségű snooker játékos Dessie Sheehan (a)
43 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Kurtis Weaver (a)
44 Angol nemzetiségű snooker játékos Brett Miller (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Phil O’Kane (a)
45 Dán nemzetiségű snooker játékos Rune Kampe (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Delaney (a)
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Garland (a)
47 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Julian Mills (a)
48 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Jones (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a)
49 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
50 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Tanner (a)
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a) 4-2 Német nemzetiségű snooker játékos Sascha Lippe (a)
52 Israel Shachar Ruberg (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a)
53 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Hilborne (a)
54 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) 4-0 Belga nemzetiségű snooker játékos Hans Blanckaert (a)
55 Skót nemzetiségű snooker játékos Rhys Clark (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Cloherty (a)
56 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Mike Finn (a)
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a) 4-1 Ír nemzetiségű snooker játékos Josh Boileau (a)
58 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Causton (a)
59 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor 4-1 Pakistan Khaled Al Saaleem (a)
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Marc J Davis (a)
61 Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah w/o Angol nemzetiségű snooker játékos James Silverwood (a)
62 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies 4-1 Singapore Boon Chin Ang (a)
63 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Harrison (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Baddeley (a)
64 Belga nemzetiségű snooker játékos Jeff Jacobs (a) 4-1 Katar nemzetiségű snooker játékos Ahmed Saif
A Qualifying School 1. snooker verseny első körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a)
2 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Vincent (a)
3 Skót nemzetiségű snooker játékos Marcus Campbell 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle (a) 4-2 Orosz nemzetiségű snooker játékos David Maslov (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Gareth Green (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Shanker (a)
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam King (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Page
8 Skót nemzetiségű snooker játékos Erik Wilson (a) 4-3 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Kacper Filipiak (a)
9 Indiai nemzetiségű snooker játékos David Singh (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Collumb (a)
10 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a) 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Owais Ali (a)
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Harvey (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos John Eames (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a) 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos Chris Kilcoyne (a)
14 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a) 4-0 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Adam Stefanow (a)
15 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Charlie Walters (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Zafran Ali (a) w/o Ír nemzetiségű snooker játékos Mark Dooley (a)
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Barber (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Barton (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Clayton Humphries (a)
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Bullock (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Zack Richardson (a)
21 Wales nemzetiségű snooker játékos David John (a) w/o Wales nemzetiségű snooker játékos Mark Davies (a)
22 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Barton (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a)
24 Angol nemzetiségű snooker játékos William Lemons (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Bobat (a)
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Kurtis Weaver (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Imran Puri (a)
26 Angol nemzetiségű snooker játékos Brett Miller (a) 4-1 Svéd nemzetiségű snooker játékos Arpat Pulat (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Garland (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Mark Owens (a)
28 Skót nemzetiségű snooker játékos Dylan Craig (a) 4-0 Pakistan Yasir Nadeem (a)
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos James Burrett (a)
30 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani (a)
31 Israel Shachar Ruberg (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Thistlewhite (a)
32 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Scott Lyons (a)
33 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Reece King (a)
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Day (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Thomas Rees (a)
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Roberts (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Davies 4-0 Kanadai nemzetiségű snooker játékos Roshan Birdi (a)
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Harrison (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Brad Chappell (a)
38 Katar nemzetiségű snooker játékos Ahmed Saif 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Hocking (a)

EBSA Qualifying Tour Play-Offs 2015

EBSA Qualifying Tour Play-Offs

A snooker verseny időpontja: 2015. április 14-16

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Ponds Forge International Sports Centre, Sheffield
A verseny besorolása: EBSA Kvalifikáció. A versenyen győztesek jogot szereznek, hogy amatőrként indulhassanak az európai és ázsiai PTC tornákon.

Az EBSA Qualifying Tour Play-Offs eredményei

Az EBSA Qualifying Tour Play-Offs harmadik körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam (a) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
Az EBSA Qualifying Tour Play-Offs második körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 3-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a)
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a)
Az EBSA Qualifying Tour Play-Offs első körének eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a)
2 Ír nemzetiségű snooker játékos Thomas Dowling (a) 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani (a)
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Ben Jones (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Marc J Davis (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a) 1-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Richard Beckham (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
7 Ír nemzetiségű snooker játékos Josh Boileau (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Williams (a)

Qualifying School – 2. verseny 2014

Qualifying School – 2. verseny 2014

A snooker verseny időpontja: 2014. május 16-21

A snooker verseny helyszíne: The Capital Venue, Gloucester, Anglia

A verseny besorolása: Amatőr verseny

A Qualifying School – 2. verseny eredményei

A negyeddöntő győztesei indulási jogot nyernek a 2014/2015-ös és 2015/2016-os snooker szezonra.

Angol nemzetiségű snooker játékos Liam Highfield 4-2 Kanadai nemzetiségű snooker játékos Alex Pagulayan (a)
Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
Wales nemzetiségű snooker játékos Lee Walker (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a)
Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Leslie 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a)

A Qualifying School – 2. verseny ötödik körének eredményei

1 England Liam Highfield 4-0 England George Pragnall (a)
2 Canada Alex Pagulayan (a) 4-3 England Michael Wild (a)
3 England Ashley Carty (a) 4-3 Wales Daniel Wells
4 England Michael Georgiou (a) 4-2 England Oliver Brown (a)
5 Wales Lee Walker (a) 4-3 England Adam Duffy
6 England Joe O’Connor (a) 4-3 England Martin Ball (a)
7 Scotland Eden Sharav (a) 4-1 England Jamie O’Neill
8 Scotland Michael Leslie 4-1 China Wang Zepeng (a)

A Qualifying School – 2. verseny negyedik körének eredményei

1 England Liam Highfield 4-0 England John Parkin (a)
2 England George Pragnall (a) 4-1 Ireland Thomas Dowling (a)
3 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 Ireland John Sutton (a)
4 England Michael Wild (a) 4-3 China Chen Zhe
5 Wales Daniel Wells 4-0 England Reanne Evans (af)
6 England Ashley Carty (a) 4-3 China Li Yan
7 England Michael Georgiou (a) 4-1 England Sean O’Sullivan
8 England Oliver Brown (a) 4-3 England Callum Downing (a)
9 England Adam Duffy 4-3 England William Lemons (a)
10 Wales Lee Walker (a) 4-0 Poland Kacper Filipiak (a)
11 England Martin Ball (a) 4-3 Wales Jamie Rhys Clarke (a)
12 England Joe O’Connor (a) 4-3 England Saqib Nasir (a)
13 England Jamie O’Neill 4-1 England Ryan Causton (a)
14 Scotland Eden Sharav (a) 4-3 Isle of Man Darryl Hill (a)
15 Scotland Michael Leslie 4-0 England Jake Keen (a)
16 China Wang Zepeng (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)

A Qualifying School – 2. verseny harmadik körének eredményei

1 England John Parkin (a) 4-2 Wales Callum Lloyd (a)
2 England Liam Highfield 4-2 Scotland Marc J Davis (a)
3 Ireland Thomas Dowling (a) 4-2 England James Burrett (a)
4 England George Pragnall (a) 4-1 England Matthew Day (a)
5 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 England Michael Tomlinson (a)
6 Ireland John Sutton (a) 4-2 England Jake Nicholson (a)
7 England Michael Wild (a) 4-3 Northern Ireland Billy Brown (a)
8 China Chen Zhe 4-3 Belgium Hans Blanckaert (a)
9 England Reanne Evans (af) 4-1 Israel Shachar Ruberg (a)
10 Wales Daniel Wells 4-2 England Sydney Wilson (a)
11 China Li Yan 4-3 China Fang Xiongman (a)
12 England Ashley Carty (a) 4-3 India Lucky Vatnani (a)
13 England Michael Georgiou (a) 4-0 England Gareth Green (a)
14 England Sean O’Sullivan 4-2 England Joe Roberts (a)
15 England Callum Downing (a) 4-1 England Lewis Frampton (a)
16 England Oliver Brown (a) 4-0 Wales Gareth Allen (a)
17 England William Lemons (a) 4-3 England Paul S Davison
18 England Adam Duffy 4-0 England Nico Elton (a)
19 Poland Kacper Filipiak (a) 4-2 England Martin O’Donnell
20 Wales Lee Walker (a) 4-0 England Charlie Walters (a)
21 England Martin Ball (a) 4-3 Ireland Martin McCrudden (a)
22 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 England Louis Heathcote (a)
23 England Joe O’Connor (a) 4-2 England Jeff Cundy (a)
24 England Saqib Nasir (a) 4-2 England Sanderson Lam (a)
25 England Ryan Causton (a) 4-2 England Nick Jennings (a)
26 England Jamie O’Neill 4-3 Ireland Leo Fernandez (a)
27 Scotland Eden Sharav (a) 4-0 England Shane Castle (a)
28 Isle of Man Darryl Hill (a) 4-1 England John Beesley (a)
29 England Jake Keen (a) 4-2 England Danny Brindle (a)
30 Scotland Michael Leslie 4-1 England Brandon Sargeant (a)
31 China Wang Zepeng (a) 4-0 England Craig Barber (a)
32 Poland Adam Stefanow (a) 4-1 Hong Kong Jamie Chui (a)

A Qualifying School – 2. verseny második körének eredményei

1 England John Parkin (a) 4-1 England Henry Roper (a)
2 Wales Callum Lloyd (a) w/o Iran Hossein Vafaei Ayouri Vafaei Ayouri is playing in the IBSF U-21 World Championship.
3 England Liam Highfield 4-1 Wales Kishan Hirani (a)
4 Scotland Marc J Davis (a) 4-0 England Joshua Baddeley (a)
5 England James Burrett (a) 4-3 England Justin Astley (a)
6 Ireland Thomas Dowling (a) 4-2 Wales Duane Jones (a)
7 England George Pragnall (a) 4-1 England Kurtis Weaver (a)
8 England Matthew Day (a) 4-2 Scotland Michael Collumb (a)
9 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 Germany Phil Barnes (a)
10 England Michael Tomlinson (a) 4-2 Scotland Mark Owens (a)
11 Ireland John Sutton (a) 4-3 Wales Leigh Davies (a)
12 England Jake Nicholson (a) 4-3 England Adam Bobat (a)
13 Northern Ireland Billy Brown (a) 4-0 England Joe Rhone (a)
14 England Michael Wild (a) 4-2 Wales Alex Taubman (a)
15 Belgium Hans Blanckaert (a) 4-0 England Nathan Jones (a)
16 China Chen Zhe 4-2 England Ben Harrison (a)
17 England Reanne Evans (af) 4-1 England Anthony Harris (a)
18 Israel Shachar Ruberg (a) 4-0 England Charon Parker (a)
19 Wales Daniel Wells 4-1 England Matthew Glasby (a)
20 England Sydney Wilson (a) 4-1 England Ben Fortey (a)
21 China Fang Xiongman (a) 4-0 England Anthony Massey (a)
22 China Li Yan 4-0 China Feng Yijun (a)
23 India Lucky Vatnani (a) 4-1 England Jamie Barrett (a) 135 by Vatnani.
24 England Ashley Carty (a) 4-2 England Andy Marriott (a)
25 England Gareth Green (a) 4-1 England Dylan Mitchell (a)
26 England Michael Georgiou (a) 4-3 England Adam Wicheard (a)
27 England Joe Roberts (a) 4-0 England Mitchell Mann (a)
28 England Sean O’Sullivan 4-2 England Richard Remelie (a)
29 England Lewis Frampton (a) 4-0 England Christopher Keogan (a)
30 England Callum Downing (a) w/o China Tian Pengfei Tian qualified from Event One.
31 England Oliver Brown (a) 4-1 Scotland Rhys Clark (a)
32 Wales Gareth Allen (a) 4-2 Mauritius Richard Somauroo (a)
33 England William Lemons (a) w/o China Niu Zhuang (a)
34 England Paul S Davison 4-2 England Damian Wilks (a)
35 England Adam Duffy 4-3 England Ricky Norris (a)
36 England Nico Elton (a) 4-0 England Wayne Townsend (a)
37 Poland Kacper Filipiak (a) 4-1 Pakistan Shokat Ali (a)
38 England Martin O’Donnell 4-0 England Sachin Plaha (a)
39 England Charlie Walters (a) 4-3 England Adam Edge (a)
40 Wales Lee Walker (a) 4-2 England Hassan Vaizie (a)
41 Ireland Martin McCrudden (a) 4-1 China Song Yang (a)
42 England Martin Ball (a) 4-2 United States of America Corey Deuel (a)
43 England Louis Heathcote (a) 4-3 India Rahul Sachdev (a)
44 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Scotland Robert Carlisle (a)
45 England Jeff Cundy (a) 4-0 England Mark Vincent (a)
46 England Joe O’Connor (a) 4-2 England Mike Hallett (a)
47 England Saqib Nasir (a) 4-2 England Terry Challenger (a)
48 England Sanderson Lam (a) 4-1 England Adam King (a)
49 England Ryan Causton (a) 4-2 Scotland Keith Keldie (a)
50 England Nick Jennings (a) 4-1 Wales Jimmy Carney (a)
51 England Jamie O’Neill 4-2 Wales Andrew Rogers (a)
52 Ireland Leo Fernandez (a) 4-0 Northern Ireland Raymond Fry (a)
53 England Shane Castle (a) 4-1 England Joe Steele (a)
54 Scotland Eden Sharav (a) 4-0 England Thomas Hilborne (a)
55 England John Beesley (a) 4-1 England Imran Puri (a)
56 Isle of Man Darryl Hill (a) 4-2 Malta Brian Cini (a)
57 England Jake Keen (a) 4-1 Pakistan Hasan Khan (a)
58 England Danny Brindle (a) 4-2 England James Silverwood (a)
59 Scotland Michael Leslie 4-2 Scotland Gary Thomson (a)
60 England Brandon Sargeant (a) w/o England Kashif Khan (a)
61 England Craig Barber (a) w/o China Zhao Xintong (a) Zhao is playing in the IBSF U-21 World Championship.
62 China Wang Zepeng (a) 4-0 Scotland Ross Vallance (a)
63 Poland Adam Stefanow (a) 4-0 Australia Simon Bevz (a)
64 Hong Kong Jamie Chui (a) w/o England Chris Melling (a) Melling qualified from Event One.

A Qualifying School – 2. verseny első körének eredményei

1 England John Parkin (a) 4-0 England Jason Tart (a)
2 England Liam Highfield 4-1 Ireland Jason Devaney (a)
3 Scotland Michael Collumb (a) w/o England Craig Steadman Craig Steadman, már az első eseményen győzőtt.
4 Germany Phil Barnes (a) 4-2 England Matt Lippett (a)
5 China Chen Zhe 4-2 Scotland Ross Higgins (a)
6 Wales Daniel Wells 4-0 Portugal Filipe Cardoso (a)
7 England Jamie Barrett (a) 4-2 England Zack Richardson (a)
8 England Gareth Green (a) 4-1 Austria Andreas Ploner (a)
9 England Joe Roberts (a) 4-2 Unknown Thomas Barton (a)
10 England William Lemons (a) 4-1 England Peter Devlin (a)
11 Poland Kacper Filipiak (a) 4-0 England Nick Skinner (a)
12 England Martin O’Donnell 4-0 Wales Ben Jones (a)
13 England Charlie Walters (a) 4-1 England Jason Weston (a)
14 England Ryan Causton (a) 4-2 England Ashley Hugill (a)
15 Scotland Eden Sharav (a) w/o China Zhang Anda Zhang Anda, már az első eseményen győzőtt.
16 Isle of Man Darryl Hill (a) 4-0 Wales Mark Davies (a)
17 Scotland Gary Thomson (a) 4-3 Russia David Maslov (a)

 

Qualifying School – 1. verseny 2014

Qualifying School – 1. verseny 2014

A snooker verseny időpontja: 2014. május 10-15

A snooker verseny helyszíne: The Capital Venue, Gloucester, Anglia

A verseny besorolása: Amatőr verseny

A Qualifying School – 1. verseny eredményei

A negyeddöntő győztesei megszerezték a 2014/2015-ös és 2015/2016-os snooker szezon indulási jogát:

Tian Pengfei, Zhang Anda, Chris Melling, Craig Steadman

A Qualifying School – 1. verseny negyeddöntőjének eredményei

Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Steadman 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos John Sutton (a)
Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Melling (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a)
Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Anda 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
Kínai nemzetiségű snooker játékos Tian Pengfei 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a)

A Qualifying School – 1. verseny ötödik körének eredményei

1 Ireland John Sutton (a) 4-1 England Michael Tomlinson (a)
2 England Craig Steadman 4-2 England Zack Richardson (a)
3 Wales Duane Jones (a) 4-3 England Sydney Wilson (a)
4 England Chris Melling (a) 4-1 China Chen Zhe
5 China Zhang Anda 4-2 Ireland Martin McCrudden (a)
6 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-2 Canada Alex Pagulayan (a)
7 Scotland Eden Sharav (a) 4-2 England Ashley Carty (a)
8 China Tian Pengfei 4-0 Scotland Mark Owens (a)

A Qualifying School – 1. verseny negyedik körének eredményei

1 England Michael Tomlinson (a) 4-3 Scotland Rhys Clark (a)
2 Ireland John Sutton (a) 4-1 England Shane Castle (a)
3 England Craig Steadman 4-0 England Christopher Keogan (a)
4 England Zack Richardson (a) 4-2 England Nico Elton (a)
5 England Sydney Wilson (a) 4-1 Israel Shachar Ruberg (a)
6 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Brandon Sargeant (a)
7 China Chen Zhe 4-2 England Gareth Green (a)
8 England Chris Melling (a) 4-3 Wales Daniel Wells
9 China Zhang Anda 4-0 Poland Kacper Filipiak (a)
10 Ireland Martin McCrudden (a) 4-1 England Adam King (a)
11 Canada Alex Pagulayan (a) 4-2 England Oliver Brown (a)
12 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-3 England Sean O’Sullivan
13 Scotland Eden Sharav (a) 4-2 England Matthew Day (a)
14 England Ashley Carty (a) 4-0 England Peter Devlin (a)
15 Scotland Mark Owens (a) 4-3 England Adam Bobat (a)
16 China Tian Pengfei 4-2 England Mitchell Mann (a)

A Qualifying School – 1. verseny harmadik körének eredményei

1 Scotland Rhys Clark (a) 4-0 England Ryan Causton (a)
2 England Michael Tomlinson (a) 4-1 Wales Callum Lloyd (a)
3 England Shane Castle (a) 4-1 Wales Leigh Davies (a)
4 Ireland John Sutton (a) 4-2 England Liam Highfield
5 England Craig Steadman 4-0 Wales Lee Walker (a)
6 England Christopher Keogan (a) 4-0 England Joe Roberts (a)
7 England Nico Elton (a) 4-1 England Joe O’Connor (a)
8 England Zack Richardson (a) 4-1 England Charon Parker (a)
9 Israel Shachar Ruberg (a) 4-2 England George Pragnall (a)
10 England Sydney Wilson (a) 4-0 England Jason Tart (a)
11 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Martin O’Donnell
12 England Brandon Sargeant (a) 4-1 Russia David Maslov (a)
13 China Chen Zhe 4-2 England Andy Marriott (a)
14 England Gareth Green (a) 4-2 England James Silverwood (a)
15 England Chris Melling (a) 4-0 England Ben Fortey (a)
16 Wales Daniel Wells 4-1 England James Burrett (a)
17 China Zhang Anda 4-2 Scotland Ross Vallance (a)
18 Poland Kacper Filipiak (a) 4-0 England Martin Ball (a)
19 England Adam King (a) 4-1 Wales Jimmy Carney (a)
20 Ireland Martin McCrudden (a) 4-1 England Craig Barber (a)
21 England Oliver Brown (a) 4-1 Scotland Michael Leslie
22 Canada Alex Pagulayan (a) 4-3 England Jason Weston (a)
23 England Sean O’Sullivan 4-2 England Paul S Davison
24 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 England Jamie Barrett (a)
25 England Matthew Day (a) 4-0 England Adam Wicheard (a)
26 Scotland Eden Sharav (a) 4-2 England Ricky Norris (a)
27 England Peter Devlin (a) 4-3 Scotland Ross Higgins (a)
28 England Ashley Carty (a) 4-2 Wales Kishan Hirani (a)
29 Scotland Mark Owens (a) 4-1 England Ashley Hugill (a)
30 England Adam Bobat (a) 4-2 Ireland Jason Devaney (a)
31 China Tian Pengfei 4-2 China Wang Zepeng (a)
32 England Mitchell Mann (a) 4-2 Belgium Hans Blanckaert (a)

A Qualifying School – 1. verseny második körének eredményei

1 England Ryan Causton (a) 4-2 Wales Ben Jones (a)
2 Scotland Rhys Clark (a) 4-0 England Kashif Khan (a) 134 by Clark
3 England Michael Tomlinson (a) 4-3 Scotland Gary Thomson (a)
4 Wales Callum Lloyd (a) 4-1 England Louis Heathcote (a)
5 England Shane Castle (a) 4-2 England Adam Duffy
6 Wales Leigh Davies (a) 4-3 England Sanderson Lam (a)
7 Ireland John Sutton (a) w/o China Niu Zhuang (a)
8 England Liam Highfield 4-0 China Fang Xiongman (a)
9 Wales Lee Walker (a) 4-1 England Jeff Cundy (a)
10 England Craig Steadman 4-0 England Anthony Harris (a)
11 England Joe Roberts (a) 4-0 England John Beesley (a)
12 England Christopher Keogan (a) 4-0 Malta Brian Cini (a)
13 England Joe O’Connor (a) 4-3 China Li Yan
14 England Nico Elton (a) 4-0 England Nick Skinner (a)
15 England Charon Parker (a) 4-2 England Sachin Plaha (a)
16 England Zack Richardson (a) 4-0 England Mike Hallett (a)
17 England George Pragnall (a) 4-1 Wales Andrew Rogers (a)
18 Israel Shachar Ruberg (a) 4-3 England Danny Brindle (a)
19 England Sydney Wilson (a) 4-2 England Charlie Walters (a)
20 England Jason Tart (a) 4-3 England Mark Vincent (a)
21 England Martin O’Donnell 4-2 England Adam Edge (a)
22 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Joe Steele (a)
23 Russia David Maslov (a) 4-0 Australia Simon Bevz (a)
24 England Brandon Sargeant (a) 4-2 England Nathan Jones (a)
25 China Chen Zhe 4-1 Isle of Man Darryl Hill (a)
26 England Andy Marriott (a) 4-2 England Kurtis Weaver (a)
27 England Gareth Green (a) 4-0 England Nick Jennings (a)
28 England James Silverwood (a) 4-1 England Dylan Mitchell (a)
29 England Ben Fortey (a) 4-0 England Imran Puri (a)
30 England Chris Melling (a) 4-0 England Hassan Vaizie (a)
31 England James Burrett (a) 4-3 England Jake Nicholson (a)
32 Wales Daniel Wells 4-0 United States of America Corey Deuel (a)
33 Scotland Ross Vallance (a) 4-0 Wales Mark Davies (a)
34 China Zhang Anda 4-1 Unknown Thomas Barton (a)
35 England Martin Ball (a) 4-1 Scotland Robert Carlisle (a)
36 Poland Kacper Filipiak (a) 4-2 England Anthony Massey (a)
37 England Adam King (a) 4-2 Mauritius Richard Somauroo (a)
38 Wales Jimmy Carney (a) 4-2 England Michael Wild (a)
39 England Craig Barber (a) 4-0 England Matt Lippett (a)
40 Ireland Martin McCrudden (a) 4-2 Scotland Michael Collumb (a)
41 England Oliver Brown (a) w/o Iran Hossein Vafaei Ayouri Vafaei Ayouri is playing in the IBSF U-21 World Championship.
42 Scotland Michael Leslie 4-0 England Ben Harrison (a)
43 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 England Lewis Frampton (a)
44 England Jason Weston (a) 4-0 Portugal Filipe Cardoso (a) The tip of Cardoso’s cue broke during the match. He re-tipped the cue, but decided against continuing.
45 England Paul S Davison 4-1 England John Parkin (a)
46 England Sean O’Sullivan 4-3 Wales Alex Taubman (a)
47 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Pakistan Shokat Ali (a)
48 England Jamie Barrett (a) 4-2 England Wayne Townsend (a)
49 England Matthew Day (a) 4-0 China Feng Yijun (a)
50 England Adam Wicheard (a) 4-2 Germany Phil Barnes (a)
51 Scotland Eden Sharav (a) 4-0 England Saqib Nasir (a)
52 England Ricky Norris (a) 4-0 England Richard Remelie (a)
53 England Peter Devlin (a) 4-0 England Henry Roper (a)
54 Scotland Ross Higgins (a) 4-0 England Matthew Glasby (a)
55 England Ashley Carty (a) 4-0 England Damian Wilks (a)
56 Wales Kishan Hirani (a) 4-2 Wales Gareth Allen (a)
57 England Ashley Hugill (a) w/o China Zhao Xintong (a) Zhao is playing in the IBSF U-21 World Championship.
58 Scotland Mark Owens (a) 4-2 Scotland Marc J Davis (a)
59 Ireland Jason Devaney (a) 4-1 Hong Kong Jamie Chui (a)
60 England Adam Bobat (a) 4-2 England Joshua Baddeley (a)
61 China Tian Pengfei 4-3 England Jamie O’Neill
62 China Wang Zepeng (a) 4-0 Pakistan Hasan Khan (a)
63 England Mitchell Mann (a) 4-1 England Justin Astley (a)
64 Belgium Hans Blanckaert (a) 4-2 England William Lemons (a)

A Qualifying School – 1. verseny első körének eredményei

1 Scotland Rhys Clark (a) 4-3 England Michael Georgiou (a)
2 England Jeff Cundy (a) 4-2 Ireland Leo Fernandez (a)
3 England Anthony Harris (a) 4-0 Northern Ireland Billy Brown (a)
4 England Charlie Walters (a) 4-1 England Callum Downing (a)
5 England Martin O’Donnell 4-0 England Reanne Evans (af)
6 England Joe Steele (a) 4-1 England Terry Challenger (a)
7 Russia David Maslov (a) 4-3 England Jake Keen (a)
8 England James Silverwood (a) 4-2 India Lucky Vatnani (a)
9 England Jake Nicholson (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)
10 China Zhang Anda 4-3 Austria Andreas Ploner (a)
11 Portugal Filipe Cardoso (a) 4-1 England Joe Rhone (a)
12 Wales Alex Taubman (a) 4-3 England Thomas Hilborne (a)
13 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-0 Ireland Thomas Dowling (a)
14 England Ricky Norris (a) 4-1 China Song Yang (a)
15 Scotland Marc J Davis (a) 4-2 Northern Ireland Raymond Fry (a)
16 England Jamie O’Neill 4-1 India Rahul Sachdev (a)
17 England William Lemons (a) 4-3 Scotland Keith Keldie (a)

 

EBSA Play-Offs 2014

EBSA Play-Offs 2014

A snooker verseny időpontja: 2014. április 12-13

A snooker verseny helyszíne: Ponds Forge International Sports Centre, Sheffield, Anglia

A verseny besorolása: Amatőr verseny

Az EBSA Play-Offs 2014 eredményei

Az EBSA Play-Offs 2014 második körények eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Glover (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou (a)
Az EBSA Play-Offs 2014 első körények eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Glover (a) 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Gareth Allen (a)
2 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Harvey (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Ball (a)
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Travis (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Zack Richardson (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Tomlinson (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a)