Qualifying School – 2. verseny 2014

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nincs szavazat)
Loading...

Qualifying School – 2. verseny 2014

A snooker verseny időpontja: 2014. május 16-21

A snooker verseny helyszíne: The Capital Venue, Gloucester, Anglia

A verseny besorolása: Amatőr verseny

A Qualifying School – 2. verseny eredményei

A negyeddöntő győztesei indulási jogot nyernek a 2014/2015-ös és 2015/2016-os snooker szezonra.

Angol nemzetiségű snooker játékos Liam Highfield 4-2 Kanadai nemzetiségű snooker játékos Alex Pagulayan (a)
Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty (a)
Wales nemzetiségű snooker játékos Lee Walker (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor (a)
Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Leslie 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a)

A Qualifying School – 2. verseny ötödik körének eredményei

1 England Liam Highfield 4-0 England George Pragnall (a)
2 Canada Alex Pagulayan (a) 4-3 England Michael Wild (a)
3 England Ashley Carty (a) 4-3 Wales Daniel Wells
4 England Michael Georgiou (a) 4-2 England Oliver Brown (a)
5 Wales Lee Walker (a) 4-3 England Adam Duffy
6 England Joe O’Connor (a) 4-3 England Martin Ball (a)
7 Scotland Eden Sharav (a) 4-1 England Jamie O’Neill
8 Scotland Michael Leslie 4-1 China Wang Zepeng (a)

A Qualifying School – 2. verseny negyedik körének eredményei

1 England Liam Highfield 4-0 England John Parkin (a)
2 England George Pragnall (a) 4-1 Ireland Thomas Dowling (a)
3 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 Ireland John Sutton (a)
4 England Michael Wild (a) 4-3 China Chen Zhe
5 Wales Daniel Wells 4-0 England Reanne Evans (af)
6 England Ashley Carty (a) 4-3 China Li Yan
7 England Michael Georgiou (a) 4-1 England Sean O’Sullivan
8 England Oliver Brown (a) 4-3 England Callum Downing (a)
9 England Adam Duffy 4-3 England William Lemons (a)
10 Wales Lee Walker (a) 4-0 Poland Kacper Filipiak (a)
11 England Martin Ball (a) 4-3 Wales Jamie Rhys Clarke (a)
12 England Joe O’Connor (a) 4-3 England Saqib Nasir (a)
13 England Jamie O’Neill 4-1 England Ryan Causton (a)
14 Scotland Eden Sharav (a) 4-3 Isle of Man Darryl Hill (a)
15 Scotland Michael Leslie 4-0 England Jake Keen (a)
16 China Wang Zepeng (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)

A Qualifying School – 2. verseny harmadik körének eredményei

1 England John Parkin (a) 4-2 Wales Callum Lloyd (a)
2 England Liam Highfield 4-2 Scotland Marc J Davis (a)
3 Ireland Thomas Dowling (a) 4-2 England James Burrett (a)
4 England George Pragnall (a) 4-1 England Matthew Day (a)
5 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 England Michael Tomlinson (a)
6 Ireland John Sutton (a) 4-2 England Jake Nicholson (a)
7 England Michael Wild (a) 4-3 Northern Ireland Billy Brown (a)
8 China Chen Zhe 4-3 Belgium Hans Blanckaert (a)
9 England Reanne Evans (af) 4-1 Israel Shachar Ruberg (a)
10 Wales Daniel Wells 4-2 England Sydney Wilson (a)
11 China Li Yan 4-3 China Fang Xiongman (a)
12 England Ashley Carty (a) 4-3 India Lucky Vatnani (a)
13 England Michael Georgiou (a) 4-0 England Gareth Green (a)
14 England Sean O’Sullivan 4-2 England Joe Roberts (a)
15 England Callum Downing (a) 4-1 England Lewis Frampton (a)
16 England Oliver Brown (a) 4-0 Wales Gareth Allen (a)
17 England William Lemons (a) 4-3 England Paul S Davison
18 England Adam Duffy 4-0 England Nico Elton (a)
19 Poland Kacper Filipiak (a) 4-2 England Martin O’Donnell
20 Wales Lee Walker (a) 4-0 England Charlie Walters (a)
21 England Martin Ball (a) 4-3 Ireland Martin McCrudden (a)
22 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 England Louis Heathcote (a)
23 England Joe O’Connor (a) 4-2 England Jeff Cundy (a)
24 England Saqib Nasir (a) 4-2 England Sanderson Lam (a)
25 England Ryan Causton (a) 4-2 England Nick Jennings (a)
26 England Jamie O’Neill 4-3 Ireland Leo Fernandez (a)
27 Scotland Eden Sharav (a) 4-0 England Shane Castle (a)
28 Isle of Man Darryl Hill (a) 4-1 England John Beesley (a)
29 England Jake Keen (a) 4-2 England Danny Brindle (a)
30 Scotland Michael Leslie 4-1 England Brandon Sargeant (a)
31 China Wang Zepeng (a) 4-0 England Craig Barber (a)
32 Poland Adam Stefanow (a) 4-1 Hong Kong Jamie Chui (a)

A Qualifying School – 2. verseny második körének eredményei

1 England John Parkin (a) 4-1 England Henry Roper (a)
2 Wales Callum Lloyd (a) w/o Iran Hossein Vafaei Ayouri Vafaei Ayouri is playing in the IBSF U-21 World Championship.
3 England Liam Highfield 4-1 Wales Kishan Hirani (a)
4 Scotland Marc J Davis (a) 4-0 England Joshua Baddeley (a)
5 England James Burrett (a) 4-3 England Justin Astley (a)
6 Ireland Thomas Dowling (a) 4-2 Wales Duane Jones (a)
7 England George Pragnall (a) 4-1 England Kurtis Weaver (a)
8 England Matthew Day (a) 4-2 Scotland Michael Collumb (a)
9 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 Germany Phil Barnes (a)
10 England Michael Tomlinson (a) 4-2 Scotland Mark Owens (a)
11 Ireland John Sutton (a) 4-3 Wales Leigh Davies (a)
12 England Jake Nicholson (a) 4-3 England Adam Bobat (a)
13 Northern Ireland Billy Brown (a) 4-0 England Joe Rhone (a)
14 England Michael Wild (a) 4-2 Wales Alex Taubman (a)
15 Belgium Hans Blanckaert (a) 4-0 England Nathan Jones (a)
16 China Chen Zhe 4-2 England Ben Harrison (a)
17 England Reanne Evans (af) 4-1 England Anthony Harris (a)
18 Israel Shachar Ruberg (a) 4-0 England Charon Parker (a)
19 Wales Daniel Wells 4-1 England Matthew Glasby (a)
20 England Sydney Wilson (a) 4-1 England Ben Fortey (a)
21 China Fang Xiongman (a) 4-0 England Anthony Massey (a)
22 China Li Yan 4-0 China Feng Yijun (a)
23 India Lucky Vatnani (a) 4-1 England Jamie Barrett (a) 135 by Vatnani.
24 England Ashley Carty (a) 4-2 England Andy Marriott (a)
25 England Gareth Green (a) 4-1 England Dylan Mitchell (a)
26 England Michael Georgiou (a) 4-3 England Adam Wicheard (a)
27 England Joe Roberts (a) 4-0 England Mitchell Mann (a)
28 England Sean O’Sullivan 4-2 England Richard Remelie (a)
29 England Lewis Frampton (a) 4-0 England Christopher Keogan (a)
30 England Callum Downing (a) w/o China Tian Pengfei Tian qualified from Event One.
31 England Oliver Brown (a) 4-1 Scotland Rhys Clark (a)
32 Wales Gareth Allen (a) 4-2 Mauritius Richard Somauroo (a)
33 England William Lemons (a) w/o China Niu Zhuang (a)
34 England Paul S Davison 4-2 England Damian Wilks (a)
35 England Adam Duffy 4-3 England Ricky Norris (a)
36 England Nico Elton (a) 4-0 England Wayne Townsend (a)
37 Poland Kacper Filipiak (a) 4-1 Pakistan Shokat Ali (a)
38 England Martin O’Donnell 4-0 England Sachin Plaha (a)
39 England Charlie Walters (a) 4-3 England Adam Edge (a)
40 Wales Lee Walker (a) 4-2 England Hassan Vaizie (a)
41 Ireland Martin McCrudden (a) 4-1 China Song Yang (a)
42 England Martin Ball (a) 4-2 United States of America Corey Deuel (a)
43 England Louis Heathcote (a) 4-3 India Rahul Sachdev (a)
44 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Scotland Robert Carlisle (a)
45 England Jeff Cundy (a) 4-0 England Mark Vincent (a)
46 England Joe O’Connor (a) 4-2 England Mike Hallett (a)
47 England Saqib Nasir (a) 4-2 England Terry Challenger (a)
48 England Sanderson Lam (a) 4-1 England Adam King (a)
49 England Ryan Causton (a) 4-2 Scotland Keith Keldie (a)
50 England Nick Jennings (a) 4-1 Wales Jimmy Carney (a)
51 England Jamie O’Neill 4-2 Wales Andrew Rogers (a)
52 Ireland Leo Fernandez (a) 4-0 Northern Ireland Raymond Fry (a)
53 England Shane Castle (a) 4-1 England Joe Steele (a)
54 Scotland Eden Sharav (a) 4-0 England Thomas Hilborne (a)
55 England John Beesley (a) 4-1 England Imran Puri (a)
56 Isle of Man Darryl Hill (a) 4-2 Malta Brian Cini (a)
57 England Jake Keen (a) 4-1 Pakistan Hasan Khan (a)
58 England Danny Brindle (a) 4-2 England James Silverwood (a)
59 Scotland Michael Leslie 4-2 Scotland Gary Thomson (a)
60 England Brandon Sargeant (a) w/o England Kashif Khan (a)
61 England Craig Barber (a) w/o China Zhao Xintong (a) Zhao is playing in the IBSF U-21 World Championship.
62 China Wang Zepeng (a) 4-0 Scotland Ross Vallance (a)
63 Poland Adam Stefanow (a) 4-0 Australia Simon Bevz (a)
64 Hong Kong Jamie Chui (a) w/o England Chris Melling (a) Melling qualified from Event One.

A Qualifying School – 2. verseny első körének eredményei

1 England John Parkin (a) 4-0 England Jason Tart (a)
2 England Liam Highfield 4-1 Ireland Jason Devaney (a)
3 Scotland Michael Collumb (a) w/o England Craig Steadman Craig Steadman, már az első eseményen győzőtt.
4 Germany Phil Barnes (a) 4-2 England Matt Lippett (a)
5 China Chen Zhe 4-2 Scotland Ross Higgins (a)
6 Wales Daniel Wells 4-0 Portugal Filipe Cardoso (a)
7 England Jamie Barrett (a) 4-2 England Zack Richardson (a)
8 England Gareth Green (a) 4-1 Austria Andreas Ploner (a)
9 England Joe Roberts (a) 4-2 Unknown Thomas Barton (a)
10 England William Lemons (a) 4-1 England Peter Devlin (a)
11 Poland Kacper Filipiak (a) 4-0 England Nick Skinner (a)
12 England Martin O’Donnell 4-0 Wales Ben Jones (a)
13 England Charlie Walters (a) 4-1 England Jason Weston (a)
14 England Ryan Causton (a) 4-2 England Ashley Hugill (a)
15 Scotland Eden Sharav (a) w/o China Zhang Anda Zhang Anda, már az első eseményen győzőtt.
16 Isle of Man Darryl Hill (a) 4-0 Wales Mark Davies (a)
17 Scotland Gary Thomson (a) 4-3 Russia David Maslov (a)

 

Hasonló snooker bejegyzések

Megosztás..Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on TumblrPin on Pinterest