Ranglista események

English Open 2020

English Open 2020

Snooker verseny időpontja:  2020. október 12-18.

Snooker verseny helyszíne: Anglia, Milton Keynes, Marshall Arena

Snooker verseny kategóriája: Ranglista esemény , 2020/2021-es snooker szezon része, a Home Nations sorozat egy állomása. BetVictor English Open 2020 a szponzor után az esemény megnevezése. Mark Selby lett a 2019-es English Open győztese, a döntőben David B. Gilbert ellen nyert 9-1 arányban.

Az English Open 2020 eredményei

Az English Open 2020 második körének snooker eredményei
1 Selby / Fan Zhengyi v Chang Bingyu / A Hill Wed 14 Oct
2 O’Donnell / Carty v J Page / Liang Wenbo Wed 14 Oct
3 Perry / R Parsons v Kleckers / Vafaei Wed 14 Oct
4 A Carter / J Clarke v M Mann / Highfield Wed 14 Oct
5 Grace / P S Davison v Donaldson / Hicks Wed 14 Oct
6 B Pinches / Higginson v Maguire / Songsermsawad Wed 14 Oct
7 Lawler / Ajaib v Zhou Yuelong / C Wakelin Wed 14 Oct
8 D Lilley / Sharav v S Murphy / Milkins Wed 14 Oct
9 M Allen / M King v Gerard Greene / R Williams Wed 14 Oct
10 K Maflin / P Devlin v J Brown / L Walker Wed 14 Oct
11 Yan Bingtao / McManus v Gould / Hallworth Wed 14 Oct
12 McGill / Sam Craigie v Saengkham / O Lines Wed 14 Oct
13 Lei Peifan / Sargeant v Hawkins / Figueiredo Wed 14 Oct
14 Vahedi / J O’Connor v D B Gilbert / R McLeod Wed 14 Oct
15 Wells / Mark Davis v Zhao Xintong / Pang Junxu Wed 14 Oct
16 Tian Pengfei / Joyce v N Robertson / Lü Haotian Wed 14 Oct
17 Judd Trump / Heathcote v Amiri / Yuan Sijun Wed 14 Oct
18 Holt / J White v Surety / Lu Ning Wed 14 Oct
19 M J Williams / A Taylor v Lichtenberg / Hamilton Wed 14 Oct
20 G Wilson / Boiko v Walden / B J Castle Wed 14 Oct
21 N Bond / Hugill v Dott / Ursenbacher Wed 14 Oct
22 Woollaston / Borg v Bingham / F O’Brien Wed 14 Oct
23 Xu Si / K Doherty v Selt / J Wilson Wed 14 Oct
24 Gao Yang / Filipiak v K Wilson / Dale Wed 14 Oct
25 J Higgins / Cahill v Patrick / Benzey Wed 14 Oct
26 J Robertson / Chen Zifan v P Lines / Luo Honghao Wed 14 Oct
27 Ding Junhui / Si Jiahui v I Burns / Brecel Wed 14 Oct
28 Ford / Xiao Guodong v Jamie Jones / D Jones Wed 14 Oct
29 Maddocks / Hancorn v Un-Nooh / Carrington Wed 14 Oct
30 Jak Jones / Slessor v Lisowski / Li Hang Wed 14 Oct
31 Michael White / Zhao Jianbo v M Stevens / Jamie O’Neill Wed 14 Oct
32 R Day / Lloyd v R O’Sullivan / B Ochoiski Wed 14 Oct
Az English Open 2020 első körének snooker eredményei
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby v Kínai nemzetiségű snooker játékos Fan Zhengyi Est. Mon 12 Oct 2pm
2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chang Bingyu v Ír nemzetiségű snooker játékos Aaron Hill Mon 12 Oct 8pm
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell v Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Carty Mon 12 Oct 11am
4 Wales nemzetiségű snooker játékos Jackson Page v Kínai nemzetiségű snooker játékos Liang Wenbo Est. Mon 12 Oct 2pm
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry v Angol nemzetiségű snooker játékos Riley Parsons Est. Mon 12 Oct 3pm
6 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers v Iráni nemzetiségű snooker játékos Hossein Vafaei Mon 12 Oct 11am
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Allister Carter v Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Clarke Est. Mon 12 Oct 9pm
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Mann v Angol nemzetiségű snooker játékos Liam Highfield Mon 12 Oct 11am
9 Angol nemzetiségű snooker játékos David Grace v Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison (a) Mon 12 Oct 11am
10 Skót nemzetiségű snooker játékos Scott Donaldson v Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks Mon 12 Oct 11am
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches v Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Higginson Mon 12 Oct 11am
12 Skót nemzetiségű snooker játékos Stephen Maguire v Thai nemzetiségű snooker játékos Akani Songsermsawad Mon 12 Oct 8pm
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Rod Lawler v Angol nemzetiségű snooker játékos Farakh Ajaib Est. Mon 12 Oct 12:30pm
14 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong v Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Wakelin Mon 12 Oct 11am
15 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley v Izraeli nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav Est. Tue 13 Oct 3pm
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Shaun Murphy v Angol nemzetiségű snooker játékos Robert Milkins Est. Tue 13 Oct 3pm
17 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen v Angol nemzetiségű snooker játékos Mark King Est. Mon 12 Oct 9pm
18 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Gerard Greene v Angol nemzetiségű snooker játékos Robbie Williams Est. Mon 12 Oct 12:30pm
19 Norvég nemzetiségű snooker játékos Kurt Maflin v Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin Mon 12 Oct 8pm
20 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jordan Brown v Wales nemzetiségű snooker játékos Lee Walker Tue 13 Oct 11am
21 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yan Bingtao v Skót nemzetiségű snooker játékos Alan McManus Mon 12 Oct 11am
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould v Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth Est. Mon 12 Oct 2pm
23 Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill v Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Craigie Est. Mon 12 Oct 5:30pm
24 Thai nemzetiségű snooker játékos Noppon Saengkham v Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Lines Est. Mon 12 Oct 12:30pm
25 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lei Peifan v Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Sargeant Est. Mon 12 Oct 2pm
26 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Hawkins v Brazil nemzetiségű snooker játékos Igor Figueiredo Est. Tue 13 Oct 9pm
27 Iráni nemzetiségű snooker játékos Sohail Vahedi v Angol nemzetiségű snooker játékos Joe O’Connor Est. Mon 12 Oct 3pm
28 Angol nemzetiségű snooker játékos David B Gilbert v Japán nemzetiségű snooker játékos Rory McLeod Tue 13 Oct 11am
29 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Wells v Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Davis Tue 13 Oct 8pm
30 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong v Kínai nemzetiségű snooker játékos Pang Junxu Tue 13 Oct 11am
31 Kínai nemzetiségű snooker játékos Tian Pengfei v Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Joyce Est. Mon 12 Oct 3pm
32 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson v Kínai nemzetiségű snooker játékos Lü Haotian Est. Mon 12 Oct 3pm
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump v Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote Tue 13 Oct 8pm
34 Marokkói nemzetiségű snooker játékos Amine Amiri v Kínai nemzetiségű snooker játékos Yuan Sijun Est. Mon 12 Oct 3pm
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Holt v Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy White Est. Mon 12 Oct 5:30pm
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety v Kínai nemzetiségű snooker játékos Lu Ning Tue 13 Oct 11am
37 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams v Angol nemzetiségű snooker játékos Allan Taylor Est. Tue 13 Oct 2pm
38 Német nemzetiségű snooker játékos Simon Lichtenberg v Angol nemzetiségű snooker játékos Anthony Hamilton Est. Tue 13 Oct 12:30pm
39 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Wilson v Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko Tue 13 Oct 8pm
40 Angol nemzetiségű snooker játékos Ricky Walden v Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle Mon 12 Oct 8pm
41 Angol nemzetiségű snooker játékos Nigel Bond v Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill Tue 13 Oct 11am
42 Skót nemzetiségű snooker játékos Graeme Dott v Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher Est. Tue 13 Oct 5:30pm
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston v Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg Mon 12 Oct 8pm
44 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham v Ír nemzetiségű snooker játékos Fergal O’Brien Est. Tue 13 Oct 3pm
45 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si v Ír nemzetiségű snooker játékos Ken Doherty Est. Tue 13 Oct 12:30pm
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Selt v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Wilson Est. Tue 13 Oct 2pm
47 Kínai nemzetiségű snooker játékos Gao Yang v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Kacper Filipiak Tue 13 Oct 8pm
48 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson v Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale Est. Tue 13 Oct 2pm
49 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins v Angol nemzetiségű snooker játékos James Cahill Est. Tue 13 Oct 9pm
50 Skót nemzetiségű snooker játékos Fraser Patrick v Angol nemzetiségű snooker játékos Connor Benzey (a) Mon 12 Oct 8pm
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Jimmy Robertson v Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan Tue 13 Oct 11am
52 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines v Kínai nemzetiségű snooker játékos Luo Honghao Tue 13 Oct 11am
53 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ding Junhui v Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui Est. Mon 12 Oct 2pm
54 Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Burns v Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel Tue 13 Oct 8pm
55 Angol nemzetiségű snooker játékos Tom Ford v Kínai nemzetiségű snooker játékos Xiao Guodong Est. Tue 13 Oct 2pm
56 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Jones v Wales nemzetiségű snooker játékos Duane Jones Est. Tue 13 Oct 3pm
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks v Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn Est. Tue 13 Oct 12:30pm
58 Thai nemzetiségű snooker játékos Thepchaiya Un-Nooh v Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Carrington Est. Tue 13 Oct 5:30pm
59 Wales nemzetiségű snooker játékos Jak Jones v Angol nemzetiségű snooker játékos Elliot Slessor Est. Tue 13 Oct 3pm
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski v Kínai nemzetiségű snooker játékos Li Hang Tue 13 Oct 11am
61 Wales nemzetiségű snooker játékos Michael White (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Jianbo Est. Tue 13 Oct 2pm
62 Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Stevens v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill Tue 13 Oct 8pm
63 Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day v Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Lloyd (a) Tue 13 Oct 8pm
64 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan v Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a) Mon 12 Oct 8pm

 

Hasonló snooker bejegyzések

Joe

Vélemény, hozzászólás?

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .