Tag Archives: Belgium

European Masters 2017

European Masters 2017

Snooker verseny időpontja:  2017. október 2-8.

Snooker verseny helyszíne: Lommel, Belgium

Snooker verseny kategóriája: Ranglista esemény , 2017/2018-as snooker szezon része.

Az European Masters a Málta Kupa folytatása, 2016-ban Bukarestben tartották. Az első Bukaresti, European Masters 2016 győztese Judd Trump lett, aki döntőben szoros mérkőzésen Ronnie O’Sullivant tudta legyőzni 9-8 arányban.

Az European Masters 2017 eredményei

Az European Masters 2017 döntő eredménye
Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump 9-7 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham

A döntő első szakasz játszmák: 13-63, 72-23, 0-81 (73), 94-1 (90), 20-107 (107), 2-107 (101), 78-0 (59), 71-47

A döntő második szakasz játszmák: 1-130 (130), 107-0 (107), 73-17 (66), 75-42, 0-69, 0-79 (78), 79-39 (66), 107-0 (107)

Az European Masters 2017 elődöntők eredményei
Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump 6-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Cao Yupeng
Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong 4-6 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham

Judd Trump és Cao Yupeng játszmái: 7-75, (63), 72-8 (61), 100-0 (100), 68-16 (63), 87-0 (87), 115-0 (115), 79-0 (79)

Zhou Yuelong és Stuart Bingham játszmái: 84-0, 0-114 (54), 32-101 (101), 69-24, 76-30, 45-65, 58-67, 99-0 (68), 74-15, 84-58 (Zhou 54)

Az European Masters 2017 negyeddöntő eredménye
Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump [1] 4-3 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [8]
Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [12] 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Cao Yupeng [84]
Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill [14] 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong [27]
Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [7] 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [2]
Az European Masters 2017 második kör eredmények
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump [1] 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos David B Gilbert [16]
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [24] 2-4 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [8]
3 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson [5] 2-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [12]
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle 3-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Cao Yupeng [84]
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Davis [30] 3-4 Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill [14]
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines 1-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong [27]
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [7] 4-2 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel [23]
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski [50] 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [2]
Az European Masters 2017 második kör eredmények
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump [1] 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell
2 Angol nemzetiségű snooker játékos David B Gilbert [16] 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan [98]
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [24] 4-3 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Gerard Greene [96]
4 Skót nemzetiségű snooker játékos Alan McManus [25] 1-4 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [8]
5 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson [5] 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Ebdon [36]
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [12] 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir
7 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta [74] 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle
8 Kínai nemzetiségű snooker játékos Cao Yupeng [84] 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Ken Doherty
9 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins [3] 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Davis [30]
10 Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill [14] 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Alfie Burden [57]
11 Thai nemzetiségű snooker játékos Thepchaiya Un-Nooh [37] 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines
12 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong [27] 4-0 Ciprusi nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou [68]
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [7] 4-0 Skót nemzetiségű snooker játékos Graeme Dott [26]
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Wakelin [60] 1-4 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel [23]
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry [18] 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski [50]
16 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lü Haotian 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [2]
Az European Masters 2017 első kör eredmények
1 Angol nemzetiségű snooker játékos Judd Trump [1] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy [81]
2 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Jones [32] 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin O’Donnell
3 Angol nemzetiségű snooker játékos David B Gilbert [16] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird [46]
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark King [17] 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan [98]
5 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Yong 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [24]
6 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Gerard Greene [96] 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Kyren Wilson [9]
7 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yuan Sijun 1-4 Skót nemzetiségű snooker játékos Alan McManus [25]
8 Iráni nemzetiségű snooker játékos Hossein Vafaei [55] 3-4 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [8]
9 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Neil Robertson [5] 4-0 Kínai nemzetiségű snooker játékos Fang Xiongman [78]
10 Wales nemzetiségű snooker játékos Dominic Dale [28] 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Ebdon [36]
11 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [12] 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yan Bingtao [52]
12 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir w/o Angol nemzetiségű snooker játékos Anthony Hamilton [21]
13 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta [74] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Holt [20]
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Martin Gould [13]
15 Thai nemzetiségű snooker játékos Noppon Saengkham [59] 3-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Cao Yupeng [84]
16 Wales nemzetiségű snooker játékos Jak Jones [73] 2-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Ken Doherty
17 Skót nemzetiségű snooker játékos John Higgins [3] 4-0 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher [93]
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Davis [30] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Selt [33]
19 Skót nemzetiségű snooker játékos Anthony McGill [14] 4-3 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Joe Swail
20 Angol nemzetiségű snooker játékos Alfie Burden [57] 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Eden Sharav [97]
21 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe [89] 1-4 Thai nemzetiségű snooker játékos Thepchaiya Un-Nooh [37]
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day [11]
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Lines [56] 1-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhou Yuelong [27]
24 Ciprusi nemzetiségű snooker játékos Michael Georgiou [68] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos John Astley [63]
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [7] 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Mitchell Mann [71]
26 Skót nemzetiségű snooker játékos Graeme Dott [26] 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Jamie Rhys Clarke (a)
27 Kínai nemzetiségű snooker játékos Mei Xiwen [66] 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Chris Wakelin [60]
28 Belga nemzetiségű snooker játékos Luca Brecel [23] 4-3 Maláj nemzetiségű snooker játékos Thor Chuan Leong [79]
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry [18] w/o Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski [50] 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Li Yuan
31 Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece [75] 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lü Haotian
32 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhao Xintong [69] 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [2]

Luca Brecel

Luca Brecel

Született: 1995. március 8 (Belgium)

Profi Snookerjátékos: 2011

Beceneve: The Kid (a fiú), Belgian Bullet

Legmagasabb ranglista helyezés: 26th (2016. december)

Legmagasabb break: 140

Százas breakek száma: 64

Twitter: @LucaBrecel147

Weboldal:

luca-brecel-160Luca Brecel eredményei:

  • 2017 China Championship döntőse
  • 2016 German Master döntőse
  • 2012 UK Championship quarter-finalist,
  • 2012 World Championship last 32 (youngest ever),
  • 2013 ET5 quarter-finalist,
  • 2010 EBSA European Champion,
  • 2009 European U-19 Champion

 

Korábbi eredményei:

Year Tournament Achievement
2007 Belgian Under 16 Championship Champion
2008 Belgian Under 16 Championship Champion
2007 Belgian Senior Ranking Event 3 Winner
2007 Malta Under 16 Open Winner
2008 Belgian Under 21 Championship Champion
2008 Belgian Teams Championship Winner
2008 Flemish Under 16 Championship Champion
2008 European Under 19 Championship Last 16
2008 Malta Under 16 Open Runner Up
2008 Paul Hunter Classic Germany Last 48
2008 Austrian Open Last 32
2008 Belgian Open Under 21 Winner

Európa Torna 7. verseny 2013 november 14-17

Európa Torna 7. verseny

A snooker verseny időpontja: 2013 november 14-17

A verseny helyszíne: Lotto Arena, Antwerp, Belgium

Snooker verseny kategória: Players Tour Championship, PTC verseny a 2013/2014-es szezon versenye

Az Európai Torna 7. versenyének győztese Mark Selby lett. A snooker verseny döntőjében Ronnie O`Sullivan ellen sikerült nyernie 4-3 arányban. A snooker döntős eredményei: 0-74 (74), 70-48, 28-78 (54), 56-68 (S 56), 119-0 (52, 61), 130-7 (126), 77-36 (77)

A Európa torna 7. verseny döntő eredménye

Mark Selby

Mark Selby

4-3

Ronnie O'Sullivan

Ronnie O’Sullivan

Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan

A Európa torna 7. verseny elődöntő eredménye

Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski
Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston

A Európa torna 7. verseny negyeddöntő eredménye

Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta [35] 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski
Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [6] 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ding Junhui [7]
Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [28] 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joel Walker [63]
Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan [2]

A Európa torna 7. verseny 4 köre

1 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta [35] 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [1]
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day [18]
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [6] 4-1 Máltai nemzetiségű snooker játékos Tony Drago [56]
4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ding Junhui [7] 4-2 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Marco Fu [9]
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [28] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird [20]
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Joel Walker [63] 4-1 Norvég nemzetiségű snooker játékos Kurt Maflin [44]
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry 4-1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [5]
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan [2] 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [13]

A Európa torna 7. verseny 3 köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England David Grace [48]
2 India Aditya Mehta [35] 4-3 England Alfie Burden [47]
3 England Jack Lisowski 4-2 Ireland Fergal O’Brien [31]
4 Wales Ryan Day [18] 4-2 Scotland Scott Donaldson [32]
5 Malta Tony Drago [56] 4-1 Wales Andrew Pagett
6 England Mark Selby [6] 4-3 England Judd Trump [25] Trump 147-et ért el, élete első 147 maxmimum breakje.
7 China Ding Junhui [7] 4-2 England Allister Carter [26]
8 Hong Kong Marco Fu [9] 4-1 England Ricky Walden [4]
9 England Sam Baird [20] 4-2 England Rory McLeod
10 England Ben Woollaston [28] 4-1 Wales Matthew Stevens [39]
11 England Joel Walker [63] 4-0 England Mark King [41]
12 Norway Kurt Maflin [44] 4-1 Thailand T Thirapongpaiboon
13 England Joe Perry 4-3 England Liam Highfield
14 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-1 China Yu Delu
15 England Stuart Bingham [13] 4-3 Scotland Graeme Dott
16 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-0 Wales Michael White [33]

A Európa torna 7. verseny 2 köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England Barry Pinches
2 England David Grace [48] 4-1 England Paul S Davison
3 England Alfie Burden [47] 4-2 Scotland Alan McManus [57]
4 India Aditya Mehta [35] 4-1 England Ryan Causton (a)
5 England Jack Lisowski 4-3 Scotland Fraser Patrick
6 Ireland Fergal O’Brien [31] 4-3 Ireland David Morris [40]
7 Wales Ryan Day [18] 4-3 England Robbie Williams [19]
8 Scotland Scott Donaldson [32] 4-1 Wales Duane Jones (a)
9 Malta Tony Drago [56] 4-1 China Tian Pengfei
10 Wales Andrew Pagett 4-3 England Ian Burns [62]
11 England Judd Trump [25] 4-3 Thailand Thepchaiya Un-Nooh
12 England Mark Selby [6] 4-2 England Zak Surety (a)
13 China Ding Junhui [7] 4-2 England Mark Joyce [60]
14 England Allister Carter [26] 4-2 Belgium Luca Brecel [24]
15 Hong Kong Marco Fu [9] 4-3 England Rod Lawler [37]
16 England Ricky Walden [4] 4-1 Wales Jamie Jones [27]
17 England Sam Baird [20] 4-1 Scotland John Higgins [3]
18 England Rory McLeod 4-2 India Pankaj Advani [34]
19 Wales Matthew Stevens [39] 4-2 England David Gilbert [11]
20 England Ben Woollaston [28] 4-0 England Michael Holt [43]
21 England Mark King [41] 4-3 England Andrew Higginson
22 England Joel Walker [63] 4-0 England Jamie Cope [64]
23 Norway Kurt Maflin [44] 4-0 England Kyren Wilson [30]
24 Thailand T Thirapongpaiboon 4-3 England Nigel Bond [49]
25 England Joe Perry 4-0 England Craig Barber (a)
26 England Liam Highfield 4-2 England Gary Wilson [15]
27 China Yu Delu 4-2 England John Astley [46]
28 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-2 England Shaun Murphy [14]
29 Scotland Graeme Dott 4-1 England Barry Hawkins [17]
30 England Stuart Bingham [13] 4-0 Thailand James Wattana
31 Wales Michael White [33] 4-1 England Michael Wasley [53]
32 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-1 Scotland Ross Muir

A Európa torna 7. verseny 1 köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England Steven Hallworth (a)
2 England Barry Pinches 4-2 Scotland Anthony McGill [23]
3 England Paul S Davison 4-2 England Tom Ford [38]
4 England David Grace [48] 4-3 England Oliver Lines (a)
5 Scotland Alan McManus [57] 4-0 England Mitchell Travis (a)
6 England Alfie Burden [47] 4-2 Wales Jamie Rhys Clarke (a)
7 England Ryan Causton (a) 4-1 England Peter Lines [51]
8 India Aditya Mehta [35] 4-3 Scotland Michael Leslie
9 England Jack Lisowski 4-2 England Andrew Norman [45]
10 Scotland Fraser Patrick 4-1 England Martin O’Donnell [42]
11 Ireland Fergal O’Brien [31] 4-2 Australia Vinnie Calabrese
12 Ireland David Morris [40] 4-1 Malta Alex Borg
13 England Robbie Williams [19] 4-0 England Matthew Day (a)
14 Wales Ryan Day [18] 4-1 England Sean O’Sullivan
15 Scotland Scott Donaldson [32] 4-2 England Adam Duffy
16 Wales Duane Jones (a) 4-3 Wales Dominic Dale [52]
17 Malta Tony Drago [56] 4-2 England Michael Wild (a)
18 China Tian Pengfei 4-3 England Martin Gould [21]
19 England Ian Burns [62] 4-1 Thailand Noppon Saengkham
20 Wales Andrew Pagett 4-0 England Mike Dunn [55]
21 Thailand Thepchaiya Un-Nooh 4-2 Northern Ireland Joe Swail [22]
22 England Judd Trump [25] 4-1 China Cao Xinlong
23 England Mark Selby [6] 4-0 Finland Robin Hull
24 England Zak Surety (a) 4-1 England Anthony Hamilton [16]
25 England Mark Joyce [60] 4-1 Thailand Dechawat Poomjaeng
26 China Ding Junhui [7] 4-1 England Ashley Carty (a)
27 England Allister Carter [26] 4-0 England Elliot Slessor
28 Belgium Luca Brecel [24] w/o China Li Yan
29 England Rod Lawler [37] 4-3 England Jimmy White
30 Hong Kong Marco Fu [9] 4-1 Switzerland Alexander Ursenbacher
31 England Ricky Walden [4] 4-0 Germany Patrick Einsle
32 Wales Jamie Jones [27] 4-1 England Sanderson Lam (a)
33 Scotland John Higgins [3] 4-0 China Chen Zhe
34 England Sam Baird [20] 4-1 England James Cahill
35 England Rory McLeod 4-0 England Matthew Selt [61]
36 India Pankaj Advani [34] 4-0 England James Silverwood (a)
37 Wales Matthew Stevens [39] 4-1 England Martin Ball (a)
38 England David Gilbert [11] 4-0 England Saqib Nasir (a)
39 England Michael Holt [43] 4-2 England Ryan Clark
40 England Ben Woollaston [28] 4-2 England Jamie O’Neill
41 England Andrew Higginson 4-1 England Stuart Carrington [36]
42 England Mark King [41] 4-2 England Lee Page
43 England Joel Walker [63] 4-2 England Alex Davies
44 England Jamie Cope [64] 4-3 England Chris Wakelin
45 England Kyren Wilson [30] 4-3 England Jeff Cundy (a)
46 Norway Kurt Maflin [44] 4-3 China Li Hang
47 Thailand T Thirapongpaiboon 4-3 England Mark Davis [12]
48 England Nigel Bond [49] 4-0 Thailand Ratchayothin Yotharuck
49 England Joe Perry 4-2 England Robert Milkins [29]
50 England Craig Barber (a) 4-2 England Hammad Miah [58]
51 England Liam Highfield 4-0 Northern Ireland Gerard Greene [8]
52 England Gary Wilson [15] 4-3 China Liang Wenbo
53 England John Astley [46] 4-3 England Craig Steadman
54 China Yu Delu 4-1 Scotland Marcus Campbell [54]
55 England Shaun Murphy [14] 4-1 Scotland Marc J Davis (a)
56 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-0 England Allan Taylor
57 Scotland Graeme Dott 4-1 Wales Daniel Wells [59]
58 England Barry Hawkins [17] 4-1 England Chris Norbury
59 England Stuart Bingham [13] 4-1 England Dave Harold
60 Thailand James Wattana w/o Ireland Ken Doherty [50]
61 England Michael Wasley [53] 4-3 China Zhang Anda
62 Wales Michael White [33] w/o Qatar Ahmed Saif
63 Scotland Ross Muir w/o Scotland Stephen Maguire [10]
64 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-2 Wales Jak Jones

 

Kvalifikáció 4. kör

1 England Steven Hallworth (a) 4-0 Belgium Wim De Roeck (a)
2 England Oliver Lines (a) 4-2 England Adam Longley (a)
3 England Mitchell Travis (a) 4-3 England Matthew Glasby (a)
4 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Belgium Jürgen Van Roy (a)
5 England Ryan Causton (a) 4-1 Wales Gareth Allen (a)
6 England Matthew Day (a) 4-2 England Sean Hopkin (a)
7 Wales Duane Jones (a) 4-0 Netherlands Kevin Chan (a)
8 England Michael Wild (a) 4-0 England Michael Georgiou (a)
9 England Zak Surety (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)
10 England Ashley Carty (a) 4-0 England Anthony Harris (a)
11 England Sanderson Lam (a) 4-1 Wales Alex Taubman (a)
12 England James Silverwood (a) 4-3 Belgium Wendy Jans (af)
13 England Martin Ball (a) 4-0 Netherlands Ameer Baksh (a)
14 England Saqib Nasir (a) 4-2 Belgium Peter Vertommen (a)
15 England Jeff Cundy (a) 4-0 England Michael Tomlinson (a)
16 England Craig Barber (a) 4-2 Belgium Rene Hemelsoet (a)
17 Scotland Marc J Davis (a) 4-2 England Phil O’Kane (a)

Kvalifikáció 3. kör

1 England Steven Hallworth (a) 4-1 England Adam Bobat (a)
2 Belgium Wim De Roeck (a) 4-2 Belgium Tsie Waa Ip (a)
3 England Adam Longley (a) 4-0 Belgium Davy Wittoeck (a)
4 England Oliver Lines (a) 4-1 Poland Kacper Filipiak (a)
5 England Mitchell Travis (a) 4-0 Belgium Niki Baele (a)
6 England Matthew Glasby (a) 4-3 Austria Andreas Ploner (a)
7 Belgium Jürgen Van Roy (a) 4-1 Belgium Pierre Dethier (a)
8 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-0 Belgium Alain Van Der Steen (a)
9 England Ryan Causton (a) 4-2 England Thomas Wealthy (a)
10 Wales Gareth Allen (a) 4-3 England Darren Cook (a)
11 England Matthew Day (a) 4-0 England Ben Harrison (a)
12 England Sean Hopkin (a) 4-3 England Damian Wilks (a)
13 Netherlands Kevin Chan (a) 4-3 Belgium Frank Driesen (a)
14 Wales Duane Jones (a) 4-0 Belgium Johny Moermans (a)
15 England Michael Wild (a) 4-3 Northern Ireland Jamie McArdle (a)
16 England Michael Georgiou (a) 4-3 England Ashley Hugill (a)
17 England Zak Surety (a) 4-0 Netherlands Ton Berkhout (a)
18 Poland Adam Stefanow (a) 4-0 Belgium Bruno Menegotto (a)
19 England Ashley Carty (a) 4-2 England Oliver Brown (a)
20 England Anthony Harris (a) 4-1 England Ian Glover (a)
21 Wales Alex Taubman (a) 4-3 Belgium Peter Bullen (a)
22 England Sanderson Lam (a) 4-1 England Joe Steele (a)
23 England James Silverwood (a) 4-3 Belgium Steve Lambrechts (a)
24 Belgium Wendy Jans (af) 4-0 Belgium Fred Letecheur (a)
25 England Martin Ball (a) 4-0 England Charlie Walters (a)
26 Netherlands Ameer Baksh (a) 4-2 Netherlands Jurgen Goudailler (a)
27 England Saqib Nasir (a) 4-1 Belgium Serge Moeyersons (a)
28 Belgium Peter Vertommen (a) 4-2 Netherlands Jerom Meeus (a)
29 England Jeff Cundy (a) 4-1 Wales Ben Jones (a)
30 England Michael Tomlinson (a) 4-1 Belgium Kevin Van Hove (a)
31 Belgium Rene Hemelsoet (a) 4-2 Netherlands Frans Veling (a)
32 England Craig Barber (a) 4-2 Belgium Kristof Vermeiren (a)
33 Scotland Marc J Davis (a) 4-3 Wales Jack Bradford (a)
34 England Phil O’Kane (a) 4-1 Scotland Michael Collumb (a)

Kvalifikáció 2. kör

1 England Adam Bobat (a) 4-2 England Martin Power (a)
2 England Steven Hallworth (a) 4-1 Belgium Phuntsok Jaegers (a)
3 Belgium Tsie Waa Ip (a) w/o India David Singh (a)
4 Belgium Wim De Roeck (a) 4-0 Netherlands Kim Fai Sung (a)
5 Belgium Davy Wittoeck (a) w/o Germany Diana Schuler (af)
6 England Adam Longley (a) 4-0 Netherlands Juriaan Vd Nieuwenhuizen (a)
7 Poland Kacper Filipiak (a) 4-1 Belgium Bart Van Der Haegen (a)
8 England Oliver Lines (a) 4-0 Belgium Jan Goossens (a)
9 Belgium Niki Baele (a) 4-1 Scotland Ross Higgins (a)
10 England Mitchell Travis (a) 4-3 Belgium Steven Verelst (a)
11 Austria Andreas Ploner (a) 4-2 England Zack Richardson (a)
12 England Matthew Glasby (a) 4-0 England Gary Steele (a)
13 Belgium Pierre Dethier (a) 4-2 Belgium Pascal Decloedt (a)
14 Belgium Jürgen Van Roy (a) 4-0 Netherlands Manon Melief (af)
15 Belgium Alain Van Der Steen (a) 4-3 Belgium Jeff Jacobs (a)
16 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-0 Netherlands Raymond Huisman (a)
17 England Thomas Wealthy (a) 4-2 Belgium Tijs Van Puyenbroeck (a)
18 England Ryan Causton (a) 4-1 Germany Daniel Schneider (a)
19 England Darren Cook (a) 4-0 Belgium Pascal Charot (a)
20 Wales Gareth Allen (a) 4-0 Belgium Daan Van De Parre (a)
21 England Ben Harrison (a) 4-0 England Kevin Southern (a)
22 England Matthew Day (a) 4-2 Belgium Kasra Khavaran (a)
23 England Damian Wilks (a) 4-1 Netherlands Mario Hautekeete (a)
24 England Sean Hopkin (a) 4-1 Belgium Kevin Van Den Broeck (a)
25 Belgium Frank Driesen (a) 4-1 England Matthew Hudson (a)
26 Netherlands Kevin Chan (a) 4-1 England Dean Sheridan (a)
27 Wales Duane Jones (a) 4-1 England Christopher Keogan (a)
28 Belgium Johny Moermans (a) 4-2 Belgium Wan Chooi Tan (a)
29 England Michael Wild (a) 4-1 Belgium Jurgen Hauffman (a)
30 Northern Ireland Jamie McArdle (a) 4-0 Netherlands Peter Bertens (a)
31 England Michael Georgiou (a) 4-0 Switzerland Marc Weibel (a)
32 England Ashley Hugill (a) 4-0 Belgium Pieter Vanassche (a)
33 Netherlands Ton Berkhout (a) 4-2 Belgium Kris Van Landeghem (a)
34 England Zak Surety (a) 4-0 Belgium Kevin Vandevoort (a)
35 Belgium Bruno Menegotto (a) w/o France Jean-Baptiste Erceau (a)
36 Poland Adam Stefanow (a) 4-1 Belgium Pascal Durnez (a)
37 England Ashley Carty (a) 4-1 Belgium Hans Blanckaert (a)
38 England Oliver Brown (a) 4-0 Belgium Dominiek Vieuvalet (a)
39 England Ian Glover (a) 4-3 Northern Ireland Billy Brown (a)
40 England Anthony Harris (a) 4-0 Belgium Paul Van Welssenaers (a)
41 Wales Alex Taubman (a) 4-3 England Ricky Norris (a)
42 Belgium Peter Bullen (a) 4-0 Belgium Dirk Coppens (a)
43 England Joe Steele (a) 4-2 Belgium Tom de Wit (a)
44 England Sanderson Lam (a) 4-2 Wales Kishan Hirani (a)
45 Belgium Steve Lambrechts (a) 4-0 France Jerome Jamart (a)
46 England James Silverwood (a) 4-2 England Michael Williams (a)
47 Belgium Fred Letecheur (a) 4-1 Belgium Luc Blancke (a)
48 Belgium Wendy Jans (af) 4-0 Belgium Pascal Budo (a)
49 England Charlie Walters (a) 4-1 Sweden Ron Florax (a)
50 England Martin Ball (a) 4-2 Belgium Mario Van Herk (a)
51 Netherlands Ameer Baksh (a) 4-2 Netherlands Rene Dikstra (a)
52 Netherlands Jurgen Goudailler (a) 4-0 Netherlands Maurice Rijk (a)
53 England Saqib Nasir (a) 4-0 Netherlands Jeroen Van Driel (a)
54 Belgium Serge Moeyersons (a) 4-1 Belgium Steven Put (a)
55 Belgium Peter Vertommen (a) 4-3 Spain Joaquin Marin (a)
56 Netherlands Jerom Meeus (a) 4-2 Poland Patryk Maslowski (a)
57 England Jeff Cundy (a) 4-0 England Christopher Harrison (a)
58 Wales Ben Jones (a) 4-0 Germany Felix Frede (a)
59 England Michael Tomlinson (a) 4-2 Belgium Jurian Heusdens (a)
60 Belgium Kevin Van Hove (a) 4-2 Belgium Glenn Van Hulle (a)
61 Belgium Rene Hemelsoet (a) 4-1 Belgium Pascal Raes (a)
62 Netherlands Frans Veling (a) 4-0 Unknown Lee Young (a)
63 Belgium Kristof Vermeiren (a) 4-1 Portugal Francisco Domingues (a)
64 England Craig Barber (a) 4-1 Belgium Andy Van Landeghem (a)
65 Wales Jack Bradford (a) 4-3 Belgium Tomasz Skalski (a)
66 Scotland Marc J Davis (a) 4-0 Netherlands Emile Bastiaan Hendriksen (a)
67 England Phil O’Kane (a) 4-0 Netherlands Jack Bruins (a)
68 Scotland Michael Collumb (a) 4-1 Netherlands Sebastiaan Kan (a)

Kvalifikáció 1. kör

Netherlands Ameer Baksh (a) 4-1 Belgium Erwin Verheyden (a)