Judd Trump lett a 2019-es Év Játékosa

Judd Trumpot választották meg a snooker sport 2019-es Év Játékosának A 2019 World Snooker Awards díjkiosztón Judd Trump kapta meg az Év Játékosa díjat. Nem volt meglepetés, miután megszerezte első világbajnoki címét és Tovább »

Judd Trump az új világbajnok

Judd Trump lett a 2019-es snooker világbajnok A 2019-es Snooker World Championship győztese Judd Trump lett, az első világbajnokságát nyerte meg. 8 éve már találkozott a döntőben John Higgins-szel,de akkor a skót Tovább »

200. százas breakét érte el Tom Ford

200. százas breakét érte el Tom Ford Tom Ford a 2019-es World Championship kvalifikációs verseny harmadik körében április 16-án 101-es breaket ért el, ezzel megszerezte pályafutása 200. 100-as break eredményét. Különösen fontos Tovább »

Stuart Bingham ötödik 147-es maximum break

Stuart Bingham ötödik 147-es maximum break Az angol Stuart Bingham profi snooker játékos, szépen csendben utóléri a legnagyobb játékosokat. Meglepetésként ért sokakat, hogy világbajnok tudott lenni, de most is nagyon előkelő helyen Tovább »

Ronnie O’Sullivan az új világelső

Ronnie O’Sullivan az új világelső A Tour Championship 2019 snooker torna Ronnie győzelmével ért véget, a döntőben Neil Robertsont győzte le 13-11 arányban a 25 győztes frameig tartó döntőben. A nagy nyereménynek Tovább »

Stuart Bingham a Gibraltar Open győztese

Stuart Bingham a Gibraltar Open győztese Az angol snooker játékos nyerte meg a Gibraltár Open snooker versenyt, 6 ranglista versenyét nyerte, idén már a másodikat az English Open 2018 után. Ezen kívül Tovább »

600. százas breakét érte el Judd Trump

600. százas breakét érte el Judd Trump Az angol  Judd Trump az ötödik játékos, aki elérte pályafutása során a 600 100-as breaket. Most a Cahmpionship League győztesek csoportjában a csoportkör alatt Martin Tovább »

500. százas breaket érte el Ding Junhui

500. százas breaket érte el Ding Junhui A kínai Ding Junhui  a 2019-as Championship League 7 csoportja csoportkörében százas breaket (century break) ért el, ami a saját 500. ilyen eredménye volt. Ding Tovább »

1000. százas breakét érte el Ronnie O’Sullivan

1000. százas breakét érte el Ronnie O’Sullivan Az angol  Ronnie O’Sullivan a Players Champioship 2019 döntőjében a snooker verseny során 2019. március 10.-én, neil Robertson-nal találkozott, a mérkőzést megelőzően 997 százas breaknál Tovább »

Matthew Selt első ranglista győzelme

Matthew Selt első ranglista győzelme Matthew Selt megszerezte első ranglista győzelmét a szintén első győzelmére hajtó kínai Lü Haotian ellen győzött 5-3 arányban a 2019-es Indian Open snooker versenyen, ezzel megszerezte profi Tovább »

Northern Ireland Open 2019

Northern Ireland Open 2019

A snooker verseny időpontja: 2019. november 11-17.

A snooker verseny helyszíne:  Észak-Írország, Belfast, Waterfront Hall

A verseny kategóriája: Ranglista verseny a 2019/2020-as snooker szezon része. Irish Open 2019 snooker verseny, a Home Nations sorozat egyik állomása. BetVictor Northern Ireland Open 2019 néven említik a fő szponzor után a snooker versenyt. Judd Trump a 2018-as Northern Ireland Open győztese, Ronnie O’Sullivan ellen tudott 9-7 arányban nyerni.

Az Irish Open 2019 snooker verseny eredményei

Az Northern Ireland Open 2019 snooker verseny döntő eredménye

 

English Open 2019

English Open 2019

Snooker verseny időpontja:  2019. október 14-20.

Snooker verseny helyszíne: Anglia, Crawley, K2

Snooker verseny kategóriája: Ranglista esemény , 2019/2020-as snooker szezon része, a Home Nations sorozat egy állomása. BetVictor English Open 2019 a szponzor után az esemény megnevezése. Stuart Bingham lett a 2018-as English Open győztese, a döntőben Mark Davis ellen nyert 9-7 arányban.

Az English Open 2019 eredményei

Az English Open 2019 döntő eredménye

 

UK Championship 2019

UK Championship 2019

Snooker verseny időpontja:  2019. november 26. – december 8.

Snooker verseny helyszíne: Anglia, York, Barbican Centre

Snooker verseny kategóriája: Ranglista esemény , 2019/2020-as snooker szezon, Ronnie O’Sullivan lett a 2018-as UK Championship győztese, a döntőben Mark Allen ellen tudott 10-6 arányban nyerni.

A UK Championship 2019 eredményei

A UK Championship 2019 döntő eredménye, 2019-as UK Championship döntő eredménye

 

Qualifying School 3. verseny – 2019

Qualifying School 3. verseny – 2019

A snooker verseny időpontja: 2019. május 30- június 4.

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Wigan, Robin Park Leisure Centre

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny első négy helyezettje győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra, tehát a 2019/2020-as és 2020/2021-es szezonra.

A Qualifying School 3. verseny 2019 eredményei

A Qualifying School 2019 3. verseny második kör snooker eredményei
A Qualifying School 2019 3. verseny első kör snooker eredményei

Qualifying School 2. verseny – 2019

Qualifying School 2. verseny – 2019

A snooker verseny időpontja: 2019. május 24-29.

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Wigan, Robin Park Leisure Centre

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny első négy helyezettje győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra, tehát a 2019/2020-as és 2020/2021-es szezonra.

A Qualifying School 2. verseny 2019 eredményei

A Qualifying School 2019 2. verseny második kör snooker eredményei
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Fang Xiongman (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhen Guan (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
2 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Au Chi-wai (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Gillen (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
3 McAllister / Daegyu v Angol nemzetiségű snooker játékos Tom Pendlebury (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
4 Ír nemzetiségű snooker játékos Andrew Doherty (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Tam Mustafa (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
5 Skót nemzetiségű snooker játékos Dean Young (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) v Brindle / Frede Est. Sun 26 May 12:30pm
7 Sheehan / Chen Zhe v Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
8 Glasby / Nadeem v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Lam Lau (a) Est. Sun 26 May 12:30pm
9 Yang Qingtian / Fry v Burrell / Jamie Trump Est. Sun 26 May 3pm
10 Vatnani / Pordel v Svájci nemzetiségű snooker játékos Luis Vetter (a) Est. Sun 26 May 3pm
11 Borg / R McLeod v W Townsend / Skalski Est. Sun 26 May 3pm
12 Corrigan / Ajaib v Chau / Isaenko Est. Sun 26 May 3pm
13 Jake Nicholson / S Castle v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Curtis-Barrett (a) Est. Sun 26 May 3pm
14 B Lee / D Nelson v Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Groves (a) Est. Sun 26 May 3pm
15 Wu Yize / Emery v Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers Est. Sun 26 May 3pm
16 B Hall / Chen Zifan v Angol nemzetiségű snooker játékos Owais Ali (a) Est. Sun 26 May 3pm
17 L Stephens / Ploner v Simmonds / Coulson Est. Sun 26 May 5:30pm
18 A Rosa / Kamihashi v A Hill / Meiller Est. Sun 26 May 5:30pm
19 Ír nemzetiségű snooker játékos Noel Landers (a) v Belga nemzetiségű snooker játékos Ben Mertens (a) Est. Sun 26 May 5:30pm
20 Callum Lloyd / Fenyvesi v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Fung Kwok Wai (a) Est. Sun 26 May 5:30pm
21 Ursenbacher / Kiu Chang v Angol nemzetiségű snooker játékos Riley Parsons (a) Est. Sun 26 May 5:30pm
22 J Harris / Milliard v M Morgan / Womersley Est. Sun 26 May 5:30pm
23 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Daniel Holoyda (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos James Height (a) Est. Sun 26 May 5:30pm
24 Ross / Hancorn v Wild / Fergal Quinn Est. Sun 26 May 5:30pm
25 Mateescu / A Millington v Angol nemzetiségű snooker játékos James Lee (a) Est. Sun 26 May 8pm
26 Lei Peifan / J Delaney v Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a) Est. Sun 26 May 8pm
27 Kakovsky / Geng Minqqi v Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a) Est. Sun 26 May 8pm
28 Thomerson / D Williams v Shuai Lin / Wang Zepeng Est. Sun 26 May 8pm
29 Surety / Jenson Kendrick v Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko (a) Est. Sun 26 May 8pm
30 U Dikme / B J Castle v Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Lees (a) Est. Sun 26 May 8pm
31 Phetmalaikul / Tart v P Lines / Shubham Arora Est. Sun 26 May 8pm
32 Niva / Ng On Yee v E Weston / Goel Est. Sun 26 May 8pm
33 Watson / O Brown v Busuttil / A Duffy Mon 27 May 10am
34 Whyte / Hull v Hinton / Fernandez Mon 27 May 10am
35 P Whelan / Si Jiahui v Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Thomond (a) Mon 27 May 10am
36 Dent / Baranowski v Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a) Mon 27 May 10am
37 Ganderton / Downing v Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Davies (a) Mon 27 May 10am
38 L Pinches / Gurbaxani v Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Walker (a) Mon 27 May 10am
39 Challis / S Gill v Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Parnham (a) Mon 27 May 10am
40 McArdle / M Roberts v Degriffa / Binns Mon 27 May 10am
41 Hilborne / Couch v Zhang Yong / Sean O’Sullivan Est. Mon 27 May 12:30pm
42 Gates / Aditya Mehta v Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) Est. Mon 27 May 12:30pm
43 Heathcote / Desmier v Pinhey / Cini Est. Mon 27 May 12:30pm
44 Nüßle / Johal v Skót nemzetiségű snooker játékos Chris Totten Est. Mon 27 May 12:30pm
45 W Thomson / Sarkhosh v Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Brumby (a) Est. Mon 27 May 12:30pm
46 J Cooper / Blackwell v Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Shanker (a) Est. Mon 27 May 12:30pm
47 Wai Cheung / S Evans v Amerikai nemzetiségű snooker játékos Ahmed Elsayed (a) Est. Mon 27 May 12:30pm
48 Edge / Himanshu Jain v Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Fortey (a) Est. Mon 27 May 12:30pm
49 J Mann / Rawat v Hallworth / D Burns Est. Mon 27 May 3pm
50 Kershaw / Pragnell v Akbar / Puri Est. Mon 27 May 3pm
51 A Petrov / B Ochoiski v Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Vincent (a) Est. Mon 27 May 3pm
52 Irten / Pagett v Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a) Est. Mon 27 May 3pm
53 Ginn / Qiu Yalong v Indiai nemzetiségű snooker játékos Rajesh Kadian (a) Est. Mon 27 May 3pm
54 Hrithik Jain / S Wilson v Japán nemzetiségű snooker játékos Kengo Suzuki (a) Est. Mon 27 May 3pm
55 Asseri / Collumb v B Pinches / Alajlani Est. Mon 27 May 3pm
56 Hugill / Ullah v Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece (a) Est. Mon 27 May 3pm
57 P S Davison / Kenna v Angol nemzetiségű snooker játékos Allan Taylor Est. Mon 27 May 5:30pm
58 Brierley / Bedford v H Ali / G Thomson Est. Mon 27 May 5:30pm
59 Boileau / Judin v Burrett / Keogan Est. Mon 27 May 5:30pm
60 Neal Jones / R Evans v H Farrell / Finbow Est. Mon 27 May 5:30pm
61 Welch / L Richardson v Észak ír nemzetiségű snooker játékos Robbie McGuigan (a) Est. Mon 27 May 5:30pm
62 John Welsh / Tyler Rees v Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Abdul Raheem (a) Est. Mon 27 May 5:30pm
63 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Farrar (a) v Patrick / Maddocks Est. Mon 27 May 5:30pm
64 Muir / Keldie v S Lam / Hicks Est. Mon 27 May 5:30pm
A Qualifying School 2019 2. verseny első kör snooker eredményei
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Fang Xiongman (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos James Silverwood (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a) 1-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhen Guan (a)
3 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Muhammad Asif (a) 3-4 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Au Chi-wai (a)
4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Liu Jiaming (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Gillen (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean McAllister (a) v sc nemzetiségű snooker játékos Lee Daegyu (a) Fri 24 May 10am
6 Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a) 1-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Andrew Doherty (a)
7 Skót nemzetiségű snooker játékos Dean Young (a) w/o Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
8 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) 4-1 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Shehzad Iqbal (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Brindle (a) v Német nemzetiségű snooker játékos Felix Frede (a) Est. Fri 24 May 12 noon
10 Ír nemzetiségű snooker játékos Dessie Sheehan (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a) Est. Fri 24 May 12 noon
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) v Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Yasir Nadeem (a) Est. Fri 24 May 12 noon
12 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yang Qingtian (a) v Észak ír nemzetiségű snooker játékos Raymond Fry (a) Est. Fri 24 May 12 noon
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul Burrell (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Trump (a) Est. Fri 24 May 12 noon
14 Indiai nemzetiségű snooker játékos Lucky Vatnani (a) v Iráni nemzetiségű snooker játékos Mohammadali Pordel (a) Est. Fri 24 May 12 noon
15 Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Rory McLeod Est. Fri 24 May 12 noon
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a) v Belga nemzetiségű snooker játékos Tomasz Skalski (a) Est. Fri 24 May 12 noon
17 Ír nemzetiségű snooker játékos Tony Corrigan (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Farakh Ajaib (a) Est. Fri 24 May 2pm
18 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Chau Hon Man (a) v Ukrán nemzetiségű snooker játékos Sergey Isaenko (a) Est. Fri 24 May 2pm
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Shane Castle (a) Est. Fri 24 May 2pm
20 Skót nemzetiségű snooker játékos Barry Lee (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos David Nelson (a) Est. Fri 24 May 2pm
21 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wu Yize (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Dylan Emery (a) Est. Fri 24 May 2pm
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Hall (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan Est. Fri 24 May 2pm
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Stephens (a) v Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) Est. Fri 24 May 2pm
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Garry Coulson (a) Est. Fri 24 May 2pm
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a) v Japán nemzetiségű snooker játékos Keishin Kamihashi (a) Est. Fri 24 May 4pm
26 Ír nemzetiségű snooker játékos Aaron Hill (a) v Kanadai nemzetiségű snooker játékos Levi Meiller (a) Est. Fri 24 May 4pm
27 Ír nemzetiségű snooker játékos Noel Landers (a) w/o Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si
28 Wales nemzetiségű snooker játékos Callum Lloyd (a) v Magyar nemzetiségű snooker játékos Zsolt Fenyvesi (a) Est. Fri 24 May 4pm
29 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Yu Kiu Chang (a) Est. Fri 24 May 4pm
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Harris (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a) Est. Fri 24 May 4pm
31 Angol nemzetiségű snooker játékos Marvin Morgan (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a) Est. Fri 24 May 4pm
32 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Daniel Holoyda (a) w/o Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Chae Ross (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn (a) Est. Fri 24 May 6pm
34 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Fergal Quinn (a) Est. Fri 24 May 6pm
35 Román nemzetiségű snooker játékos Constantin Mateescu (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Millington (a) Est. Fri 24 May 6pm
36 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lei Peifan (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Joe Delaney (a) Est. Fri 24 May 6pm
37 Orosz nemzetiségű snooker játékos Ivan Kakovsky (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a) Est. Fri 24 May 6pm
38 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Ryan Thomerson (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Williams (a) Est. Fri 24 May 6pm
39 Kínai nemzetiségű snooker játékos Shuai Lin (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) Est. Fri 24 May 6pm
40 Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jenson Kendrick (a) Est. Fri 24 May 6pm
41 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle Est. Fri 24 May 8pm
42 Angol nemzetiségű snooker játékos Manasawin Phetmalaikul (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Tart (a) Est. Fri 24 May 8pm
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines v Indiai nemzetiségű snooker játékos Shubham Arora (a) Sat 25 May 10am
44 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) v Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af) Sat 25 May 10am
45 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliott Weston (a) v Indiai nemzetiségű snooker játékos Aman Goel (a) Sat 25 May 10am
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Watson (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) Sat 25 May 10am
47 Máltai nemzetiségű snooker játékos Aaron Busuttil (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a) Sat 25 May 10am
48 Ír nemzetiségű snooker játékos Ronan Whyte (a) v Finn nemzetiségű snooker játékos Robin Hull Sat 25 May 10am
49 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Stuart Hinton (a) v Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) Sat 25 May 10am
50 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui (a) Sat 25 May 10am
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a) v Lengyel nemzetiségű snooker játékos Mateusz Baranowski (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
52 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Ganderton (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
53 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Pinches (a) v Indiai nemzetiségű snooker játékos Kreishh Gurbaxani (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
54 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Challis (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Surinder Gill (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
55 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jamie McArdle (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Roberts (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
56 Angol nemzetiségű snooker játékos Leonard Degriffa (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Richard Binns (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Hilborne (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Couch (a) Est. Sat 25 May 12:30pm
58 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Yong v Angol nemzetiségű snooker játékos Sean O’Sullivan Est. Sat 25 May 12:30pm
59 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Gates (a) v Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta (a) Est. Sat 25 May 3pm
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Desmier (a) Est. Sat 25 May 3pm
61 Angol nemzetiségű snooker játékos Haydon Pinhey (a) v Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) Est. Sat 25 May 3pm
62 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Florian Nüßle (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) Est. Sat 25 May 3pm
63 Skót nemzetiségű snooker játékos William Thomson (a) v Iráni nemzetiségű snooker játékos Amir Sarkhosh (a) Est. Sat 25 May 3pm
64 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Cooper (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Blackwell (a) Est. Sat 25 May 3pm
65 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Evans (a) Est. Sat 25 May 3pm
66 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a) v Indiai nemzetiségű snooker játékos Himanshu Dinesh Jain (a) Est. Sat 25 May 3pm
67 Angol nemzetiségű snooker játékos Jed Mann (a) v Indiai nemzetiségű snooker játékos Laxman Rawat (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
68 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Burns (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
69 Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Kershaw (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnell (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
70 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Hamza Akbar v Angol nemzetiségű snooker játékos Imran Puri (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
71 Észt nemzetiségű snooker játékos Andres Petrov (a) v Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
72 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
73 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Billy Ginn (a) v Kínai nemzetiségű snooker játékos Qiu Yalong (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
74 Indiai nemzetiségű snooker játékos Hrithik Jain (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a) Est. Sat 25 May 5:30pm
75 sa nemzetiségű snooker játékos Nezar Asseri (a) v Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Collumb (a) Est. Sat 25 May 8pm
76 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) v sa nemzetiségű snooker játékos Omar Alajlani (a) Est. Sat 25 May 8pm
77 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill v Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Ullah (a) Est. Sat 25 May 8pm
78 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison v Angol nemzetiségű snooker játékos Rebecca Kenna (af) Est. Sat 25 May 8pm
79 Angol nemzetiségű snooker játékos Kayden Brierley (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Bedford (a) Est. Sat 25 May 8pm
80 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Haider Ali (a) v Skót nemzetiségű snooker játékos Gary Thomson (a) Est. Sat 25 May 8pm
81 Ír nemzetiségű snooker játékos Josh Boileau (a) v Lett nemzetiségű snooker játékos Rodion Judin (a) Est. Sat 25 May 8pm
82 Angol nemzetiségű snooker játékos James Burrett (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a) Est. Sat 25 May 8pm
83 Angol nemzetiségű snooker játékos Neal Jones (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af) Sun 26 May 10am
84 Angol nemzetiségű snooker játékos Harry Farrell (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos David Finbow (a) Sun 26 May 10am
85 Angol nemzetiségű snooker játékos James Welch (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Richardson (a) Sun 26 May 10am
86 Angol nemzetiségű snooker játékos John Welsh (a) v Wales nemzetiségű snooker játékos Tyler Rees (a) Sun 26 May 10am
87 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Farrar (a) w/o Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Cope (a)
88 Skót nemzetiségű snooker játékos Fraser Patrick (a) v Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) Sun 26 May 10am
89 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir v Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a) Sun 26 May 10am
90 Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam v Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) Sun 26 May 10am

 

Qualifying School 1. verseny – 2019

Qualifying School 1. verseny – 2019

A snooker verseny időpontja: 2019. május 18-23.

A snooker verseny helyszíne: Anglia, Wigan, Robin Park Leisure Centre

A verseny besorolása: Amatőr verseny, Q School, Kvalifikációs, minősítő verseny. A verseny első négy helyezettje győztesei megnyerik 2 évre a jogot a profi snooker játékosok közötti indulásra, tehát a 2019/2020-as és 2020/2021-es szezonra.

A Qualifying School 1. verseny 2019 eredményei

Azok akik két éves szereplést nyertek: Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si,Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley, Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahed és Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill

A Qualifying School 2019 1. verseny negyeddöntő a továbbjutók köre snooker eredményei
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si
2 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a) 4-1 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers
4 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) 2-4 Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi
A Qualifying School 2019 1. verseny ötödik kör snooker eredményei
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-1 Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece (a)
2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a)
3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a)
4 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Hamza Akbar 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a)
5 Kínai nemzetiségű snooker játékos Shuai Lin (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill 3-4 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers
7 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) 4-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a)
8 Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison
A Qualifying School 2019 1. verseny negyedik kör snooker eredményei
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a)
2 Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a)
3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yang Qingtian (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si
4 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui (a)
6 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a) 4-0 Lett nemzetiségű snooker játékos Rodion Judin (a)
7 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Hamza Akbar 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a)
9 Kínai nemzetiségű snooker játékos Shuai Lin (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a)
10 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a)
12 Észt nemzetiségű snooker játékos Andres Petrov (a) 1-4 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a) 3-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a)
14 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lei Peifan (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle 2-4 Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Richardson (a)
A Qualifying School 2019 1. verseny harmadik kör snooker eredményei
1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Bedford (a)
2 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) 4-2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Liu Jiaming (a)
3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhen Guan (a) 1-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece (a)
4 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Mateusz Baranowski (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a)
5 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yang Qingtian (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam
6 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Kayden Brierley (a)
9 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a)
10 Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui (a) 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Callum Lloyd (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a)
12 Lett nemzetiségű snooker játékos Rodion Judin (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a)
13 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Hamza Akbar 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Couch (a)
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn (a) 4-3 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko (a)
15 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a)
17 Kínai nemzetiségű snooker játékos Shuai Lin (a) 4-2 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Chae Ross (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) 3-4 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a)
20 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
21 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a) 4-2 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jamie McArdle (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety (a) 0-4 Észt nemzetiségű snooker játékos Andres Petrov (a)
24 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnell (a)
25 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a) 4-2 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Au Chi-wai (a)
26 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) 4-2 Skót nemzetiségű snooker játékos Gary Thomson (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 3-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lei Peifan (a)
28 Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a) 4-3 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Rory McLeod
30 sc nemzetiségű snooker játékos Lee Daegyu (a) 0-4 Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi
31 Finn nemzetiségű snooker játékos Robin Hull 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison
32 Indiai nemzetiségű snooker játékos Himanshu Dinesh Jain (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Richardson (a)
A Qualifying School 2019 1. verseny második kör snooker eredményei
1 Ír nemzetiségű snooker játékos Aaron Hill (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a)
2 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Bedford (a) 4-1 Francia nemzetiségű snooker játékos Brian Ochoiski (a)
3 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) 4-0 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta (a)
4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Liu Jiaming (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Saqib Nasir (a)
5 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Hilborne (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhen Guan (a)
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos David Nelson (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Riley Parsons (a) 1-4 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Mateusz Baranowski (a)
8 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Walker (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a) 1-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yang Qingtian (a)
10 Ír nemzetiségű snooker játékos Ronan Whyte (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Sanderson Lam
11 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Joe Delaney (a)
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Allan Taylor 1-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Gillen (a)
14 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a) 4-1 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Raymond Fry (a)
16 Angol nemzetiségű snooker játékos Kayden Brierley (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Darren Burns (a)
17 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Michael Collumb (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a)
19 Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui (a) 4-0 Amerikai nemzetiségű snooker játékos Ahmed Elsayed (a)
20 Wales nemzetiségű snooker játékos Callum Lloyd (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Keith Keldie (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Kershaw (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a)
22 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Watson (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Duffy (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Harry Farrell (a) 3-4 Lett nemzetiségű snooker játékos Rodion Judin (a)
24 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Daniel Holoyda (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a)
25 Indiai nemzetiségű snooker játékos Lucky Vatnani (a) 1-4 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Hamza Akbar
26 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Couch (a)
27 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Evans (a)
28 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko (a) 4-2 Ír nemzetiségű snooker játékos Noel Landers (a)
29 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Harris (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zifan
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos David Finbow (a)
31 Belga nemzetiségű snooker játékos Ben Mertens (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a)
32 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Lees (a)
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Manasawin Phetmalaikul (a) 1-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Shuai Lin (a)
34 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wu Yize (a)
35 Angol nemzetiségű snooker játékos Chae Ross (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Craig Farrar (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Fraser Patrick (a)
37 sa nemzetiségű snooker játékos Nezar Asseri (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a)
38 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a) 4-2 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Robbie McGuigan (a)
39 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Chen Zhe (a)
40 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie O’Neill (a)
41 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Jenson Kendrick (a)
42 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill 4-3 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Yu Kiu Chang (a)
43 Ír nemzetiségű snooker játékos Andrew Doherty (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a)
44 Belga nemzetiségű snooker játékos Tomasz Skalski (a) 1-4 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Jamie McArdle (a)
45 Ír nemzetiségű snooker játékos Tony Corrigan (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Zak Surety (a)
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Davies (a) 2-4 Észt nemzetiségű snooker játékos Andres Petrov (a)
47 Ír nemzetiségű snooker játékos Josh Boileau (a) 3-4 Német nemzetiségű snooker játékos Lukas Kleckers
48 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnell (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Ullah (a)
49 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a) 4-1 Kínai nemzetiségű snooker játékos Long Zehuang (a)
50 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Muhammad Asif (a) 2-4 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Au Chi-wai (a)
51 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jake Nicholson (a)
52 Skót nemzetiségű snooker játékos Gary Thomson (a) w/o Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Pinches (a)
53 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Shane Castle (a)
54 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lei Peifan (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Christopher Keogan (a)
55 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Fortey (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a)
56 Angol nemzetiségű snooker játékos Farakh Ajaib (a) 2-4 Svájci nemzetiségű snooker játékos Alexander Ursenbacher
57 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle
58 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Rory McLeod
59 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Fung Kwok Wai (a) 2-4 sc nemzetiségű snooker játékos Lee Daegyu (a)
60 Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi 4-2 Wales nemzetiségű snooker játékos Tyler Rees (a)
61 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Millington (a) 2-4 Finn nemzetiségű snooker játékos Robin Hull
62 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison 4-1 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Ryan Thomerson (a)
63 Indiai nemzetiségű snooker játékos Himanshu Dinesh Jain (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Sydney Wilson (a)
64 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Richardson (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth (a)
A Qualifying School 2019 1. verseny első kör snooker eredményei
1 Ír nemzetiségű snooker játékos Aaron Hill (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Neal Jones (a)
2 Kínai nemzetiségű snooker játékos Wang Zepeng (a) 4-0 Német nemzetiségű snooker játékos Robin Otto (a)
3 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Bedford (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Brandon Hall (a)
4 Wales nemzetiségű snooker játékos Andrew Pagett (a) 4-3 Kínai nemzetiségű snooker játékos Fang Xiongman (a)
5 Svájci nemzetiségű snooker játékos Luis Vetter (a) 1-4 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aditya Mehta (a)
6 Wales nemzetiségű snooker játékos Jack Bradford (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Liu Jiaming (a)
7 Angol nemzetiségű snooker játékos Thomas Hilborne (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Lewis Parnham (a)
8 Wales nemzetiségű snooker játékos Ian Preece (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos James Welch (a)
9 Angol nemzetiségű snooker játékos Riley Parsons (a) 4-3 Orosz nemzetiségű snooker játékos Ivan Kakovsky (a)
10 Magyar nemzetiségű snooker játékos Zsolt Fenyvesi (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Hicks (a)
11 Angol nemzetiségű snooker játékos Rebecca Kenna (af) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Wayne Townsend (a)
12 Angol nemzetiségű snooker játékos Elliott Weston (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Yang Qingtian (a)
13 Angol nemzetiségű snooker játékos Sam Gates (a) 2-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Ronan Whyte (a)
14 Finn nemzetiségű snooker játékos Heikki Niva (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Blackwell (a)
15 Angol nemzetiségű snooker játékos Jed Mann (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Allan Taylor
16 Angol nemzetiségű snooker játékos James Burrett (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Xu Si
17 Angol nemzetiségű snooker játékos Michael Wild (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos James Silverwood (a)
18 Angol nemzetiségű snooker játékos Simon Dent (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Shanker (a)
19 Angol nemzetiségű snooker játékos Bash Maqsood (a) 4-0 Ír nemzetiségű snooker játékos Dessie Sheehan (a)
20 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Florian Nüßle (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Daniel Womersley (a)
21 Angol nemzetiségű snooker játékos Richard Binns (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Kayden Brierley (a)
22 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ng On Yee (af) 4-1 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Shehzad Iqbal (a)
23 Angol nemzetiségű snooker játékos Reanne Evans (af) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Louis Heathcote (a)
24 Angol nemzetiségű snooker játékos Andrew Milliard (a) 4-2 Indiai nemzetiségű snooker játékos Rajesh Kadian (a)
25 Kínai nemzetiségű snooker játékos Si Jiahui (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Curtis-Barrett (a)
26 Amerikai nemzetiségű snooker játékos Ahmed Elsayed (a) 4-1 Indiai nemzetiségű snooker játékos Shubham Arora (a)
27 Kínai nemzetiségű snooker játékos Qiu Yalong (a) 3-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Callum Lloyd (a)
28 Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Kershaw (a) 4-2 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Abdul Raheem (a)
29 Angol nemzetiségű snooker játékos David Lilley (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos Barry Lee (a)
30 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Thomond (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Stuart Watson (a)
31 Angol nemzetiségű snooker játékos Harry Farrell (a) 4-0 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Sergey Isaenko (a)
32 Lengyel nemzetiségű snooker játékos Daniel Holoyda (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos James Height (a)
33 Angol nemzetiségű snooker játékos Jeff Cundy (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Trump (a)
34 Kínai nemzetiségű snooker játékos Zhang Yong 0-4 Indiai nemzetiségű snooker játékos Lucky Vatnani (a)
35 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Hamza Akbar 4-0 Wales nemzetiségű snooker játékos Matthew Roberts (a)
36 Angol nemzetiségű snooker játékos Owais Ali (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Andy Marriott (a)
37 Angol nemzetiségű snooker játékos Oliver Brown (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Couch (a)
38 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Hancorn (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos John Welsh (a)
39 Német nemzetiségű snooker játékos Felix Frede (a) 2-4 Ukrán nemzetiségű snooker játékos Iulian Boiko (a)
40 Angol nemzetiségű snooker játékos Jack Harris (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Joshua Cooper (a)
41 Indiai nemzetiségű snooker játékos Hrithik Jain (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean Maddocks (a)
42 Angol nemzetiségű snooker játékos Garry Coulson (a) 1-4 Belga nemzetiségű snooker játékos Ben Mertens (a)
43 Angol nemzetiségű snooker játékos Matthew Glasby (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Danny Brindle (a)
44 Angol nemzetiségű snooker játékos Barry Pinches (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean McAllister (a)
45 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Lees (a) 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Sean O’Sullivan
46 Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Brumby (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Manasawin Phetmalaikul (a)
47 Indiai nemzetiségű snooker játékos Laxman Rawat (a) 1-4 Skót nemzetiségű snooker játékos Ross Muir
48 Angol nemzetiségű snooker játékos Chae Ross (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Gary Challis (a)
49 Angol nemzetiségű snooker játékos Adrian Rosa (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Stephen Groves (a)
50 Skót nemzetiségű snooker játékos Fraser Patrick (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Jason Tart (a)
51 Angol nemzetiségű snooker játékos Surinder Gill (a) 3-4 sa nemzetiségű snooker játékos Nezar Asseri (a)
52 Angol nemzetiségű snooker játékos Callum Downing (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Leonard Degriffa (a)
53 Japán nemzetiségű snooker játékos Keishin Kamihashi (a) 1-4 Osztrák nemzetiségű snooker játékos Andreas Ploner (a)
54 Wales nemzetiségű snooker játékos Daniel Williams (a) 0-4 Wales nemzetiségű snooker játékos Alex Taubman (a)
55 Ír nemzetiségű snooker játékos Leo Fernandez (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Kuldesh Johal (a)
56 Máltai nemzetiségű snooker játékos Aaron Busuttil (a) 1-4 Máltai nemzetiségű snooker játékos Brian Cini (a)
57 Angol nemzetiségű snooker játékos Jenson Kendrick (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Tugba Irten (a)
58 Angol nemzetiségű snooker játékos Ashley Hugill 4-3 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Lines
59 Angol nemzetiségű snooker játékos Marvin Morgan (a) 1-4 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Yu Kiu Chang (a)
60 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Ganderton (a) 3-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Andrew Doherty (a)
61 Angol nemzetiségű snooker játékos Patrick Whelan (a) 4-0 Román nemzetiségű snooker játékos Constantin Mateescu (a)
62 Angol nemzetiségű snooker játékos Tam Mustafa (a) 1-4 Belga nemzetiségű snooker játékos Tomasz Skalski (a)
63 Ír nemzetiségű snooker játékos Tony Corrigan (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Ian Desmier (a)
64 Japán nemzetiségű snooker játékos Kengo Suzuki (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Ryan Davies (a)
65 Ír nemzetiségű snooker játékos Josh Boileau (a) 4-0 Máltai nemzetiségű snooker játékos Alex Borg (a)
66 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Lam Lau (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos George Pragnell (a)
67 Iráni nemzetiségű snooker játékos Amir Sarkhosh (a) 2-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Peter Devlin (a)
68 Angol nemzetiségű snooker játékos Adam Edge (a) 2-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Long Zehuang (a)
69 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Chau Hon Man (a) 1-4 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Muhammad Asif (a)
70 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Au Chi-wai (a) 4-0 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul Burrell (a)
71 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Haider Ali (a) 3-4 Ír nemzetiségű snooker játékos Ross Bulman (a)
72 Indiai nemzetiségű snooker játékos Aman Goel (a) 1-4 Skót nemzetiségű snooker játékos Gary Thomson (a)
73 Indiai nemzetiségű snooker játékos Kreishh Gurbaxani (a) 1-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Pinches (a)
74 Angol nemzetiségű snooker játékos Luke Simmonds (a) 4-1 Skót nemzetiségű snooker játékos William Thomson (a)
75 Kínai nemzetiségű snooker játékos Lei Peifan (a) 4-2 Pakisztán nemzetiségű snooker játékos Yasir Nadeem (a)
76 Angol nemzetiségű snooker játékos Ben Fortey (a) 4-2 Angol nemzetiségű snooker játékos Jamie Cope (a)
77 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Stephens (a) 0-4 Kínai nemzetiségű snooker játékos Geng Mingqi (a)
78 Ír nemzetiségű snooker játékos Fergal Quinn (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Farakh Ajaib (a)
79 Német nemzetiségű snooker játékos Umut Dikme (a) 4-3 Skót nemzetiségű snooker játékos Dean Young (a)
80 Angol nemzetiségű snooker játékos Billy Joe Castle 4-3 Wales nemzetiségű snooker játékos Dylan Emery (a)
81 Angol nemzetiségű snooker játékos Mark Vincent (a) 0-4 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Ka Wai Cheung (a)
82 Angol nemzetiségű snooker játékos James Lee (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Rory McLeod
83 Ausztrál nemzetiségű snooker játékos Stuart Hinton (a) 0-4 Hongkongi nemzetiségű snooker játékos Fung Kwok Wai (a)
84 sc nemzetiségű snooker játékos Lee Daegyu (a) 4-1 Kanadai nemzetiségű snooker játékos Levi Meiller (a)
85 Skót nemzetiségű snooker játékos Chris Totten 2-4 Iráni nemzetiségű snooker játékos Soheil Vahedi
86 Angol nemzetiségű snooker játékos Haydon Pinhey (a) 3-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Alex Millington (a)
87 Angol nemzetiségű snooker játékos Tom Pendlebury (a) 0-4 Angol nemzetiségű snooker játékos Paul S Davison
88 Indiai nemzetiségű snooker játékos Himanshu Dinesh Jain (a) 4-2 Észak ír nemzetiségű snooker játékos Billy Ginn (a)
89 Angol nemzetiségű snooker játékos Lee Richardson (a) 4-1 Angol nemzetiségű snooker játékos Imran Puri (a)
90 Angol nemzetiségű snooker játékos Steven Hallworth (a) 4-0 sa nemzetiségű snooker játékos Omar Alajlani (a)