Tag Archives: et7

Judd Trump első 147-ese 2013 november 15

Judd Trump első 147-ese 2013 november 15

Judd-Trump-160Trump elérte első 147-es break eredményét, így csatlakozott a 147 maximum break listán szereplő játékosok közé. Sokat váratott magára a maximum break, 2013 november 15-én ez Európa Torna 7. versenyén Mark Selby ellen érte el Judd Trump a 147-et. Ez ugyan nem volt elegendő a mérkőzés megnyeréséhez, amit Mark hozott el 4-3 arányban, de a 3500 Angol font külön díjazás és a maximum break listára kerülés csökkenthette a bánatát.

Egyelőre egy olyan videó található meg a 147-es maximum break , ahol csak a 48. ponttól mutatják a breaket.

 

Judd Trump első 147-es maximum break 2013 november 15

Judd Trump első 147-es maximum break 2013 november 15

Judd Trump 147 maximum break Mark Selby ellene. 2013 november 15. Európa Torna 7. verseny

Európa Torna 7. verseny 2013 november 14-17

Európa Torna 7. verseny

A snooker verseny időpontja: 2013 november 14-17

A verseny helyszíne: Lotto Arena, Antwerp, Belgium

Snooker verseny kategória: Players Tour Championship, PTC verseny a 2013/2014-es szezon versenye

Az Európai Torna 7. versenyének győztese Mark Selby lett. A snooker verseny döntőjében Ronnie O`Sullivan ellen sikerült nyernie 4-3 arányban. A snooker döntős eredményei: 0-74 (74), 70-48, 28-78 (54), 56-68 (S 56), 119-0 (52, 61), 130-7 (126), 77-36 (77)

A Európa torna 7. verseny döntő eredménye

Mark Selby

Mark Selby

4-3

Ronnie O'Sullivan

Ronnie O’Sullivan

Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan

A Európa torna 7. verseny elődöntő eredménye

Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski
Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston

A Európa torna 7. verseny negyeddöntő eredménye

Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta [35] 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski
Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [6] 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ding Junhui [7]
Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [28] 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Joel Walker [63]
Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan [2]

A Európa torna 7. verseny 4 köre

1 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta [35] 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Mark J Williams [1]
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Lisowski 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Ryan Day [18]
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Selby [6] 4-1 Máltai nemzetiségű snooker játékos Tony Drago [56]
4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Ding Junhui [7] 4-2 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Marco Fu [9]
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Woollaston [28] 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Baird [20]
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Joel Walker [63] 4-1 Norvég nemzetiségű snooker játékos Kurt Maflin [44]
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Joe Perry 4-1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Mark Allen [5]
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Ronnie O’Sullivan [2] 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Bingham [13]

A Európa torna 7. verseny 3 köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England David Grace [48]
2 India Aditya Mehta [35] 4-3 England Alfie Burden [47]
3 England Jack Lisowski 4-2 Ireland Fergal O’Brien [31]
4 Wales Ryan Day [18] 4-2 Scotland Scott Donaldson [32]
5 Malta Tony Drago [56] 4-1 Wales Andrew Pagett
6 England Mark Selby [6] 4-3 England Judd Trump [25] Trump 147-et ért el, élete első 147 maxmimum breakje.
7 China Ding Junhui [7] 4-2 England Allister Carter [26]
8 Hong Kong Marco Fu [9] 4-1 England Ricky Walden [4]
9 England Sam Baird [20] 4-2 England Rory McLeod
10 England Ben Woollaston [28] 4-1 Wales Matthew Stevens [39]
11 England Joel Walker [63] 4-0 England Mark King [41]
12 Norway Kurt Maflin [44] 4-1 Thailand T Thirapongpaiboon
13 England Joe Perry 4-3 England Liam Highfield
14 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-1 China Yu Delu
15 England Stuart Bingham [13] 4-3 Scotland Graeme Dott
16 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-0 Wales Michael White [33]

A Európa torna 7. verseny 2 köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England Barry Pinches
2 England David Grace [48] 4-1 England Paul S Davison
3 England Alfie Burden [47] 4-2 Scotland Alan McManus [57]
4 India Aditya Mehta [35] 4-1 England Ryan Causton (a)
5 England Jack Lisowski 4-3 Scotland Fraser Patrick
6 Ireland Fergal O’Brien [31] 4-3 Ireland David Morris [40]
7 Wales Ryan Day [18] 4-3 England Robbie Williams [19]
8 Scotland Scott Donaldson [32] 4-1 Wales Duane Jones (a)
9 Malta Tony Drago [56] 4-1 China Tian Pengfei
10 Wales Andrew Pagett 4-3 England Ian Burns [62]
11 England Judd Trump [25] 4-3 Thailand Thepchaiya Un-Nooh
12 England Mark Selby [6] 4-2 England Zak Surety (a)
13 China Ding Junhui [7] 4-2 England Mark Joyce [60]
14 England Allister Carter [26] 4-2 Belgium Luca Brecel [24]
15 Hong Kong Marco Fu [9] 4-3 England Rod Lawler [37]
16 England Ricky Walden [4] 4-1 Wales Jamie Jones [27]
17 England Sam Baird [20] 4-1 Scotland John Higgins [3]
18 England Rory McLeod 4-2 India Pankaj Advani [34]
19 Wales Matthew Stevens [39] 4-2 England David Gilbert [11]
20 England Ben Woollaston [28] 4-0 England Michael Holt [43]
21 England Mark King [41] 4-3 England Andrew Higginson
22 England Joel Walker [63] 4-0 England Jamie Cope [64]
23 Norway Kurt Maflin [44] 4-0 England Kyren Wilson [30]
24 Thailand T Thirapongpaiboon 4-3 England Nigel Bond [49]
25 England Joe Perry 4-0 England Craig Barber (a)
26 England Liam Highfield 4-2 England Gary Wilson [15]
27 China Yu Delu 4-2 England John Astley [46]
28 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-2 England Shaun Murphy [14]
29 Scotland Graeme Dott 4-1 England Barry Hawkins [17]
30 England Stuart Bingham [13] 4-0 Thailand James Wattana
31 Wales Michael White [33] 4-1 England Michael Wasley [53]
32 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-1 Scotland Ross Muir

A Európa torna 7. verseny 1 köre

1 Wales Mark J Williams [1] 4-0 England Steven Hallworth (a)
2 England Barry Pinches 4-2 Scotland Anthony McGill [23]
3 England Paul S Davison 4-2 England Tom Ford [38]
4 England David Grace [48] 4-3 England Oliver Lines (a)
5 Scotland Alan McManus [57] 4-0 England Mitchell Travis (a)
6 England Alfie Burden [47] 4-2 Wales Jamie Rhys Clarke (a)
7 England Ryan Causton (a) 4-1 England Peter Lines [51]
8 India Aditya Mehta [35] 4-3 Scotland Michael Leslie
9 England Jack Lisowski 4-2 England Andrew Norman [45]
10 Scotland Fraser Patrick 4-1 England Martin O’Donnell [42]
11 Ireland Fergal O’Brien [31] 4-2 Australia Vinnie Calabrese
12 Ireland David Morris [40] 4-1 Malta Alex Borg
13 England Robbie Williams [19] 4-0 England Matthew Day (a)
14 Wales Ryan Day [18] 4-1 England Sean O’Sullivan
15 Scotland Scott Donaldson [32] 4-2 England Adam Duffy
16 Wales Duane Jones (a) 4-3 Wales Dominic Dale [52]
17 Malta Tony Drago [56] 4-2 England Michael Wild (a)
18 China Tian Pengfei 4-3 England Martin Gould [21]
19 England Ian Burns [62] 4-1 Thailand Noppon Saengkham
20 Wales Andrew Pagett 4-0 England Mike Dunn [55]
21 Thailand Thepchaiya Un-Nooh 4-2 Northern Ireland Joe Swail [22]
22 England Judd Trump [25] 4-1 China Cao Xinlong
23 England Mark Selby [6] 4-0 Finland Robin Hull
24 England Zak Surety (a) 4-1 England Anthony Hamilton [16]
25 England Mark Joyce [60] 4-1 Thailand Dechawat Poomjaeng
26 China Ding Junhui [7] 4-1 England Ashley Carty (a)
27 England Allister Carter [26] 4-0 England Elliot Slessor
28 Belgium Luca Brecel [24] w/o China Li Yan
29 England Rod Lawler [37] 4-3 England Jimmy White
30 Hong Kong Marco Fu [9] 4-1 Switzerland Alexander Ursenbacher
31 England Ricky Walden [4] 4-0 Germany Patrick Einsle
32 Wales Jamie Jones [27] 4-1 England Sanderson Lam (a)
33 Scotland John Higgins [3] 4-0 China Chen Zhe
34 England Sam Baird [20] 4-1 England James Cahill
35 England Rory McLeod 4-0 England Matthew Selt [61]
36 India Pankaj Advani [34] 4-0 England James Silverwood (a)
37 Wales Matthew Stevens [39] 4-1 England Martin Ball (a)
38 England David Gilbert [11] 4-0 England Saqib Nasir (a)
39 England Michael Holt [43] 4-2 England Ryan Clark
40 England Ben Woollaston [28] 4-2 England Jamie O’Neill
41 England Andrew Higginson 4-1 England Stuart Carrington [36]
42 England Mark King [41] 4-2 England Lee Page
43 England Joel Walker [63] 4-2 England Alex Davies
44 England Jamie Cope [64] 4-3 England Chris Wakelin
45 England Kyren Wilson [30] 4-3 England Jeff Cundy (a)
46 Norway Kurt Maflin [44] 4-3 China Li Hang
47 Thailand T Thirapongpaiboon 4-3 England Mark Davis [12]
48 England Nigel Bond [49] 4-0 Thailand Ratchayothin Yotharuck
49 England Joe Perry 4-2 England Robert Milkins [29]
50 England Craig Barber (a) 4-2 England Hammad Miah [58]
51 England Liam Highfield 4-0 Northern Ireland Gerard Greene [8]
52 England Gary Wilson [15] 4-3 China Liang Wenbo
53 England John Astley [46] 4-3 England Craig Steadman
54 China Yu Delu 4-1 Scotland Marcus Campbell [54]
55 England Shaun Murphy [14] 4-1 Scotland Marc J Davis (a)
56 Northern Ireland Mark Allen [5] 4-0 England Allan Taylor
57 Scotland Graeme Dott 4-1 Wales Daniel Wells [59]
58 England Barry Hawkins [17] 4-1 England Chris Norbury
59 England Stuart Bingham [13] 4-1 England Dave Harold
60 Thailand James Wattana w/o Ireland Ken Doherty [50]
61 England Michael Wasley [53] 4-3 China Zhang Anda
62 Wales Michael White [33] w/o Qatar Ahmed Saif
63 Scotland Ross Muir w/o Scotland Stephen Maguire [10]
64 England Ronnie O’Sullivan [2] 4-2 Wales Jak Jones

 

Kvalifikáció 4. kör

1 England Steven Hallworth (a) 4-0 Belgium Wim De Roeck (a)
2 England Oliver Lines (a) 4-2 England Adam Longley (a)
3 England Mitchell Travis (a) 4-3 England Matthew Glasby (a)
4 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-1 Belgium Jürgen Van Roy (a)
5 England Ryan Causton (a) 4-1 Wales Gareth Allen (a)
6 England Matthew Day (a) 4-2 England Sean Hopkin (a)
7 Wales Duane Jones (a) 4-0 Netherlands Kevin Chan (a)
8 England Michael Wild (a) 4-0 England Michael Georgiou (a)
9 England Zak Surety (a) 4-1 Poland Adam Stefanow (a)
10 England Ashley Carty (a) 4-0 England Anthony Harris (a)
11 England Sanderson Lam (a) 4-1 Wales Alex Taubman (a)
12 England James Silverwood (a) 4-3 Belgium Wendy Jans (af)
13 England Martin Ball (a) 4-0 Netherlands Ameer Baksh (a)
14 England Saqib Nasir (a) 4-2 Belgium Peter Vertommen (a)
15 England Jeff Cundy (a) 4-0 England Michael Tomlinson (a)
16 England Craig Barber (a) 4-2 Belgium Rene Hemelsoet (a)
17 Scotland Marc J Davis (a) 4-2 England Phil O’Kane (a)

Kvalifikáció 3. kör

1 England Steven Hallworth (a) 4-1 England Adam Bobat (a)
2 Belgium Wim De Roeck (a) 4-2 Belgium Tsie Waa Ip (a)
3 England Adam Longley (a) 4-0 Belgium Davy Wittoeck (a)
4 England Oliver Lines (a) 4-1 Poland Kacper Filipiak (a)
5 England Mitchell Travis (a) 4-0 Belgium Niki Baele (a)
6 England Matthew Glasby (a) 4-3 Austria Andreas Ploner (a)
7 Belgium Jürgen Van Roy (a) 4-1 Belgium Pierre Dethier (a)
8 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-0 Belgium Alain Van Der Steen (a)
9 England Ryan Causton (a) 4-2 England Thomas Wealthy (a)
10 Wales Gareth Allen (a) 4-3 England Darren Cook (a)
11 England Matthew Day (a) 4-0 England Ben Harrison (a)
12 England Sean Hopkin (a) 4-3 England Damian Wilks (a)
13 Netherlands Kevin Chan (a) 4-3 Belgium Frank Driesen (a)
14 Wales Duane Jones (a) 4-0 Belgium Johny Moermans (a)
15 England Michael Wild (a) 4-3 Northern Ireland Jamie McArdle (a)
16 England Michael Georgiou (a) 4-3 England Ashley Hugill (a)
17 England Zak Surety (a) 4-0 Netherlands Ton Berkhout (a)
18 Poland Adam Stefanow (a) 4-0 Belgium Bruno Menegotto (a)
19 England Ashley Carty (a) 4-2 England Oliver Brown (a)
20 England Anthony Harris (a) 4-1 England Ian Glover (a)
21 Wales Alex Taubman (a) 4-3 Belgium Peter Bullen (a)
22 England Sanderson Lam (a) 4-1 England Joe Steele (a)
23 England James Silverwood (a) 4-3 Belgium Steve Lambrechts (a)
24 Belgium Wendy Jans (af) 4-0 Belgium Fred Letecheur (a)
25 England Martin Ball (a) 4-0 England Charlie Walters (a)
26 Netherlands Ameer Baksh (a) 4-2 Netherlands Jurgen Goudailler (a)
27 England Saqib Nasir (a) 4-1 Belgium Serge Moeyersons (a)
28 Belgium Peter Vertommen (a) 4-2 Netherlands Jerom Meeus (a)
29 England Jeff Cundy (a) 4-1 Wales Ben Jones (a)
30 England Michael Tomlinson (a) 4-1 Belgium Kevin Van Hove (a)
31 Belgium Rene Hemelsoet (a) 4-2 Netherlands Frans Veling (a)
32 England Craig Barber (a) 4-2 Belgium Kristof Vermeiren (a)
33 Scotland Marc J Davis (a) 4-3 Wales Jack Bradford (a)
34 England Phil O’Kane (a) 4-1 Scotland Michael Collumb (a)

Kvalifikáció 2. kör

1 England Adam Bobat (a) 4-2 England Martin Power (a)
2 England Steven Hallworth (a) 4-1 Belgium Phuntsok Jaegers (a)
3 Belgium Tsie Waa Ip (a) w/o India David Singh (a)
4 Belgium Wim De Roeck (a) 4-0 Netherlands Kim Fai Sung (a)
5 Belgium Davy Wittoeck (a) w/o Germany Diana Schuler (af)
6 England Adam Longley (a) 4-0 Netherlands Juriaan Vd Nieuwenhuizen (a)
7 Poland Kacper Filipiak (a) 4-1 Belgium Bart Van Der Haegen (a)
8 England Oliver Lines (a) 4-0 Belgium Jan Goossens (a)
9 Belgium Niki Baele (a) 4-1 Scotland Ross Higgins (a)
10 England Mitchell Travis (a) 4-3 Belgium Steven Verelst (a)
11 Austria Andreas Ploner (a) 4-2 England Zack Richardson (a)
12 England Matthew Glasby (a) 4-0 England Gary Steele (a)
13 Belgium Pierre Dethier (a) 4-2 Belgium Pascal Decloedt (a)
14 Belgium Jürgen Van Roy (a) 4-0 Netherlands Manon Melief (af)
15 Belgium Alain Van Der Steen (a) 4-3 Belgium Jeff Jacobs (a)
16 Wales Jamie Rhys Clarke (a) 4-0 Netherlands Raymond Huisman (a)
17 England Thomas Wealthy (a) 4-2 Belgium Tijs Van Puyenbroeck (a)
18 England Ryan Causton (a) 4-1 Germany Daniel Schneider (a)
19 England Darren Cook (a) 4-0 Belgium Pascal Charot (a)
20 Wales Gareth Allen (a) 4-0 Belgium Daan Van De Parre (a)
21 England Ben Harrison (a) 4-0 England Kevin Southern (a)
22 England Matthew Day (a) 4-2 Belgium Kasra Khavaran (a)
23 England Damian Wilks (a) 4-1 Netherlands Mario Hautekeete (a)
24 England Sean Hopkin (a) 4-1 Belgium Kevin Van Den Broeck (a)
25 Belgium Frank Driesen (a) 4-1 England Matthew Hudson (a)
26 Netherlands Kevin Chan (a) 4-1 England Dean Sheridan (a)
27 Wales Duane Jones (a) 4-1 England Christopher Keogan (a)
28 Belgium Johny Moermans (a) 4-2 Belgium Wan Chooi Tan (a)
29 England Michael Wild (a) 4-1 Belgium Jurgen Hauffman (a)
30 Northern Ireland Jamie McArdle (a) 4-0 Netherlands Peter Bertens (a)
31 England Michael Georgiou (a) 4-0 Switzerland Marc Weibel (a)
32 England Ashley Hugill (a) 4-0 Belgium Pieter Vanassche (a)
33 Netherlands Ton Berkhout (a) 4-2 Belgium Kris Van Landeghem (a)
34 England Zak Surety (a) 4-0 Belgium Kevin Vandevoort (a)
35 Belgium Bruno Menegotto (a) w/o France Jean-Baptiste Erceau (a)
36 Poland Adam Stefanow (a) 4-1 Belgium Pascal Durnez (a)
37 England Ashley Carty (a) 4-1 Belgium Hans Blanckaert (a)
38 England Oliver Brown (a) 4-0 Belgium Dominiek Vieuvalet (a)
39 England Ian Glover (a) 4-3 Northern Ireland Billy Brown (a)
40 England Anthony Harris (a) 4-0 Belgium Paul Van Welssenaers (a)
41 Wales Alex Taubman (a) 4-3 England Ricky Norris (a)
42 Belgium Peter Bullen (a) 4-0 Belgium Dirk Coppens (a)
43 England Joe Steele (a) 4-2 Belgium Tom de Wit (a)
44 England Sanderson Lam (a) 4-2 Wales Kishan Hirani (a)
45 Belgium Steve Lambrechts (a) 4-0 France Jerome Jamart (a)
46 England James Silverwood (a) 4-2 England Michael Williams (a)
47 Belgium Fred Letecheur (a) 4-1 Belgium Luc Blancke (a)
48 Belgium Wendy Jans (af) 4-0 Belgium Pascal Budo (a)
49 England Charlie Walters (a) 4-1 Sweden Ron Florax (a)
50 England Martin Ball (a) 4-2 Belgium Mario Van Herk (a)
51 Netherlands Ameer Baksh (a) 4-2 Netherlands Rene Dikstra (a)
52 Netherlands Jurgen Goudailler (a) 4-0 Netherlands Maurice Rijk (a)
53 England Saqib Nasir (a) 4-0 Netherlands Jeroen Van Driel (a)
54 Belgium Serge Moeyersons (a) 4-1 Belgium Steven Put (a)
55 Belgium Peter Vertommen (a) 4-3 Spain Joaquin Marin (a)
56 Netherlands Jerom Meeus (a) 4-2 Poland Patryk Maslowski (a)
57 England Jeff Cundy (a) 4-0 England Christopher Harrison (a)
58 Wales Ben Jones (a) 4-0 Germany Felix Frede (a)
59 England Michael Tomlinson (a) 4-2 Belgium Jurian Heusdens (a)
60 Belgium Kevin Van Hove (a) 4-2 Belgium Glenn Van Hulle (a)
61 Belgium Rene Hemelsoet (a) 4-1 Belgium Pascal Raes (a)
62 Netherlands Frans Veling (a) 4-0 Unknown Lee Young (a)
63 Belgium Kristof Vermeiren (a) 4-1 Portugal Francisco Domingues (a)
64 England Craig Barber (a) 4-1 Belgium Andy Van Landeghem (a)
65 Wales Jack Bradford (a) 4-3 Belgium Tomasz Skalski (a)
66 Scotland Marc J Davis (a) 4-0 Netherlands Emile Bastiaan Hendriksen (a)
67 England Phil O’Kane (a) 4-0 Netherlands Jack Bruins (a)
68 Scotland Michael Collumb (a) 4-1 Netherlands Sebastiaan Kan (a)

Kvalifikáció 1. kör

Netherlands Ameer Baksh (a) 4-1 Belgium Erwin Verheyden (a)