Qualifying School – 1. verseny 2014

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nincs szavazat)
Loading...

Qualifying School – 1. verseny 2014

A snooker verseny időpontja: 2014. május 10-15

A snooker verseny helyszíne: The Capital Venue, Gloucester, Anglia

A verseny besorolása: Amatőr verseny

A Qualifying School – 1. verseny eredményei

A negyeddöntő győztesei megszerezték a 2014/2015-ös és 2015/2016-os snooker szezon indulási jogát:

Tian Pengfei, Zhang Anda, Chris Melling, Craig Steadman

A Qualifying School – 1. verseny negyeddöntőjének eredményei

Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Steadman 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos John Sutton (a)
Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Melling (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones (a)
Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Anda 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
Kínai nemzetiségű snooker játékos Tian Pengfei 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav (a)

A Qualifying School – 1. verseny ötödik körének eredményei

1 Ireland John Sutton (a) 4-1 England Michael Tomlinson (a)
2 England Craig Steadman 4-2 England Zack Richardson (a)
3 Wales Duane Jones (a) 4-3 England Sydney Wilson (a)
4 England Chris Melling (a) 4-1 China Chen Zhe
5 China Zhang Anda 4-2 Ireland Martin McCrudden (a)
6 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-2 Canada Alex Pagulayan (a)
7 Scotland Eden Sharav (a) 4-2 England Ashley Carty (a)
8 China Tian Pengfei 4-0 Scotland Mark Owens (a)

A Qualifying School – 1. verseny negyedik körének eredményei

1 England Michael Tomlinson (a) 4-3 Scotland Rhys Clark (a)
2 Ireland John Sutton (a) 4-1 England Shane Castle (a)
3 England Craig Steadman 4-0 England Christopher Keogan (a)
4 England Zack Richardson (a) 4-2 England Nico Elton (a)
5 England Sydney Wilson (a) 4-1 Israel Shachar Ruberg (a)
6 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Brandon Sargeant (a)
7 China Chen Zhe 4-2 England Gareth Green (a)
8 England Chris Melling (a) 4-3 Wales Daniel Wells
9 China Zhang Anda 4-0 Poland Kacper Filipiak (a)
10 Ireland Martin McCrudden (a) 4-1 England Adam King (a)
11 Canada Alex Pagulayan (a) 4-2 England Oliver Brown (a)
12 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-3 England Sean O’Sullivan
13 Scotland Eden Sharav (a) 4-2 England Matthew Day (a)
14 England Ashley Carty (a) 4-0 England Peter Devlin (a)
15 Scotland Mark Owens (a) 4-3 England Adam Bobat (a)
16 China Tian Pengfei 4-2 England Mitchell Mann (a)

A Qualifying School – 1. verseny harmadik körének eredményei

1 Scotland Rhys Clark (a) 4-0 England Ryan Causton (a)
2 England Michael Tomlinson (a) 4-1 Wales Callum Lloyd (a)
3 England Shane Castle (a) 4-1 Wales Leigh Davies (a)
4 Ireland John Sutton (a) 4-2 England Liam Highfield
5 England Craig Steadman 4-0 Wales Lee Walker (a)
6 England Christopher Keogan (a) 4-0 England Joe Roberts (a)
7 England Nico Elton (a) 4-1 England Joe O’Connor (a)
8 England Zack Richardson (a) 4-1 England Charon Parker (a)
9 Israel Shachar Ruberg (a) 4-2 England George Pragnall (a)
10 England Sydney Wilson (a) 4-0 England Jason Tart (a)
11 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Martin O’Donnell
12 England Brandon Sargeant (a) 4-1 Russia David Maslov (a)
13 China Chen Zhe 4-2 England Andy Marriott (a)
14 England Gareth Green (a) 4-2 England James Silverwood (a)
15 England Chris Melling (a) 4-0 England Ben Fortey (a)
16 Wales Daniel Wells 4-1 England James Burrett (a)
17 China Zhang Anda 4-2 Scotland Ross Vallance (a)
18 Poland Kacper Filipiak (a) 4-0 England Martin Ball (a)
19 England Adam King (a) 4-1 Wales Jimmy Carney (a)
20 Ireland Martin McCrudden (a) 4-1 England Craig Barber (a)
21 England Oliver Brown (a) 4-1 Scotland Michael Leslie
22 Canada Alex Pagulayan (a) 4-3 England Jason Weston (a)
23 England Sean O’Sullivan 4-2 England Paul S Davison
24 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 England Jamie Barrett (a)
25 England Matthew Day (a) 4-0 England Adam Wicheard (a)
26 Scotland Eden Sharav (a) 4-2 England Ricky Norris (a)
27 England Peter Devlin (a) 4-3 Scotland Ross Higgins (a)
28 England Ashley Carty (a) 4-2 Wales Kishan Hirani (a)
29 Scotland Mark Owens (a) 4-1 England Ashley Hugill (a)
30 England Adam Bobat (a) 4-2 Ireland Jason Devaney (a)
31 China Tian Pengfei 4-2 China Wang Zepeng (a)
32 England Mitchell Mann (a) 4-2 Belgium Hans Blanckaert (a)

A Qualifying School – 1. verseny második körének eredményei

1 England Ryan Causton (a) 4-2 Wales Ben Jones (a)
2 Scotland Rhys Clark (a) 4-0 England Kashif Khan (a) 134 by Clark
3 England Michael Tomlinson (a) 4-3 Scotland Gary Thomson (a)
4 Wales Callum Lloyd (a) 4-1 England Louis Heathcote (a)
5 England Shane Castle (a) 4-2 England Adam Duffy
6 Wales Leigh Davies (a) 4-3 England Sanderson Lam (a)
7 Ireland John Sutton (a) w/o China Niu Zhuang (a)
8 England Liam Highfield 4-0 China Fang Xiongman (a)
9 Wales Lee Walker (a) 4-1 England Jeff Cundy (a)
10 England Craig Steadman 4-0 England Anthony Harris (a)
11 England Joe Roberts (a) 4-0 England John Beesley (a)
12 England Christopher Keogan (a) 4-0 Malta Brian Cini (a)
13 England Joe O’Connor (a) 4-3 China Li Yan
14 England Nico Elton (a) 4-0 England Nick Skinner (a)
15 England Charon Parker (a) 4-2 England Sachin Plaha (a)
16 England Zack Richardson (a) 4-0 England Mike Hallett (a)
17 England George Pragnall (a) 4-1 Wales Andrew Rogers (a)
18 Israel Shachar Ruberg (a) 4-3 England Danny Brindle (a)
19 England Sydney Wilson (a) 4-2 England Charlie Walters (a)
20 England Jason Tart (a) 4-3 England Mark Vincent (a)
21 England Martin O’Donnell 4-2 England Adam Edge (a)
22 Wales Duane Jones (a) 4-0 England Joe Steele (a)
23 Russia David Maslov (a) 4-0 Australia Simon Bevz (a)
24 England Brandon Sargeant (a) 4-2 England Nathan Jones (a)
25 China Chen Zhe 4-1 Isle of Man Darryl Hill (a)
26 England Andy Marriott (a) 4-2 England Kurtis Weaver (a)
27 England Gareth Green (a) 4-0 England Nick Jennings (a)
28 England James Silverwood (a) 4-1 England Dylan Mitchell (a)
29 England Ben Fortey (a) 4-0 England Imran Puri (a)
30 England Chris Melling (a) 4-0 England Hassan Vaizie (a)
31 England James Burrett (a) 4-3 England Jake Nicholson (a)
32 Wales Daniel Wells 4-0 United States of America Corey Deuel (a)
33 Scotland Ross Vallance (a) 4-0 Wales Mark Davies (a)
34 China Zhang Anda 4-1 Unknown Thomas Barton (a)
35 England Martin Ball (a) 4-1 Scotland Robert Carlisle (a)
36 Poland Kacper Filipiak (a) 4-2 England Anthony Massey (a)
37 England Adam King (a) 4-2 Mauritius Richard Somauroo (a)
38 Wales Jimmy Carney (a) 4-2 England Michael Wild (a)
39 England Craig Barber (a) 4-0 England Matt Lippett (a)
40 Ireland Martin McCrudden (a) 4-2 Scotland Michael Collumb (a)
41 England Oliver Brown (a) w/o Iran Hossein Vafaei Ayouri Vafaei Ayouri is playing in the IBSF U-21 World Championship.
42 Scotland Michael Leslie 4-0 England Ben Harrison (a)
43 Canada Alex Pagulayan (a) 4-0 England Lewis Frampton (a)
44 England Jason Weston (a) 4-0 Portugal Filipe Cardoso (a) The tip of Cardoso’s cue broke during the match. He re-tipped the cue, but decided against continuing.
45 England Paul S Davison 4-1 England John Parkin (a)
46 England Sean O’Sullivan 4-3 Wales Alex Taubman (a)
47 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Pakistan Shokat Ali (a)
48 England Jamie Barrett (a) 4-2 England Wayne Townsend (a)
49 England Matthew Day (a) 4-0 China Feng Yijun (a)
50 England Adam Wicheard (a) 4-2 Germany Phil Barnes (a)
51 Scotland Eden Sharav (a) 4-0 England Saqib Nasir (a)
52 England Ricky Norris (a) 4-0 England Richard Remelie (a)
53 England Peter Devlin (a) 4-0 England Henry Roper (a)
54 Scotland Ross Higgins (a) 4-0 England Matthew Glasby (a)
55 England Ashley Carty (a) 4-0 England Damian Wilks (a)
56 Wales Kishan Hirani (a) 4-2 Wales Gareth Allen (a)
57 England Ashley Hugill (a) w/o China Zhao Xintong (a) Zhao is playing in the IBSF U-21 World Championship.
58 Scotland Mark Owens (a) 4-2 Scotland Marc J Davis (a)
59 Ireland Jason Devaney (a) 4-1 Hong Kong Jamie Chui (a)
60 England Adam Bobat (a) 4-2 England Joshua Baddeley (a)
61 China Tian Pengfei 4-3 England Jamie O’Neill
62 China Wang Zepeng (a) 4-0 Pakistan Hasan Khan (a)
63 England Mitchell Mann (a) 4-1 England Justin Astley (a)
64 Belgium Hans Blanckaert (a) 4-2 England William Lemons (a)

A Qualifying School – 1. verseny első körének eredményei

1 Scotland Rhys Clark (a) 4-3 England Michael Georgiou (a)
2 England Jeff Cundy (a) 4-2 Ireland Leo Fernandez (a)
3 England Anthony Harris (a) 4-0 Northern Ireland Billy Brown (a)
4 England Charlie Walters (a) 4-1 England Callum Downing (a)
5 England Martin O’Donnell 4-0 England Reanne Evans (af)
6 England Joe Steele (a) 4-1 England Terry Challenger (a)
7 Russia David Maslov (a) 4-3 England Jake Keen (a)
8 England James Silverwood (a) 4-2 India Lucky Vatnani (a)
9 England Jake Nicholson (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)
10 China Zhang Anda 4-3 Austria Andreas Ploner (a)
11 Portugal Filipe Cardoso (a) 4-1 England Joe Rhone (a)
12 Wales Alex Taubman (a) 4-3 England Thomas Hilborne (a)
13 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-0 Ireland Thomas Dowling (a)
14 England Ricky Norris (a) 4-1 China Song Yang (a)
15 Scotland Marc J Davis (a) 4-2 Northern Ireland Raymond Fry (a)
16 England Jamie O’Neill 4-1 India Rahul Sachdev (a)
17 England William Lemons (a) 4-3 Scotland Keith Keldie (a)

 

Hasonló snooker bejegyzések

Megosztás..Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on TumblrPin on Pinterest