Meghívásos tornák Snooker

Championship League 2020

Championship League 2020

A snooker verseny időpontja: 2020. június 1-11.

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Milton Keynes, Marshall Arena

A verseny besorolása: Meghívásos verseny, a 2019/2020-as snooker szezon része, Matchroom Multi Sport  Championship League 2020. A 2019-as Championship League győztese Martin Gould nyerte meg a Championship League snooker versenyt, a döntőben 3-1 arányban győzte le Jack Lisowskit.

16 csoportban 64 snooker játékos kezdi meg a versenyt. A győzteseket ezt követően A-D négy négyes csoportba kerülnek, ahol újra csoportmeccseket játszanak. Végül a csoportgyőztesek kerülnek az elődöntőbe, majd a döntőbe. Az összedíjazás 218.000 £, a győztes összesen 30.000 £-ot nyer, valamint részvételt a novemberi Champion of Champions versenyre.

A Championship League  2020 eredményei

 

A Championship League 2020  döntő

 

 

A Championship League 2020  1. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham
Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden
Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordon Brown
Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke

Mérkőzések időpontja: 2020. június 6.

A Championship League 2020  2. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump
Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells
Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor
Angol nemzetiségű snooker játékos David Grace

Mérkőzések időpontja: 2020. június 1.

A Championship League 2020  3. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Holt
Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Davis
Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Joyce
Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote

Mérkőzések időpontja: 2020. június 2.

A Championship League 2020  4. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry
Angol nemzetiségű snooker játékos Mark King
Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird
Angol nemzetiségű snooker játékos Harvey Chandler

Mérkőzések időpontja: 2020. június 3.

A Championship League 2020  5. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby
Kínai nemzetiségű snooker játékos Liang Wenbo
Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor
Wales nemzetiségű snooker játékos Lee Walker

Mérkőzések időpontja: 2020. június 4.

A Championship League 2020  6. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Ali Carter
Angol nemzetiségű snooker játékos Matt Selt
Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie
Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale

Mérkőzések időpontja: 2020. június 8.

A Championship League 2020  7. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Hawkins
Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill
Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Steadman
Angol nemzetiségű snooker játékos Hammad Miah

Mérkőzések időpontja: 2020. június 7.

A Championship League 2020  8. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson
Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston
Angol nemzetiségű snooker játékos Liam Highfield
Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher

Mérkőzések időpontja: 2020. június 6.

A Championship League 2020  9. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski
Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel
Angol nemzetiségű snooker játékos Robbie Williams
Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Lines

Mérkőzések időpontja: 2020. június 2.

A Championship League 2020  10. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan
Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Wakelin
Ciprusi nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou
Iráni nemzetiségű snooker játékos Kishan Hirani

Mérkőzések időpontja: 2020. június 5.

A Championship League 2020  11. csoport snooker eredmények
Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen
Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell
Wales nemzetiségű snooker játékos Michael White
Angol nemzetiségű snooker játékos Nigel Bond

Mérkőzések időpontja: 2020. június 8.

A Championship League 2020  12. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson
Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day
Angol nemzetiségű snooker játékos Alfie Burden
Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Feilong

Mérkőzések időpontja: 2020. június 3.

A Championship League 2020  13. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos David Gilbert
Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Carrington
Wales nemzetiségű snooker játékos Jak Jones
Wales nemzetiségű snooker játékos Jackson Page

Mérkőzések időpontja: 2020. június 1.

A Championship League 2020  14. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Wilson
Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Stevens
Angol nemzetiségű snooker játékos John Astley
Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Mann

Mérkőzések időpontja: 2020. június 4.

A Championship League 2020  15. csoport snooker eredmények
Angol nemzetiségű snooker játékos Tom Ford
Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins
Angol nemzetiségű snooker játékos Mike Dunn
Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Burns

Mérkőzések időpontja: 2020. június 5.

A Championship League 2020  16. csoport snooker eredmények
Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson
Norvég nemzetiségű snooker játékos Kurt Maflin
Ír nemzetiségű snooker játékos Ken Doherty
Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty

Mérkőzések időpontja: 2020. június 7.

 

A bejegyzés alapja: http://www.championshipleaguesnooker.co.uk

Hasonló snooker bejegyzések

Joe

Vélemény, hozzászólás?

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .